Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 10 Lite [ANA KONU] | 2x Optik Zoom | OIS | S-pen (128. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.976
Cevap
89
Favori
335.854
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 126127128129130
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Ben onu gormedim başta.
    Gittim uygulama indirdim.
    Sonra girdim oraya indirdigim uygulamayi sectim sandim (megersem orijinal feneri seçmisim)
    Sonra bakdim gayet guzel çalışıyor. 3. Parti uygulama olmasina ragmen ekrana arayuz de gelmiyor ve tekrar kapatabiliyorsun da. Arka planda çalışmıyor felan diyordum.

Siz simdi atinca fark ettim megersem indirdigim uygulama farkli yerdeymis oyle calismiyormuş ben orjinalini seçmişim.

• Play Store uygulama güncellemeleri ayarlarda otomatik güncelleme açık olmasına rağmen otomatik olarak gerçekleşmiyor. Sorun hakkında yardımcı olabilecek var mı?
  • serkanki26 S kullanıcısına yanıt
    Play store uygulamasinin verilerini silmeyi deneyebilirsiniz.
  • general4242 kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim. Denedim önerinizi. Bakalım ilk uygulama guncellemesi gelene kadar beklemedeyim.

• Proprietor P kullanıcısına yanıt
    Peki pil istatiski icin samsungun uygulaması var mi?
    Hangi donanim ne kadar harcamış falan gosteren.
    Su ankinde gostermiyor ve gune gore sifirlaniyor ekran suresi.
    Tam doluma gore sıfırlamasi lazim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: general4242

Peki pil istatiski icin samsungun uygulaması var mi?
    Hangi donanim ne kadar harcamış falan gosteren.
    Su ankinde gostermiyor ve gune gore sifirlaniyor ekran suresi.
    Tam doluma gore sıfırlamasi lazim.

Pek pile dikkat etmiyorum günü çıkarsın yeter benim için onun için bilmiyorum var mı yok mu

• quote:

Orijinalden alıntı: serkanki26

Play Store uygulama güncellemeleri ayarlarda otomatik güncelleme açık olmasına rağmen otomatik olarak gerçekleşmiyor. Sorun hakkında yardımcı olabilecek var mı?

Play Store verilerini silmek de işe yaramadı.

• Merhabalar telefonun ekranını cam koruyucu/kırılma cam ile kullananlar ne kalite ve model öneriyorsunuz? Telefonu Mediamarkt'tan ekran koruyucu dahil olarak aldım ancak memnun değilim S pen veya normal kullanımda parmağımın izi ekranda kalıyor.

• Slm arkadaşlar
    Aracta kullanmak için mıknatıslı kılıf aldım. Günlük kullanım için İnce kullanışlı silikon da olur tavsiye edebileceğiniz bir kılıf var mı bir ekran camı aldım daha takarken kırıldı ekrana tam uyumlu bir cam önerir misiniz
    Kalemle yazdığımız yazıyı msj haline nasıl dönüştürebiliyoruz
    Bir de mesajların led ışıkla bildirilmesi için uygulama filan var mı
    Tşk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi genc_AVCI -- 29 Ekim 2020; 10:36:30 >
  • Yeni güncelleme geldi değişiklik fark eden var mi?

• Note 10 lite için Canlı Odak Video için yeterli donanım telefonda var mıdır ?
  • Arkadaşlar note 10 lite kullanıcısıyım ve wifi bağlıyken whatsapp bağlantısı koptu diyor ve mobil veriden kullanmaya başlıyor. Bunun yanında bazen bir site açacakken 10-15 sn fazladan bekletiyor, youtube yüklenmiyor. Aynı şeyleri samsung tabletimde de yaşıyorum. Bu tarz bir sorun yaşayan var mı ? Superonline'nın verdiği ZTE H267A modem kullanıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: mecnako

Arkadaşlar note 10 lite kullanıcısıyım ve wifi bağlıyken whatsapp bağlantısı koptu diyor ve mobil veriden kullanmaya başlıyor. Bunun yanında bazen bir site açacakken 10-15 sn fazladan bekletiyor, youtube yüklenmiyor. Aynı şeyleri samsung tabletimde de yaşıyorum. Bu tarz bir sorun yaşayan var mı ? Superonline'nın verdiği ZTE H267A modem kullanıyorum.

Ben de s8 ile superonline(huawei) da aynı sorunları yaşıyorum. Çözemedim bir türlü..

• mecnako M kullanıcısına yanıt

Wifi ve Bluetooth ayni anda mi açık

• Kadirdalgic kullanıcısına yanıt

Sadece wifi açık, blutooth kapalı.

Aynı sorunu samsung marka P580 tabletimde yaşayıp pc de yaşamamamda samsungla ilgili bir sorun var dedirtiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: mecnako

Arkadaşlar note 10 lite kullanıcısıyım ve wifi bağlıyken whatsapp bağlantısı koptu diyor ve mobil veriden kullanmaya başlıyor. Bunun yanında bazen bir site açacakken 10-15 sn fazladan bekletiyor, youtube yüklenmiyor. Aynı şeyleri samsung tabletimde de yaşıyorum. Bu tarz bir sorun yaşayan var mı ? Superonline'nın verdiği ZTE H267A modem kullanıyorum.

aynı modemi bende kullanıyorum bende sorun yok paketim 50/20 ama değiştireceğim 200 mbps lik tarifeye geçmeyi düşünüyorum

Superonline Huawei modem bende de benzer sorunlar yaşıyorum zaman zaman. Samsung cihazların wifi bağlantısıyla ilgili bir takım sorunlar var galiba

Telefonunuzdaki Play Store uygulamalari otomatik güncelleniyor mu sizin? Bir arkadaşımın ve benim note 10 lite cihazlarimizda güncellemeler otomatik olmuyor(Ayarlarda otomatik güncelleme secildigi halde)

• Merhabalar,

1,5 ay kadar önce amazondan aldım ben telefonu, gayet memnunum fakat dün şarj aleti bozuldu.

bunun gibi bir sorun ile karşılaşan oldu mu daha önce? yıllardır ilk defa bir şarj aletim bozulmuş oldu

• 
Sayfa: önceki 126127128129130
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.