Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 10 Lite [ANA KONU] | 2x Optik Zoom | OIS | S-pen (282. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir (2 Mobil) - 6 Masaüstü2 Mobil
5 sn
5.976
Cevap
89
Favori
335.850
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 280281282283284
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Teşekkürler umraniyedeki de smart servis mi acaba? Bu bölgede neresi var umraniye kadikoy bölgesinde bir de teli sifirliyorlar mi ? O zaman sıkıntı olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben cihazın bataryasından hiç memnun değilim. 1.5 yıl dolunca aşırı hızlı bitmeye başladı. Telefon çok zor şarj oluyor temszsızlık var.Konyada yaşıyorum. Ankaraya gidip yetkili servise versem garanti kapsamında yaparlar mı? Yani bataryayı değiştirirler mi? Kargo ile uğraşmak istemiyorum.

Kılıf olarak da Lensunun kelatin gibi kaplamarı var arkalı önlü pnu yaptırmayı düşünüyorum telefon iyice eskimeden kılıfsız kullanmanın zamanı geldi 🙂🙂

• IMAMX kullanıcısına yanıt

Umraniyede smart servis var mı tel i sifirliyor mu sifirliyorsa tavsiye özel servis var mı hocam

• Güncellemeden haber yok sanırım

• GoGoBaBa kullanıcısına yanıt

Bu aralar, uygulama güncellemeleri arttı sanki. Yakında yazılım güncellemesi de gelecek galiba.

• Pis@gor kullanıcısına yanıt

eli kulağında dediler.

zaten burdaki forumdaşlar sayesinde haberim oluyor genelde. dağıtım sırası var ve bana biraz daha geç geliyor, bir kere nerdeyse ne güğncellemesi yahu dedim ekran görüntüsü attım , akşamına banada geldi. şimdi sabırla bekliyorum :P

eskiler bilir ülke kodu CSS değiştirip erken güncelleyenleri takip eder sorardık yeni ne var :D

şimdi stock Rom ve resmi aylık güncellemeler ile devam.

major yani büyük güncelleme takvşimini sıkı takip ediyorum, bilgi edindikçe paylaşırım

Samsung Galaxy Note 10 Lite June 2022 security update released in EuropePublished 2 weeks ago on June 15, 2022

Launched in 2020, Samsung Galaxy Note 10 Lite is currently running on the Android 12-based One UI 4.1 software system. While the two flagships – Note 10 and Note 10+ are not eligible to get any other major upgrade, the Note 10 Lite is confirmed to receive Android 13 One UI 5.0.

Samsung’s June 2022 security patch details on the other hand mention fixes for 66 privacy and security-related vulnerabilities and exploits. 48 of these issue fixes were provided by Google, while Samsung’s software team fixed others.

This update is released in France at this moment, however, it will expand to more users in various regions all over the world. You can identify it through the One UI build version N770FXXU8GVF2.

And, to get access to these changes, visit Settings of your Galaxy Note 10 Lite, followed by Software update and Download and install option. Wait for the device to check available updates and hit the Download button >> Install now/Schedule install >> Restart.

Do note that this update will not harm or move any of your files or data. Still, we recommend you prepare a backup for extra safety measures.

Samsung July 2022 Security Patch Update Tracker

Published 5 hours ago on June 28, 2022

Samsung has almost finished delivering the One UI 4.1 updates to its eligible devices. The company is now working on One UI 4.1.1 which will debut alongside the new foldable series in August as well as the One UI 5.0 whose first beta will go live next month.

Samsung Android 13 / One UI 5.0 Güncellemesi İçin Tarih Verildi

https://www.teknoburada.net/2022/06/28/samsung-android-13-one-ui-5-0-guncellemesi-icin-tarih-verildi

Yeni bir rapora göre Samsung Android 13 / One UI 5.0 güncellemesini temmuzda beta seviyesinde başlatacak. İşte güncelleme alacak modeller…

Samsung Android 13 güncellemesini geçen yıla kıyasla daha erken başlatacak. One UI 5.0 arayüzünü getirecek güncelleme görünüşe bakılırsa çok da uzağımızda değil.

