Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 10 Lite [ANA KONU] | 2x Optik Zoom | OIS | S-pen (124. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.976
Cevap
89
Favori
335.850
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 122123124125126
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hızlı şarjı kapatma mi var ayarlard ?
    Yakın zamanda almayı düşünüyorum kronik bir sorunu var mi cihazin ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: omarcook

Kendi sitesinde ön arka 69 tl görünüyor.

İşçilik alıyor herhalde. Kendimiz kaplayabiliyor muyuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IMAMX -- 20 Ekim 2020; 21:7:10 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: general4242

Hızlı şarjı kapatma mi var ayarlard ?
    Yakın zamanda almayı düşünüyorum kronik bir sorunu var mi cihazin ?

Hızlı şarj pil kısmından normale alınabiliyor. Kronik bir sorunu yok, sadece dışarıda güneşli aydınlık zamanlarda parmak izi iyi çalışmıyor. Karşılaştığım aman dediğim başka sorun yok benim.

• arkadaşlar yeni bir telefon alma sürecindeyim. 5k bütçem var bu fiyat bandında alınabilecek en iyi telefon bu mudur? yoksa farklı telefon al tavsiyeniz varmıdır. Telefon hakkında bilgi verebilirmisiniz. Önceliğim kamera ve şarj. Kamera ve şarj konusunda daha iyi bi telefon varsa tavsiyelerinize açığım. teşekkürler

• dextro22 D kullanıcısına yanıt
    Hocam ben telefondan aşırı memnunum, iphonedan geçtim. Oyun oynamadığım için şarjda çok yeterli benim için ama bence kamera senin için önemliyse başka telefona yönel. Gündüz arka kamera guzel, aydınlık ortamlarda dışarıda on kamera da idare eder ama onun haricinde on kamera çok kötü benim fikrim. Arka kamera da idare eder. Benim icin kamera onemli degil, çok nadir foto çekerim ama önemliyse bence başka model bakın, benim fikrim tabi.

• Telefon genel itibariyle çok iyi...

Eksi olarak belirteceğim birkaç nokta var;

• Ekran parlaklığını otomatik ayarlama konusunda yetersiz, parlaklığı ne kadar kısarsanız kısın ilk ekrana dokunduğunuzda aşırı parlak bir ekran geliyor ve en az 4-5 saniye alıyor normale dönmesi.

• Parmak izi okuyucusu ve yüz tanıma ile ekran açması daha önce kullandığım Samsung S9'un gerisinde.
  • Selam note 20, note 10+ ve note 10 lite arasında kaldım

Biri 4600 diğerleri 8000 tl hangisini tercih etmeliyim sizce su an a70 kullanıyorum kamerası les gibi olduğu için değiştirmek istiyorum . Amiral gemisi harici samsunglarin kamerası les oluyor diye note 10 lite da çekincem var. A70 i de alırken kamera soyle iyi böyle iyi diyorlardı incelemelerde ama gel gör note 5 den daha kötü kamerası.

2x fiyat farkı var sizce hangisi

• quote:

Orijinalden alıntı: Korkmazengineering

Selam note 20, note 10+ ve note 10 lite arasında kaldım

Biri 4600 diğerleri 8000 tl hangisini tercih etmeliyim sizce su an a70 kullanıyorum kamerası les gibi olduğu için değiştirmek istiyorum . Amiral gemisi harici samsunglarin kamerası les oluyor diye note 10 lite da çekincem var. A70 i de alırken kamera soyle iyi böyle iyi diyorlardı incelemelerde ama gel gör note 5 den daha kötü kamerası.

2x fiyat farkı var sizce hangisi

kamera çok önemli ise note 20 derim note 10 lite sizi tatmin etmez.

• Korkmazengineering kullanıcısına yanıt

Note 10 lite al. Kalan parayla prof camera al.

• Arkadaslar bu mavimsi olan renkde kronik sorun var mi ? Böyle özel renkler kolay deforme oluyor çiziliyor daha zayif oluyor vs. oyle bir sıkıntısı var mı ? Bir de ürün gorsellerinde hep mavimsi gözüküyor yt den videolara baktım sarımsı bir renkmiş aslında :D

• SnypeR kullanıcısına yanıt
    Parmak okuma ile ilgili boyle bir şey gördüm a70 de denendi baya fark etti.
    Bu yorum da note 10 lite için atılmış zaten
    Samsung Galaxy Note 10 Lite [ANA KONU] | 2x Optik Zoom | OIS | S-pen

• Android 11 güncellemesi ne zaman gelir

• general4242 kullanıcısına yanıt

Hemen deniyorum, işe yararsa kafamdaki bir sorunu çözmüş olacağım, teşekkürler :)

• SnypeR kullanıcısına yanıt

Ben denedim pek fark hissetmedim açıkçası

• Kadirdalgic kullanıcısına yanıt

Benim de ilk izlenimim sanki hızlandı gibi...

Kullandıkça yorumlamak daha doğru olacak sanırım.

• Arada bir ekranda "client error" yazısı çıkıp kayboluyor. Neden olabilir acaba ?

• general4242 kullanıcısına yanıt
    uzun süredir bu yöntem var ama ben hiç birşey değişmediğini düşünüyorum. En fazla sensörün uyanma zamanı değişir ama zaten sensörün uyanması sorun değil okuması sorun. Parmak izi ve yüz tanıma sistemi berbat bu telefonun diğer kısmlarıda bir o kadar iyi. Bu fiyatta başka kalemli ve böyle kullanışlı telefon varmı ? Oda yok.
    Herşry parmak izi ve yüz tanımamı?
    Parmak izi eklediğimiz yerde parmak izi kontrol de parmağı çok hızlı tanıyor. Ama telefon açmaya gelince olmuyor. Belki güncelleme ile çözebilirler diye düşünüyorum parmak izini ama donanım olarak eski olduğu için bir ultra sonic performansı beklenemez

• 1 ay içinde bir kaç defa şebeke problemi yaşadım. Telefonu sabah uyanıp elime aldığımda şebeke full göstermesine rağmen internet açık olmasına rağmen çekmiyor ve internet olmuyor. Uçak modunu açıp tekrar kapatınca düzeliyor. Bence çok ciddi bir problem. Yine böyle yaptığı bir gün alarmı kurmadığım için sabah işe geç kaldım, beni arayanlar ulaşamamış.

• Ayni sorunu 1 defa yaşadım internet acik olduğu halde tepki vermiyordu. Telefonu kapatıp açınca duzeldi. Telefonu kullanalı 2 ayi geçti sadece 1 defa yaşadım bu sorunu.

• Hattınız ne peki?

Benim de oldu bi kaç kez maalesef

• 
Sayfa: önceki 122123124125126
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.