Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 10 / Note 10+ [ANA KONU] (418. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
13.155
Cevap
172
Favori
884.226
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 416417418419420
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şeytanın aklına gelmez Samsung Galaxy Note 10 / Note 10+ [ANA KONU] Samsung Galaxy Note 10 / Note 10+ [ANA KONU] 

@kartel1

• Arkadaslar n11 ile kilif iadesi hakkinda whatsapp uzerinden iletisime gecerek durumu izah ettim. Benim kilifla alakli bir sorunum vardi. Ust kisim tam oturmuyordu. Marka ile iletisime gectigimde iade almayacaklarini belirttiler . Lakin n11 mh onlar yardimci olmaz ise biz gereken destegi size saglayacagiz diyerek bana karsi guven verdiler. 118 tl odemistim kilifa. O kadar para verdik. Isim geregi araziye cikiyorum. Tekrardan paraya kiyip uag marka siyah renk kilif aldim. Videolarini inceledim. Gayet guzel ve ilgilide vbir firma. Gelince resim ceker atarim.

Bu arada firmalara anlam vermekte zor. Hani kasitli birsey yapsak veya art niyetli bir is yapsak iade almasinlar eyvallah. Ama 1 kurus bile versek , bize o 1 kurusu kimse bedava vermiyor. Emek vererek zor sartlarda kazaniyoruz. Kimse yanlis anlamasin. Ama bizim gibi musterilere en azindan yardimci olmalilar. A firmasindan x firmasina kadar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asd55samsu -- 20 Kasım 2020; 22:58:5 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Amazon müşteri memnuniyetini gerçek anlamda önceleyen bir firma. 👍

• WiFi'li bir soudbarınız varsa Samsung Music uygulamasını özellikle tavsiye ederim. Soundbar'a wifi üzerinden streaming yapıyor ki bu özelliği başka bir müzik çalarda bulamadım. Tahmin edeceğiniz gibi bluetooth bağlantısından çok daha kaliteli bir ses iletimi oluyor. Bağlantı Smart View'den yapılıyor. Parça isimlerinde bazı Türkçe karakterleri tamıyor, şimdilik tek sorunu bu:

Samsung Galaxy Note 10 / Note 10+ [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tayaydin -- 20 Kasım 2020; 23:18:1 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• ben kargo bedava 30 liraya resimdeki zore kilifi aldim gayet iyi bence ya da ben hic kaliteli kilif kullanmadigimdan bana oyle geliyordur :)
    ama aciklik vs yok arkadaki yüzük hem masada video moduna yariyor hemde parmagima takiyorum telefon düşmüyor(traktorde isime yarar) orta kisimda arabada miknatisa yapışıyor.. ben memnunum hicbiryeride açık kalmadi heryeri kapliyor..90 lar 140 lar bi kilifa ne bilim.. cok para bence yada dedigim gibi ben kaliteliyi gormedim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rıdvan.ank -- 20 Kasım 2020; 23:17:1 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-F4A3289BF

Şeytanın aklına gelmez   

@kartel1

Hocam hem arkadaş üzülmesin hem firma zarar görmesin diye söyledim yoksa ard niyetli çözümler de var ama kendime yapılmasını istemediğim bir şeyi kimseye akıl verip başkalarının mağduriyetine sebep vermem.

• Note 10 plus in pil performansını gerçekten beğenmedim. 2 yıl note 8 kullandım. 3500 Mah pili çok daha iyi idare ediyordu. Hemde güç tasarrufuna gerek kalmadan. Kaç gündür kullanıyorum note 10 plus i şarjı su gibi gidiyor. Adaptif şarjı aktif yaptığınızda malesef belli bir süre sonra güç tasarrufuna alıyor pili.
    Görselde gördüğünüz gibi otomatik güç tasarrufu moduna almış oluyor ki bu işlemciden kıstıkları anlamına geliyor. Maksimum Güç seçeneğini aktif yaptığımda note 8 de güç hızlı eriyordu. Bu da gayet makuldü. Optimize ayarı seçiliyken pil su gibi gitmemeliydi.

• kartel1 K kullanıcısına yanıt
    Seri numaraları falan oluyor bu kılıfların. Orijinallik testi için karekodu vs. Kontrol edelerse yakalarlar.