SamMobile sitesinde yer alan yeni bir rapora göre Güney Koreli üretici, amiral gemisi Samsung Galaxy S22 serisi telefonlar için yeni One UI 5.0 Beta sürümünü önümüzdeki ay piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

Samsung, One UI 5.0 beta sürümünün dağıtım planlamasını henüz resmi olarak açıklamasa da, siteye göre temmuz ayının üçüncü haftasında başlayacak. Beta programı ilk olarak Galaxy S22 serisi için başlatılacak. Samsung programa daha sonra Galaxy Z Fold 3 ve Galaxy Z Flip 3 modellerini de dahil edecektir.

One UI 5.0 beta programı, One UI 4.0 ile kıyaslandığında birkaç ay önce başlıyor. One UI 4.0 beta eylül ayında yayınlandı. Bu durumda Samsung, One UI 5.0’ı ağustos ayında resmi olarak dağıtıma çıkarabilir. Yıl bitmeden birçok Samsung telefonun Android 13 sürümüne yükseltilmesi olası görünüyor. Haberimizin devamında SamMobile sitesinin One UI 5.0 yükseltilecek cihazların yer aldığı listeye göz atabilirsiniz.

Samsung One UI 5.0

Android 13 Alacak Samsung Modeller

Galaxy S serisi

Galaxy S22 Ultra

Galaxy S22+

Galaxy S22

Galaxy S21 FE

Galaxy S21 Ultra (LTE/5G)

Galaxy S21+ (LTE/5G)

Galaxy S21 (LTE/5G)

Galaxy S20 Ultra (LTE/5G)

Galaxy S20+ (LTE/5G)

Galaxy S20 (LTE/5G)

Galaxy S20 FE (LTE/5G)

Galaxy S10 Lite

Galaxy Note serisi

Galaxy Note 20 Ultra (LTE/5G)

Galaxy Note 20 (LTE/5G)

Galaxy Note 10 Lite

Galaxy Z serisi

Galaxy Z Fold 2 5G

Galaxy Z Flip

Galaxy Z Flip 5G

Galaxy Z Fold 3

Galaxy Z Flip 3

Galaxy A serisi

Galaxy A73

Galaxy A53

Galaxy A33

Galaxy A71 5G

Galaxy A71

Galaxy A51 5G

Galaxy A51

Galaxy A52

Galaxy A52 5G

Galaxy A52s

Galaxy A72

Galaxy A Quantum

Galaxy Quantum 2

Galaxy A42 5G

Galaxy A03s

Galaxy A12 / A12 Nacho

Galaxy A32

Galaxy A32 5G

Galaxy A22

Galaxy A22 5G

Galaxy A23

Galaxy A13

Galaxy A03

Galaxy M serisi

Galaxy M42 5G

Galaxy M12

Galaxy M62

Galaxy M01

Galaxy M22

Galaxy M31

Galaxy M32

Galaxy M32 5G

Galaxy M52 5G

Galaxy M33

Galaxy M23

Galaxy F serisi

Galaxy F42 5G

Galaxy F62

Galaxy F12

Galaxy F22

Galaxy F23

Galaxy Xcover serisi

Galaxy Xcover 5

Galaxy Tab serisi

Galaxy Tab S8 Ultra

Galaxy Tab S8+

Galaxy Tab S8

Galaxy Tab S7+ (LTE/5G)

Galaxy Tab S7 (LTE/5G)

Galaxy Tab S7 FE

Galaxy Tab S6 5G

Galaxy Tab S6 Lite

Galaxy Tab A7 Lite

Galaxy Tab A8 10.5 (2021)

Not: Bundan sonraki süreçte tanıtılacak tüm Samsung telefon ve tablet haliyle Android 13 güncellemesi alacak.

https://www.getdroidtips.com/samsung-note-10-lite-android-13-update/

biz aylık güvenlik güncellemizi beklerken.

