Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 10 Lite [ANA KONU] | 2x Optik Zoom | OIS | S-pen (125. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.976
Cevap
89
Favori
335.851
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123124125126127
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hiç yaşamadım hattım vodafone ama eski exynos işlemcili cihazlarda bazı operatörlerde boyle sıkıntı olduğunu söylüyorlardı. Ama burada ben hiç bu modelde boyle şikayeti olan duymadım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Benim hattım turkcell. Bu durumu bugüne kadar sadece 1 kere yaşadığım için sorun olarak görmüyorum.

• Ben de bu cihaza sahibim artık. Xiaomiden gectim eu roma göre bazi kullanim kolayliklari eksikliğini hisettim. Uygulama kilidi ve ozel ayarlari, cift tiklama kapatma, güç tuşuna iki kere basarak fener açma...

• Hattım Vodafone. Aynı cihaza sahip başka bir arkadaşım da bir kez bu sorunu yaşadı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hattım türkcell bende geçen gün yaşadım sanırım şebeke kaynaklı arayan ulaşamamış bende aramalarda 1 saat filan sorun yaşadım

birde arkadaşlar bu telelefonu yanlız 2G ye alamıyormuyuz kırsala çıktığımda sorun oluyor.

• Samsung Galaxy Note 10 Lite [ANA KONU] | 2x Optik Zoom | OIS | S-pen

• quote:

Orijinalden alıntı: kkarakoyun

yükledik bakalım hayırlısı

• Kadirdalgic kullanıcısına yanıt
    Ben yeni aldim cihazı. Şubat guvenlik yaması yüklü. Bir yerde görmüştüm ilk aldığı halde kullanıyordu guncellemelerle parmak izi ve cihaz hızı yavaşlamiş guncellemiyorum diyordu ben ne yapsam :D

• general4242 kullanıcısına yanıt

her gelen güncellemeyi anında yaparım ben pek umursamıyorum açıkçası güvenlik önemli

• Kadirdalgic kullanıcısına yanıt
    Telefona siber saldırı yapan mı var hocam ya

yok tabiki

• Arkadaşlar bu parmak izi güneş altında çalışan var mı ekran kilidini açmak için olani diyorum ?

Sorun bence yazılımsal çünkü ayni güneş altında whatsappin parmak izi kilidi cok rahat açılıyor. Samsung ne zaman çözmeyi düşünüyor acaba ?

• İlk aldığım zaman 2 hafta arayla 2 kere yaşadım ancak güncellemeden sonra tekrar olmadı yaklaşık 1.5 aydır. Bu sorunun 4.5g de olduğunu ancak 3g de olmadığını düşünüyorum.

• Ya pil tamamen sarj olduğunda istatistikler neden sifirlanmiyor ? Güne gore sıfırlanıyor öyle ekran süresi hesabini yapamiyorum ki net olarak kolayca. Var mi yolu pil istatistiklerini sifirlamanin ?

• Şubatdan ekim guncellemesine atlıyorum bakalım neler değişmiş, yavaşlama vs. var mı ? :d

• Subatdan ekim guncellemesine geçtim. Animasyonlari hızlandırmışlar. Ram tüketimi azalmış. Daha 1-2 gündür cihazi kullandigim için batarya ne oldu bilmiyorum. Parmak izi okuma sanki az daha hızlanmış gibi. Güneş ışığı altında hala çalışmıyor mu yarın göreceğiz. Ben xiaomiden geçmiştim. Güç tuşuna 2 kere basma ile fener açıp kapama çok sık kullanırdım. Bunda olmayinca baya aradim ama samsungda da güç tuşuna uygulama atayabiliyoruz. Marketden el feneri indirdim. Güç tuşuna iki kere basarak hem açıp hem kapatabiliyoruz hem de uygulama arayüzü açılmıyor. Xiaominin (miui) aynısı oldu yani. Baya mutlu oldum :D

• Bu güncellemeleri kapatmanın bi yolu yok mu? Bir çok telefon kullandım hepsinde güncelleme ile geriye gitti telefon güncelleme yapmak istemiyorum. Veya güncelleyenler ne düşünüyor durum nedir?

• Twitter daki takilma sorunu düzelmiş şuan yağ gibi akıyor

• gorkemkocamann G kullanıcısına yanıt
    Şubatdan ekime sıçradım yavaşlama yok.

Ben de yapayım bakalım üstte çıkıp duruyor zaten mecbur bırakıyor insanı

• 
Sayfa: önceki 123124125126127
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.