Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 10 / Note 10+ [ANA KONU] (236. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Mitra Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 3 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
13.151
Cevap
172
Favori
883.964
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 234235236237238
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Türbülans Havayolları A.Ş T kullanıcısına yanıt
    Note 10u mu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhabalar Acil yarım lütfen.

Note 10 kullanıyorum ve birinde note plus var. bendeki samsung Türkiye garantili. Almayı düşündüğüm note+ server kayıtlı diyor ve snapdragon işlemcili olan. Dediğine göre güncelleme sorunu yok diyor bu server kayıtlı olduğu için v.s doğru mudur? daha sonra sorun yaşar mıyım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: jedican

Merhabalar Acil yarım lütfen.

Note 10 kullanıyorum ve birinde note plus var. bendeki samsung Türkiye garantili. Almayı düşündüğüm note+ server kayıtlı diyor ve snapdragon işlemcili olan. Dediğine göre güncelleme sorunu yok diyor bu server kayıtlı olduğu için v.s doğru mudur? daha sonra sorun yaşar mıyım?
    Bir kac sayfa geriden yazilanlari okursan, cevabi bulmus olursun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rad

Sen ben bu işi yapamayız. Çoğu kimse o kalemi yerinden bile çıkarmıyor. Donanımhaber, shifdelete gibi siteler bunun için var ama onlarda bazı kaygılar sebebiyle firmaların başına böyle büyük bela açmak istemezler.
    Samsung yetkilisine exynos ile snapdragon arasinda ki sebeke cekim farkini gosterdim ama kabul etmedi, forumda bir arkadasa full parlaklikta gunes altinda parmak izi sensorunun gorundugunu soyluyorum ben de yok diyip sorunu kabul etmiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: striders

Note 10u mu
    Daha tam karar veremedim, salgindan dolayi bizim islerde etkilendi. Nisan ortalarinda belli olur satip satmayacagim

• hakangündüz H kullanıcısına yanıt
    acaba sorun tam doğru anlaşıldı mı? spen i ekran üzerinde gezdirdiğinizde işaretçi sıfır hata ile ekranda görünüyor mu? yoksa ekranın soluna doğru gelip edge kıvrımına gelmeden biraz içerde sapmalar var mı? bunu en bariz şekilde note alma uygulamasını açıp dediğim yerden aşağıya çizgi çekince görüyorsunuz. Ucun değdiği yer ile çizilen yerde 1-2mm fark oluyor. Bunu inkar edecek servis çalışanı yada satıcı tanımıyorum. Kime gösterdiysem evet dedi. Hatta bu yüzden bir kere değiştirdim buna rağmen ikincide para iadesi isteyebilirsin dendi kabul etmedim kullanıyorum.
    sapma oranı aslında elinizide ekrana temas edip etmemesine görede değişiyor. Kalemle çizerken elinizide ekranın üzerinde koyarsanız dahada çok oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rad -- 27 Mart 2020; 9:58:56 >
  • rad R kullanıcısına yanıt
    Kardeşim sende note20 çıkınca iade et bence note20 de 11500 den girer piyasaya 10binlere düşer diye tahmin ediyorum. Ama sorun çözülürse güncelleme ile hiç gerek kalmaz . Ama hala inanamıyorum ki bunu farkeden yok hiç

Sonunda buldum bu problem yurtdışı kullanıcılarında da var fark etmişler ve onlarda can sıkıcı olmasindan bahsediyor işte linki kardeşim.
    https://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2149607

• enis ekici kullanıcısına yanıt
    ordaki konuşmalar 2013 te olmuş, tabletten bahsediliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rad -- 27 Mart 2020; 12:38:0 >
    Note10 görmüşüm direk .1 varmış sonunda bende sevinmiştim ama sorun aynı sorun farkettiysen noktasına virgülüne kadar aynı.