Will Samsung Galaxy Note 10 Lite Get Android 13 (One UI 5.0) Update?

BY ABD RAZAAQ

UPDATED ON JUNE 25, 2022

If you are someone who is wondering whether Samsung Galaxy Note 10 Lite will get the official Android 13 (One UI 5.0) update, then let’s find out. In this article, we will make sure to update you on all the Samsung Galaxy Note 10 Lite Android 13 (One UI 5.0) related news, information, and downloads, and also guide you to flash the firmware on your device.

Will Samsung Galaxy Note 10 Lite Get Android 13 Update?

According to Samsung’s official blog, the company is committed to delivering 3 major Android OS updates and 4 years of Android Security Patches. Well, Samsung Galaxy Note 10 Lite came out of the box with Android 10 based on One UI 2.0, later received its first major OS update; Android 11, and recently received the Android 12 on top of One UI 4.1. There is no info on whether Samsung will roll out the Android 13 to their Samsung Galaxy Note 10 Lite anytime soon. However, if you are here to know the exact date, we regret it because no such news is currently coming out from the official’s side. But, it is confirmed that by the end of 2023,

What’s New in Android 13

According to Google’s schedule, Android 13 will be released in Q3 2022. As we know, Google has already rolled their 2 developer previews and they have started rolling the beta build to the developer to test it.

In terms of the Android 13, it seems that the Android 12’s successor has plenty of additional features and improvements to its predecessor. We’ve already seen and used the major UI and design element changes in Android 12 last year which is known as ‘Material You’. This materialistic theming design enhanced the Android user experience in every aspect from the minimal subtle look, rounded corners, improved pop-ups, etc.

Whereas the improved scrolling screenshots, optimized one-handed UI mode, better privacy & security features, improved app notifications, per-app basis language preferences, app permissions to send notifications, BT LE Audio support, auto theme icons, updated now playing widget, etc. Whereas users will also find out intuitive QR scanner support, enhanced silent mode, tap to transfer media controls, multiple profiles for NFC payments, and more.

Android 13 (One UI 5.0) Update Tracker:

Regrettably, we do not have any particular release date for Android 13 for the Samsung Galaxy Note 10 Lite. But, you can bookmark this page as we will soon add an update tracker to this page along with respective links. So, just stay tuned with GetDroidTips.

New Software Update Tracker:

Updated on June 25, 2022: Samsung started seeding June 2022 security patch update for the device with software version N770FXXS8GVF1. The update is based on Android 12.

• Haziran2022 rutin aylık güvenlik güncellemesi geldi

Samsung Galaxy Note 10 Lite [ANA KONU] | 2x Optik Zoom | OIS | S-pen
    Samsung Galaxy Note 10 Lite [ANA KONU] | 2x Optik Zoom | OIS | S-pen

• 660 MB biraz fazla olmuş, aylık güvenlik güncellemesine göre.

• IMAMX kullanıcısına yanıt

evet , s22 ye musallat olan google pixelin kabusu olan , dirty pipe açığından korkup tedbirleri diğerlerine uyguladılar.

the build number N770FXXU8GVF2. It comes with the June 2022 security patch that fixes over 66 privacy and security vulnerabilities. It could also have device stability improvements and general bug fixes.

bir sonraki güncelleme sanırım ilk Fransa ya dağıtılıyor yada dağıtılacak sürümde dahada güvenlik güncellemesi yapılacak, program açıkları yamanacak.

Samsung’s own release notes for the July update include the resolution of 69 device-related vulnerabilities which include 11 marked as “critical”, 19 as “high”, and 3 as “moderate.” This update also includes over 18 software-related patches provided with Google’s own July OTA.

ayrıca

http://security.samsungmobile.com/identity/anonymous/error.jsp?currTime=2022-06-29_15%3A34%3A19.200

Android 13 tahminen ne zaman gelir?

• bize ulaşması nisan 2023 ü bulur diye düşünüyorum.

