Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 10 Lite [ANA KONU] | 2x Optik Zoom | OIS | S-pen (120. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.976
Cevap
89
Favori
335.757
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 118119120121122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Turkcell bayinde hediye olarak kaplandı markasını bilmiyorum normalde 90 tl imiş kameralar hariç heryeri kaplıyorlar ön arka yanlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçen hafta yanibosnadaki Starcity alışveriş merkezinde gördüm. Wrapsol yazıyordu, makinası var telefonun ölçüsünü alıp her yeri kaplıyor. Ön arka toplam 60+60 yani 120 dedi. 1 yıl garantisi var darbelere karşı da önemli ölçüde koruyormuş.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Flaperon F kullanıcısına yanıt

Çizik ve çok küçük darbelere karşı koruyabilir fakat normal düşmelere karşı koruyacağını zannetmiyorum. Direk jelatin tarzı bir koruma sağlıyor göründüğü kadarıyla. Bir kılıf gibi değil.

• strathmorea kullanıcısına yanıt

Katılıyorum.İnce bir silikon daha alıcam.

• Arkadaşlar bu ön kameranın bir çözümü yok mu ya? Arka kameradan çok memnunum ama ön kamera çok kötü çekiyor. Bulanık ve sanki pastel efekti veriyor . Bir çözümü var mı? Ya da önerebileceğiniz bir şey

120 lira verip telefonun her yerini plastik bir şeyle kaplamak saçma geldi açıkçası. Telefon fabrikadan o şekilde gelse ne dalga geçilir..

• osviceny kullanıcısına yanıt
    Son çare çalışan bir gcam sürümü bulup onu denemeniz.

Filtre vs açık kalmış olabilir mi. Ben ön kameradan memnunum, bahsettiğiniz sıkıntılar yok bende.

Kılıfım elime geçene kadar kutudan çıktığı halindeki arka jelatin ve yanlardaki ince jelatinleri çıkarmamıştım :D

• kkarakoyun kullanıcısına yanıt

Yukarıda arkadaşın aldığı nillkin kılıf çok kaliteli. Bende yine yukarılarda fotoğraflarını paylaştığım kılıfı kullanıyorum memnunum. Biraz daha şu an taktığımı kullanacağım sonra nillkin olanı aliexpress ten sipariş vereceğim. O nillkin kılıf spigeni falan tokat manyağı yapar.

• Arkadaşlar yeşil lekeler var ekranda gece karanlığında belli oluyor karşılaşıp servise götüren oldumu?

Samsung Galaxy Note 10 Lite [ANA KONU] | 2x Optik Zoom | OIS | S-pen

Bunu sipariş verdim bakalım.

Onu bulamadım nasıl yükleyeceğimi bilmiyorum açıkcası. Yardımcı olabilecek biri varsa denemek istiyorum.

Hayır açık değil eminim. Özellikle kapalı ortamda kalitesi çok düşük bence. Neden böyle bilemiyorum

• Bugün samsun a gittim mate 9 u 1300 e sayıp takasa okey dediler ama kamera performansını pek beğenmedim. Ön kamerası çamur gibiydi.

Ön kamerası netleme yapmıyor mu ? Focus yok mu ? ekrana 2 kere dokunuyorum ışık ayarı ortaya geliyor ama netleme yapmıyor.Bu cihaza Gcam yani Google kamera yükleniyor mu ? Yükleyen var ise sonuçları nasıl? Bu sorulara cevap yazarsa bir arkadaş artık kafamda netleyeceğim

dostum ben de bugün media markta hem de samsung a gittim aynen ön kamera kötü.Netleme yapmıyor va sulu boya gibi.Ben de açıkcası Gcam sordum birilerine.google kamera yani. Google pixel cihazlarda kullanılan kamera uygulamasının modifiye edilip cihazlara uyarlanmış versiyonları . Youtube üzerinde 1 2 kanalda var samsung note 10 lite gcam yazarsan görürsün. Sonucu merak ediyorum ve bekliyorum

• https://www.amazon.com.tr/Caseology-Samsung-Galaxy-K%C4%B1l%C4%B1f-Vault/dp/B083J6VTVF/ref=sr_1_2?__mk_tr_TR=%C3%85M%C3%85%C5%BD%C3%95%C3%91&dchild=1&keywords=note+10+lite+k%C4%B1l%C4%B1f+caseology&qid=1602437241&sr=8-2

Bu adreste piyasanın yarı fiyatına satılmakta.

Kaliteli bir görüntüsü var ve spigenle ilişkili bir marka anladığım kadarıyla.

Daha önce kullanan bir arkadaş oldu mu acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi swapper -- 11 Ekim 2020; 21:18:27 >

• kkarakoyun kullanıcısına yanıt
    ben de şimdi sipariş verdim 38 lira amazon.com.tr. Spigen rugged armor ile değişikli kullanırım.

• onurcan16 O kullanıcısına yanıt
    Bakıcam mutlaka deneyimlerimi yazarım buraya. Umarım daha iyi olur . Tek sevmediğim şey bu çünkü telefonda

• 
Sayfa: önceki 118119120121122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.