• enis ekici kullanıcısına yanıt
    olabilir ama eski bir tarih, sonraki serilerde yok sanırım. bende galaxy tab a var, spen nispeden gecikmeli ama kalibrasyon sorunu yok. Hatta yeni çıkan s6 tabletide denedim oda sorunsuz. Sorun sadece note 10 plus(note 10 u denemedim) telefonlarda var.
    Aslında bu sorunu fark edebilmek için daha iyisini kullanıp aradaki farkındalığı deneyimlemiş olmak gerekiyor. Ben ipad ile apple pencil kullanıyorum spen maalesef yanından geçemez. Oradaki hassasiyeti görünce zaten burdaki sorunu fark ediyorsunuz. Yoksa elinizdeki cihazdan başka deneyiminiz yoksa doğal olarak demek ki digital kalem böyle oluyor diye kabullenip beklentiyi düşürüyorsunuz.
  • Yaklasik 1.5 GB boyutunda, Nisan ayı güvenlik yamasını da içeren OTA güncellemesi dağıtılmaya başlandı.

Yapım Numarası BTB9'dan CTC9'a güncellendi. Bu kapsamlı güncelleme yaygın kullanımdaki şebeke sorunlarını da çözecektir umarım.

One UI arayüzü 2.1 versiyonuna güncellendi. Dün cihazima kurdum, arayüzde ufak değişiklikleri fark ettim.

İngilizce değişim bilgisini ekliyorum, OTA üzerinden almadığım için Türkçe listeyi paylasamiyorum maalesef, manuel olarak güncelledim.

Su zor günlerde herkese sağlık dilerim.

Samsung Galaxy Note 10 / Note 10+ [ANA KONU] Samsung Galaxy Note 10 / Note 10+ [ANA KONU] Samsung Galaxy Note 10 / Note 10+ [ANA KONU]

Yok ben kabullenmiyorum çünkü ben hep note serisini kullandım .taaaa note 2 den beri hatta bi önceki cihazım türkiye olmamasına rağmen paralel ithalatla almıştım. Nami değer note 7 sonraki ismi fan edition.
    Bu sorun donananimsal yasa yazılımsal bile olsa samsung bunu çözer diye düşünüyorum.ama sıkıntı şu eğer sorun donanımsal ise cihazın ici açılacaksa işte o büyük bi sorun çünkü şu geçirmezliği gidiyor telefonun eee bu durumda ne anlamı var telefonu se geçirmez diye almanın.donanimsal ise bile samsung bu konuya da çare aramak zorunda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enis ekici -- 27 Mart 2020; 14:4:37 >
  • İyi geceler arkadaşlar. Ben aynı operatörün faturalı hattından faturasıza geçirdim tarifemi. Ondan sonra volte gitti. Hattımı s8plus a takıyorum volte var ama snapdragon lu çift sim not10 plus a takıyorum volte yok. Böyle bişey yaşayan var mı?

• ksk_355 K kullanıcısına yanıt
    Ayarlardan açık mı volte özelliği. Ilk önce türktelekom mobil uygulamasına bakın açık mı. Sonra telefon ayarlarından bakın.

• ksk_355 K kullanıcısına yanıt
    Hocam yanlış hatırlamıyorsam, telekom faturasız hatta volte yoktu.

Bir kontrol edin isterseniz.
  • benim hattım vodafone. faturalıdan faturasıza geçtim volte uçtu. müşteri hizmetlerini aradım 4.5g ve volte aktif gözüküyor diyor ama ben bu cihazda göremiyorum. s8plus a takınca volte yazısı var fakat onunla da görüntülü görüşme yapmıyor. faturalıyken sorunsuzdu. çok saçma bi durum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ksk_355 -- 28 Mart 2020; 11:31:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: enis ekici

Yok ben kabullenmiyorum çünkü ben hep note serisini kullandım .taaaa note 2 den beri hatta bi önceki cihazım türkiye olmamasına rağmen paralel ithalatla almıştım. Nami değer note 7 sonraki ismi fan edition.
    Bu sorun donananimsal yasa yazılımsal bile olsa samsung bunu çözer diye düşünüyorum.ama sıkıntı şu eğer sorun donanımsal ise cihazın ici açılacaksa işte o büyük bi sorun çünkü şu geçirmezliği gidiyor telefonun eee bu durumda ne anlamı var telefonu se geçirmez diye almanın.donanimsal ise bile samsung bu konuya da çare aramak zorunda.
    Telefon açılınca su geçirmezliği gitmiyor. Bizzat teknik servis ile görüştüm o konuyu. Siyah özel bir yapıştırma bandı varmış ve her onarımdan sonra bununla kapatılarak test ediliyormuş.

• 
Sayfa: önceki 234235236237238
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.