• Samsung Galaxy Note 10 Lite [ANA KONU] | 2x Optik Zoom | OIS | S-pen

• Bir konuda danışmak istiyorum. Batarya konusunda baya arada kaldım. 2.5 saat ekran süresi aldığımda oluyor 6 saat aldığımda(genelde %80-20 arası kullanıyorum). inanılmaz fark var. Tabi bu farkın ana sebebi wifi ile hücresel veri arasındaki fark. Hücreselle 3.5-4 saat üzeri pek mümkün olmuyor. Garantinin dolmasına 1 ay kaldı. Bataryayı garanti kapsamında değiştirtmek gerekir mi? Aslında cihazın orijinalliği konusunda tereddütlerim var sonuçta açılıp tekrar kapatılacak. Ama garanti bittikten 2 ay sonra kapanma reset falan sorun yaşamaktan tırsıyorum açıkçası.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Terracide kullanıcısına yanıt

Benim evimde Wi-Fi olmadığı için sürekli hücresel kullanıyorum. Ayrıca şebeke sinyali değişken olduğu için şarjı da olumsuz etkiliyor.

İlk zamanlar %1'e kadar aynı hızda düşüyordu. Daha sonraları ani düşmeler ve %1'i görmeden kapanmalar yaşadım.

Tuş kombinasyonuyla girilen pil kalibrasyon ayarlarına girdim ki daha kötü oldu kesinlikle tavsiye etmiyorum. (*#0228#)

Bununla birlikte cihaz belli zamanlarda kendi kendini yeniden başlatıyordu. Bu sorunlar yüzünden servise verdim.

Servis; pil, fleks kablo ve anakartı değiştir. Pil değiştikten sonra ya da cihaz sıfırlandıktan sonra telefon, kullanıma bağlı olarak kendi pil optimizasyonunu yapıyor.

%15-%85 arasında pil koruma modunda kullanmaya başladım. Hızlı şarjı yalnızca acil durumlarda açıyorum.

Anakart değişmeden önceki yeniden başlatma sıkıntısını tekrar yaşadım. Muhtemelen kurduğum bir veya birkaç uygulamadan kaynaklandığını düşünüyorum. Daha sonra bu sorunu bir daha yaşamadım.

Şu an cihazımdan gayet memnunum. Her aylık güvenlik güncellemesinden sonra wipe cache yapıyorum. Major güncellemelerde ise önce soft format daha sonra hard format ve wipe cache yaparak cihazı sıfırlıyorum.

Cihazda gözle görülür pil vb. sorununuz varsa garantiniz bitmeden servise vermenizi öneririm.

Telefonun arkasının açılıp tekrar kapanma konusunda en ufak bir zorlama izine ve çiziklere rastlamadım. Benim de aynı şekilde dikkat ettiğim bir konuydu.

• arkadaşlar bir konuda görüşlerinizi almak istiyorum..
    cihazın geçen ay şarj soketini yetkili servisine değiştirdim..
    kızım oynarken ekranın üst kısmını catlatti.. günlük kullanımda ve oyun oynarken sorun teşkil etmiyor ama sonuç olarak ekranda soldan sağa doğru çatlak var..
    şimdi model yükseltmek isteyip kutu artı fatura ile satmak istesek ortalama hangi fiyatı istemeliyiz sizce?

• premiumbeyin kullanıcısına yanıt

Cihazın ekran fiyatını internetten araştırıp ortalama ikinci el fiyatından çıkarın.

• çokta getirisi olmuyor hocam orijinal ekranlar anormal pahalı.. öyle olunca satmam yedek telefon olarak kullanırım..

değmez 2000-2500 tl için..en iyisi yedekte tutmak

• 2g-3g-4g arası geçiş yapmayı sağlayan Network mode for Samsung uygulamasını kullanıyordum. Son Samsung güncellemesinden sonra uygulama çalışmıyor. Stabil çalışan muadil bir uygulama bilen var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 280281282283284
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.