Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 10 / Note 10+ [ANA KONU] (228. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
13.155
Cevap
172
Favori
884.240
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 226227228229230
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kullanmadım ama Note 4 efsane cihaz diye hep söylüyor kullanıcılar. Ben de dün akşam Note 10 Plus alıp geçtim. Umarım memnun kalırım.
  • umarım memnun kalırsın kaça aldın ve nerden? bende 2si arasında kıyastayım yaaa
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sezerbeyazıt

Merhaba cümleten cihazım note 10 plus çift hatlı çiftinede imei atılmış yanlız android 9 yüklüydü bende bilgisayardan sıfırlayıp android 10 yükleyip sonra tekrar imei kaydı yapayım diye düşündüm ama olmadı cihaz bu şekilde kaldı ne açılıyor nede kurtarma moduna geçiyor açma tuşuna basınca bu şekil ekran gelip gidiyor lütfen yardımcı olur musunuz
    Frp oem lock olmus sanirim, telefoncuya goturmen lazim onlarda box var varsa yaparlar.. Ben burda sayfalardir hep yazarim root edilip ime atilmis cihazlari almayin diye, neyse artik yapacak bisey yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: the duderino

Arkadaslar su an internette cok buyuk bir usulsuzluk yapıyorlar. Hepsiburada baslatti ve amazon devam ettirdi. Daha 1 hafta önce piyasaya sürülen s10 lite i gecen hafta 5500 tl ye aldim. Telefon tek jelimeyle mukemmel. Note 10 plus in yanina 2. Telefon olarak almistim. Simdi amazon a girdim bi baktim telefon 5000 tl. Ama indirim bile degil sanki 5000 tl ye cikmis gibib gosteriyorlar. Aradim dedim hayirdir. 6 aylik telefona indirim yaparsin da ciktiktan bi hafta sonra yaparsan bu gercek fiyatinin 5000 oldugunu ve benden cok para aldigini gosterir. 500 tl iade istedim. Ve boyle bi uygulamalarinin olmadigini soylediler. Tahminimce samsung fiyatin turkiye icin fazla oldugunu farketti ve indirmek istedi. Ok ama bana farki vermek zorunda. Bu ne ya ben deneme tahtasimiyim.

Isin kötüsü elimde buyuk koz var. Teli sebepsiz iade hakkim var su an. Iade edip. 2 gun sonra 5000 e alabilirim. Kutula kargoya ver yenisini bekle al temizle salgin falan yuzunden. Kim ugrasicak arkadas. Sacma sapan is. Tabiki sanslarini zorlarlarsa bunu yapicam ama ne gerek var. Herseyimi amazondan aliyorum. Benim gibi bi müşteriyi kaybedicekler resmen.
    İade ettiniz mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: deniz_86

Arkadaşlar selamlar. Vatan bilgisayardan online 10 plus aytozu gri renk aldım. Yarın teslim edilecek inşallah. Teslim alırken ve aldıktan sonra nelere dikkat etmem gerekiyor. Kronik bir sorunu var mı cihazın? İlk defa internetten telefon aldım o yüzden fikrinizi almak istedim.
    Sorunsuz geldi mi hocam? Hayırlı olsun bu arada

• Türbülans Havayolları A.Ş T kullanıcısına yanıt
    Hiç sorma reis aldık bir kere ucuz gelince çift imeide kayıtlıydı sorunsuz kullanıyordum sadece güncelleme yapılmıyor bende güncelleme yapayım android 10 olsun derken cihaz çöp oldu valla kafayı yecem

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sezerbeyazıt S kullanıcısına yanıt
    işte burada server kayıt için verilen paraya deydiği anlaşılıyor 😀

• clan537 kullanıcısına yanıt
    İlk alınca aynı şeyi bende düşünmüştüm.gittim medaimarktaki note 10larla karşılaştırma yaptım ve onlardada aynısı oluyordu. sonra sensör oldığunu anladım. 😀

• plukod kullanıcısına yanıt
    Teknosa'dan 8.997TL. S20 Plus'a güvenemedim. Note 10 Plus'ın artısı daha çok. Hafıza, 128 yerine 256. Ram, 8 yerine 12 Kalem. farkı zaten tartışılamaz. S20 kamerasında otomatik odaklanma sorunlar var. İleride düzelecek mi belli değil. Diye düşündüm. Yanlış düşünmüş de olabilirim. Sizi etkilemek istemem. S20'nin gece çekim performansı gibi bazı kamera özellikleri de Note'a göre üstün gözüküyor.
  • thelordof kullanıcısına yanıt
    Hocam bana sorduysaniz daha etmedim hala 10 gunum var.

