Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 10 Lite [ANA KONU] | 2x Optik Zoom | OIS | S-pen (129. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.976
Cevap
89
Favori
335.784
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 127128129130131
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir şey soracağım. Telefonla video çekerken gayet güzel çekerken kendisinde ancak whatsapp gönderimlerinde veya instagramda vs başka yerde kullanılırken videonun çözünürlüğü düşüyor piksellenme artıyor. Bu neden kaynaklanır? Çözümü var mıdır?

• spidey99 kullanıcısına yanıt

Şarj adaptörler genelde kısa vade de sıkıntı çıkarmaz.

• wquzun kullanıcısına yanıt

Modem ayarlarında bir değişiklik yapmışmıydınız yoksa geldiği gibi mi kullanıyorsunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • serkanki26 S kullanıcısına yanıt

Ona dikkat etmedim hiç

• jacktheblack J kullanıcısına yanıt

Bu tarz platformlar video yada resimin çözünürlüğünü düşürür.Whatsappdan video yada resim gönderirken ataç simgesine dokunup dosya seçimiyle video gönderirseniz 100 mb sınıra kadar videoyu aynı kalitede gönderebilirsiniz.

• thelordof kullanıcısına yanıt

Evet, ben de bunu belirttim. İlk defa başıma böyle birşey geldi. Samsung destek olacak mı göreceğiz artık

• 4500 TLye alınır mı?

İkinci telefon olarak Xs in yanında kullanacağım,telefonu bir ipad mini olarak kullanmayı düşünüyorum,bu yüzden not almak ve pdf üzerine not almak için kullanacağım.Pdf uygulamaları var mı storeda.Kitaplarımı ve notlarımı atabileceğim bir uygulama?

Değerli cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

• Yardımcı olması lazım.

• Oxygen1777 kullanıcısına yanıt
    Samsung notes uygulaması var. Hem pdf hemde normal sayfaya not alabiliyorsunuz ama eğer bi ipad rahatlığı bekliyorsanız bence hatalı olur. Sonuçta ekran o kadar büyük değil. Ben de hem ipad 7 ve apple pencil var hem de bu telefon. Yani amacınız pdflerde ufak notlar almak , toplantılarda not almak, video izlemek vs. gibiyse yeterli. Ama sayfalarca sürekli not alacam veya üniversitede ders için not tutacam vs diyosanız ipad artı apple pencil öneririm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Prfssr -- 30 Ekim 2020; 19:37:39 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Prfssr kullanıcısına yanıt
    Öyle uzun notlar değil zaten yazacaklarım,ayrıca pdflerin üzerine yazılar,boşluk doldurma ve imzalama için kullanmak istiyorum.

Ayrıca pdf üzerine not alma note 10 lite ta desteklenmiyor diye duydum şimdi,doğruluğu var mıdır?

Samsung Galaxy Note 10 Lite [ANA KONU] | 2x Optik Zoom | OIS | S-pen

Arkadaşın attığı gibi adobe uygulamasından yapabilirsiniz ama ben samsungun notes uygulamasını kullanıyorum ve oluyor. Pdf veya boş notlar. Akşam samsung notes uygulamasında bir pdfnin ğzerinde not alıp ekran fotoğrafı atarım buraya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Prfssr -- 30 Ekim 2020; 19:57:4 >
  • Arama kaydedici yok mu dahili olarak?

Ek uygulamama mı yüklemem gerekecek?

Düzenleme 1: Asus'ta vardı eski kullandığım Samsung Türkiye yok dedi. İnternetten baktığımda Samsung'larda var diyor ama Türkiye versiyonlarında yok sanırım. Samsung Galaxy Note 10 Lite [ANA KONU] | 2x Optik Zoom | OIS | S-pen 

Düzenleme 2: "Arama kaydetme özelliği samsung'un güvenlik politikası sebebiyle değil, Türkiye Cumhuriyeti yasalarımızca özel hayatın gizliliğine karışılması nedeniyle kaldırılmıştır. cezası 2-5 yıl arası hapistir."

Arkadaşım böyle bir şey var mı ya?

Ne güzel çağrı merkezleriyle yaptığım konuşmaları delil diye tutma durumu oluyordu.

Başka ülke rom'u yüklemek gerekliymiş.

https://r2.community.samsung.com/t5/Galaxy-A/Arama-Kaydedici-Sadece-Burada/td-p/4579553

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LoRdOfWeB -- 30 Ekim 2020; 21:8:40 >

• quote:

Orijinalden alıntı: LoRdOfWeB

Arama kaydedici yok mu dahili olarak?

Ek uygulamama mı yüklemem gerekecek?

Düzenleme 1: Asus'ta vardı eski kullandığım Samsung Türkiye yok dedi. İnternetten baktığımda Samsung'larda var diyor ama Türkiye versiyonlarında yok sanırım.  

Düzenleme 2: "Arama kaydetme özelliği samsung'un güvenlik politikası sebebiyle değil, Türkiye Cumhuriyeti yasalarımızca özel hayatın gizliliğine karışılması nedeniyle kaldırılmıştır. cezası 2-5 yıl arası hapistir."

Arkadaşım böyle bir şey var mı ya?

Ne güzel çağrı merkezleriyle yaptığım konuşmaları delil diye tutma durumu oluyordu.

Başka ülke rom'u yüklemek gerekliymiş.

https://r2.community.samsung.com/t5/Galaxy-A/Arama-Kaydedici-Sadece-Burada/td-p/4579553

Bende tam bununla ilgili yazacaktim mesajinizi gördüm :) Bende note 10 lite yok arama kaydedici aktif kullanıyorum o yüzden emin olmadan bu tele geçemiyorum. Acaba hindistan romunu kurup deneyen var mi arama kaydedici etkinlesiyor mu, sammobile den baktim csc ler farkli görünüyor odin ile yükleyince aktiflesmesi lazim. Bunu bi teyit edebilsem.

• LoRdOfWeB kullanıcısına yanıt
    Evet oyle bi durum var. Önceki telefonum mi 6x idi eu miui rom yuklu idi vardi ne guzel arama ses kaydedici

• Trendyol Teknosa satıcısında 4364 lira. Almayı düşünüp konuyu takip eden varsa.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • spidey99 kullanıcısına yanıt

Ben aldıktan 1 hafta sonra bozuldu. Teknik servise götürdüm. İsterseniz komple telefonu değiştirelim dediler. Yok sadece şarj cihazı verin yeter benim için dedim😁

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keremalp -- 30 Ekim 2020; 22:40:26 >
    Buyurun hocam.

Samsung Galaxy Note 10 Lite [ANA KONU] | 2x Optik Zoom | OIS | S-pen

• Prfssr kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: mecnako

Modem ayarlarında bir değişiklik yapmışmıydınız yoksa geldiği gibi mi kullanıyorsunuz

Root şifresine kullanıcı ad ve şifresine sahibim root ayarlardan tr69 kapattım başka bir şey yapmadım yani sol modemime ulaşamıyor istediğim zaman kendi modemimide kullanıyorum.

• 
Sayfa: önceki 127128129130131
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.