Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 10 Lite [ANA KONU] | 2x Optik Zoom | OIS | S-pen (122. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.976
Cevap
89
Favori
335.857
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 120121122123124
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Amazondan burada arkadaşların attığı Caselogy kılıfı aldım. Hepsiburada ki fiyatın yarısıydı. Kılıf geldi taktım şimdi çok güzel gerçekten tutuşu rahat. Teşekkürler burada paylaşanlara.

Edit: Şimdi baktım Amazondaki de 100 lira yapmış ben 50 liraya aldım. Ayıp biraz bu kadar fiyat artışı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Prfssr -- 14 Ekim 2020; 12:11:28 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Uçan Fin kullanıcısına yanıt

Evet maalesef kamera kısmı sıkıntılı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • omarcook O kullanıcısına yanıt

İnceleyeyim sağol hocam

• bullfighter B kullanıcısına yanıt
    Ben net_tech mağazasından aldım ve çok memnunum.Tavsiye ederim (20TL)

• quote:

Orijinalden alıntı: strathmorea

Arkadaşlar Facebook, İnstagram ve Whatsapp bildirimleri geç geliyor. Ortalama 3-4 dk yı bulduğu oluyor. Eski telefonum 6 senelik xperia z2 de açık kullanıyorum onu ve z2 ye anında gelen bildirim note 10 lite ye z2 den sonra geliyor. Bunu hızlandırmanın yolu var mı. Bazen de telefonu açınca titriyor geliyor bildirim. Bu uygulamaları aktif kullandığım için uyku modunda değiller yani full çalışan uygulamalar. Telefon masada ekran kapalı kaldığında bu uygulamaları yapay zeka falan sanırım tam takır aktif etmiyor ondan geç geliyor diye düşünüyorum. Sizlerde durum nedir ve çözümü var mı? Teşekkürler...

Bunun için fikri olan yok mu.?

• strathmorea kullanıcısına yanıt

Demekki kimse yaşamıyor sorun. Ben şahsen yaşamıyorum...

Uygulama izinlerinden tüm izinleri vermek dışında aklıma bişey gelmiyor

Ayarlar - uygulamalar - üç nokta - özel erişim- pil kullanımını optimize et - buradan tümünü seçip. Hızlı bildirim alacağın uygulamaların mavi tikini kaldır

• quote:

Orijinalden alıntı: eagleoneye

Ayarlar - uygulamalar - üç nokta - özel erişim- pil kullanımını optimize et - buradan tümünü seçip. Hızlı bildirim alacağın uygulamaların mavi tikini kaldır

Bahsettiğim uygulamaları oradan pil optimizasyonundan kaldırdım. Bakalım sonuç nasıl olacak. Teşekkürler

• keremalp kullanıcısına yanıt

Teşekkürler.

Hemen etki etmiyor bir kaç gün sürer.

• Prfssr kullanıcısına yanıt

Benim siparişim de bugün ulaştı. Kesinlikle çok yakıştı .dokusu çok iyi ayrıca son derece kibar.

50₺ bandında kesinlikle alınır.

• Arkadaşlar görüntüdeki lekeleri ve bozukluğu yaşayan oldu mu yazılımsal mı yoksa servis çözer mi? Samsung Galaxy Note 10 Lite [ANA KONU] | 2x Optik Zoom | OIS | S-pen

• Cém kullanıcısına yanıt

Leke nerede var? benim gözler mi iyi görmüyor acaba..

• Arkadaşlar bu telefonda gece gokyuzu ve yıldız çekimi nasil oluyor.
    Arkadasim xiaomi note 9 ile çekiyor cok guzel çıkıyor.
    Ayni yerden ben çekiyorum olmuyor.

• Herhangi bir sorundan servise giden oldu mu hiç?

• thelordof kullanıcısına yanıt

Bir hafta sonra şarj bozuldu. Hemen yenisini verdiler. İsterseniz komple değiştirelim dwdiler. Gerek yok dedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keremalp -- 16 Ekim 2020; 17:28:56 >
  • keremalp kullanıcısına yanıt

İade veya değişim mi yaptı servis

• Cém kullanıcısına yanıt

Kilit ekranındaki görüntüler arka plan görüntüsüne göre bozuk gözüküyor. Aynı görüntüyü hem arka plana hem de kilit ekranına koyarsanız ne demek istediğimi daha iyi anlarsınız. Kilit ekranında görüntünün bit değeri düşüyor.

• premiumbeyin kullanıcısına yanıt

Gece çekimi berbat. Xioami Mi 9T bundan 10 kat daha güzel çekiyor gece çekimini. Gece modunu kullansan bile saçma sapan bir görüntü çıkıyor. Sadece ismi gece çekimi. LG G5 ile manuel modda daha kaliteli gece çekimlerim oluyordu. Bu telefonun tek beğenmediğim kısmı gece çekimi. Gündüz dış mekan çekimleri gayet başarılı.

(Bu arada arkadaşlar flood yapmış gibi oldum. 2 farklı alıntıyı tek mesajda nasıl atabileceğim konusunda bilgilendirirseniz sevinirim.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IMAMX -- 16 Ekim 2020; 17:51:11 >
  • Benimde telefon da tek memnun olmadığım şey kamera. Özellikle ön kamera inanılmaz kötü çamur gibi çekiyor. O söylenen ayarları da kapattım ama gelişme yok.

• 
Sayfa: önceki 120121122123124
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.