• the duderino T kullanıcısına yanıt
    Tm hocam

Hocsm elektronik cihaz bunlar. Seri uretim falan hikaye hic biri birbirini tutmaz. Aynj iki kutudan cikan iki cihazin birinkn pili daha iyi gider birinjn performansi daha iyidir. Bu sansima benim cihaz bugune kadar kullandigim en stabil hizli cihaz. Usyune gecen gun 9 bucuk saat ekran acik suresi verdi. Su an iade edip yeniden alsam 500 den 600 e cikti kazancim aslinda yine fiyat dusurdu serefsizler. Ama yeni alacagim cihaz bu performansi vermezse yada bi sorunu olursa diye korkuyorum. Ne yapicam bi daha mi iade edicem. Ben bu cihazlari kullanmaktan cok kutusundan cikarmaya vakit harcamaya basladim.

Bu arada sd islemciyi cok yuceltenlere gelsin bu da. Dun arkadasla s10 lite uzerinden konusurken hat kesildi. Geri aradim bi kac kere caldi ama acmadi. Yarim saat sonra tekrar aradim ne oldu diye. Acti ve yarim saattir benim telin kapali oldugunu heralde pilim bitti diye düşündüğünü soyledi. Buraya gelip ozellikle telefona sahip bile olmayan geriksizlerin exynos çöp demesine izin vermeyin arkadaslar. En son ugrastigim gereksiz bana ahmak dedi yetmedi ozelden tehtid etti. Ustune ceza bile almadi. Ben 4 gun ceza aldim. 3 gun araliksiz ugrastim ceza almasi icin sonunda gostermelik 4 gun vermisler. Simdi bakiyorum hetifte note 10 bile yok gelmis buraya milletin 8 10 bin verdigi cihaza cop diyor. Hemde iphone kullanicisi. Daha da ugrasmam cani cehenneme hepsinin. Kaale almayalim defolup giderler. Gercekten sorun yasayanlar zaten kendilerini biliyor. Onlara gecmis olsun ama kalaninin cani cehenneme. Almayin zaten sizde bunu kullanicak kapasite yok muhtemelen.

• clan537 kullanıcısına yanıt
    Hepsinde var hocam. Bozulma de degil. Ekrenin altinda ki sensorun isigini goruyorsun. Bunu da sadece aramalarda ve benzeri durumlarda gorursun. Bu kadar cercevesiz bir telefon kullaniyorsaniz o sensoru koyacak baska yer yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: ksk_355

Arkadaşlar iyi akşamlar. Benim cihaz hong kong çift hat snapdragon . Normalde exynos lu note 10plus da görüntülü görüşme yapabiliyordum şebeke üzerinde. Fakat bu cihazımda yapamıyorum. Nedeni nedir?
    Cevabı bilen yok sanırım.
  • quote:

Hocsm elektronik cihaz bunlar. Seri uretim falan hikaye hic biri birbirini tutmaz. Aynj iki kutudan cikan iki cihazin birinkn pili daha iyi gider birinjn performansi daha iyidir. Bu sansima benim cihaz bugune kadar kullandigim en stabil hizli cihaz. Usyune gecen gun 9 bucuk saat ekran acik suresi verdi. Su an iade edip yeniden alsam 500 den 600 e cikti kazancim aslinda yine fiyat dusurdu serefsizler. Ama yeni alacagim cihaz bu performansi vermezse yada bi sorunu olursa diye korkuyorum. Ne yapicam bi daha mi iade edicem. Ben bu cihazlari kullanmaktan cok kutusundan cikarmaya vakit harcamaya basladim.