• kartel1 K kullanıcısına yanıt

Yok art niyetli bir durum kesinlikle değil hocam yanlış anlamayın ama süper mantıklı bir öneri :) Ne firma zarar ediyor ne de arkadaş mağdur oluyor.

• oceandark O kullanıcısına yanıt

Valla hocam ben 28 saat bekleme süresinde 7 saat ekran süresi aldım %19 şarjım kalmıştı sonra şarja taktım ama full wifi ve karanlık mod.

10-15 günlük bir cihaz belki zamanla açılır pili diye düşünüyorum. Ama şarjdan çeker çekmez biraz kullanınca 99..98...97...96 diye düşmesi çıldırtıyor :)

Eminim zamanla oturacaktır bataryası, bu aralar covit sebebiyle ve home office çalıştığım için dışarda kullanmadım pek, dışarıda nasıl bir sonuç alırım bilemiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: timucinpusat

Seri numaraları falan oluyor bu kılıfların. Orijinallik testi için karekodu vs. Kontrol edelerse yakalarlar.

Hocam indirimde hem amazondan hem hepsiburadadan aynı ekran koruyucu ve kılıftan 1 er tane aldım herşeyleri birebir aynı. Hepsinin tedarikçisi spigen Türkiye. Yani o dediğiniz şehir efsanesi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartel1 -- 20 Kasım 2020; 23:44:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-F4A3289BF

Yok art niyetli bir durum kesinlikle değil hocam yanlış anlamayın ama süper mantıklı bir öneri :) Ne firma zarar ediyor ne de arkadaş mağdur oluyor.

• Arkadaşlar aşağıdaki kablosuz kulaklıktan alan var mı acaba aranızda ya da 200-300 TL civarı önerebileceğiniz:

Şarjı uzun giden, bağlantı problemi olmayan, kulağa tam oturan, arama görüşme kalitesi iyi olan.

Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2 Basic:

https://www.hepsiburada.com/xiaomi-mi-true-wireless-earphones-2-basic-beyaz-p-HBV00000VGGLW?magaza=Hepsiburada

• Sizde adaptif güç tasarrufu aktif mi değil mi? Bakabilir misiniz?

• Marrusia kullanıcısına yanıt

Hayırlı olsun ben de büyük ihtimalle siyah FE'den siyah Note 10+'a geçeceğim. FE'de şu an hiçbir hız, pil, çizik ve kırık gibi sorun yaşamadım azıcık ekranında ghost var. Sorun çıkardığı zaman direkt Note 10+ alacağım :D

Hocam pil konularını takip ettiyseniz orada "ne kadar hızlı şarj o kadar az ömürlü pil" şeklinde bilgi var. Ben Note FE'yi 2.5 sene hızlı şarj'ı kapatarak kullandım. Ciddi söylüyorum pilin kapasitesi en fazla yüzde 5 azalmıştır. 45 watt çok yüksek yerinizde olsam 15 watt dışında kullanmazdım.

• timucinpusat kullanıcısına yanıt

Aldığınız kablosuz cihazın iki tarafı da mı 25watt gücünde aynı anda şarj ediyor? Bir de kablo ve adaptörde mi içinden çıkıyor?

• Arkadaslar merhaba n11 den 11.11 de sipariş verdiğim telefon geldi video çekerek açtım kutuyu sorun yok kozmetiginde. Phone info dan özelliklerine baktım üretim tarihi eylul 2020 gözüküyor. Batarya sağlığı
    % 40 çıkıyor ama 3 4 gündür kullanıyorum 6 saat ekran suresinin altına düşmedim hiç bu arada always hep açık aydınlık mod açık saatim hep bağlı telefona.

Kapalı hocam, onu açınca kendi kendine güç tasarrufuna alıyor teli.

• Kablosuz kulaklık olarak kesenin ağzını az açarak Samsung'un kablosuz şarj destekli Buds+ ını tavsiye ederim. Hem de Note 10 plus'un Wireless PowerShare (kablosuz şarj paylaşımı) özelliği ile olmadık yerde şarjın bitme derdi yok.
    Onun haricinde ses kalitesi test edenler tarafınca onaylanmış ve samsung ekosisteminden dolayı Note 10 plus ile kullanmanın pekçok artısı var...

• 
Sayfa: önceki 416417418419420
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.