Bu arada sd islemciyi cok yuceltenlere gelsin bu da. Dun arkadasla s10 lite uzerinden konusurken hat kesildi. Geri aradim bi kac kere caldi ama acmadi. Yarim saat sonra tekrar aradim ne oldu diye. Acti ve yarim saattir benim telin kapali oldugunu heralde pilim bitti diye düşündüğünü soyledi. Buraya gelip ozellikle telefona sahip bile olmayan geriksizlerin exynos çöp demesine izin vermeyin arkadaslar. En son ugrastigim gereksiz bana ahmak dedi yetmedi ozelden tehtid etti. Ustune ceza bile almadi. Ben 4 gun ceza aldim. 3 gun araliksiz ugrastim ceza almasi icin sonunda gostermelik 4 gun vermisler. Simdi bakiyorum hetifte note 10 bile yok gelmis buraya milletin 8 10 bin verdigi cihaza cop diyor. Hemde iphone kullanicisi. Daha da ugrasmam cani cehenneme hepsinin. Kaale almayalim defolup giderler. Gercekten sorun yasayanlar zaten kendilerini biliyor. Onlara gecmis olsun ama kalaninin cani cehenneme. Almayin zaten sizde bunu kullanicak kapasite yok muhtemelen.
    Ben size olumsuz bir şey demedim ki. Mesaj karışıklığı oldu sanırım.

Teknoloji şans işi orası öyle.
    Samsung son çıkardığı modellerde hat sorunu var sanırım. Herkes öyle bir şey diyor.

Yok hocam ben de size demedim. Ilk paragraf size. Yani iade etmek istiyorum ama ayni kalitede cihaz cikmaz diye korkuyorum. Ikinci paragraf genel zaten demisim ya exynos a cop diyenlere delsin diye. Sd cihazla ayni sorunu yasadim ve ayni evde exynoslu cihazla yasamiyorum. Siz tabiki olumsuz birsey demediniz bende size demedim zaten.

• ksk_355 K kullanıcısına yanıt
    Hocam ufak bir önerim olabilir konu hakkında. Sim kartınızı volte destekli bir başka cihaza takıp aktive edin. Daha sonra sim kartınızı tekrar cihazınıza takın. Volte aktifleşmişse, görüntülü görüşmeyi bir denemeye çalışın.

Sadece ufak bir öneri. Umarım işinize yarar.
  • silversmith S kullanıcısına yanıt
    Ben note kullandıktan sonra s serisini ancak 2. Telefon olarak kullanırım sanırım. Eğer notları bozmazlarsa tabi

Tek kafamı karıştıran zflip

• the duderino T kullanıcısına yanıt
    Hocam ben de exynos lu cihaz kullandım yıllarca. Çok aktif kullandıklarım S4 s8+ s9 note 9

Hiç birinde sorun yaşamadım. SD işlemci kullananların söyledikleri avantajları ile kıyasladım gene çok fark görmedim

Özellikle pilin çok ama çok kişisel olduğunu düşünüyorum. Parmak izi kadar hatta

Nasıl kullanılıyor, kaç uygulama var, kaçı arka planda, hatta kullanılan ortamın sıcaklığı nedir?

Veya 1 saat oyun ile 1 saat WhatsApp kullanımı aynı ekran süresi verir ama farklı pil harcar. Bunlar çok kişisel. Mesela ben her gün şarja takıyorum eşim neredeyse 3 günde bir takıyor.

Ama kullanan arkadaşlar da SD işlemciyi çok övüyor. Ha exynos gömdükleri konular şimdilik bende yok. Ayrı konu

Gene de bir denemek isterdim SD işlemci

Note 20 ile gelecek diyorlar bakalım. Hatta duvara yansıtma da deniyor.

• quote:

Yok hocam ben de size demedim. Ilk paragraf size. Yani iade etmek istiyorum ama ayni kalitede cihaz cikmaz diye korkuyorum. Ikinci paragraf genel zaten demisim ya exynos a cop diyenlere delsin diye. Sd cihazla ayni sorunu yasadim ve ayni evde exynoslu cihazla yasamiyorum. Siz tabiki olumsuz birsey demediniz bende size demedim zaten.
    İade edip aynısı daha ucuzsa iade edin. Ne de olsa garanti var. En azından iade de ki o kazançla ilerde bir daha ki telefona bütçe olmuş olur veya başka bir şeye.

• 
Sayfa: önceki 226227228229230
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.