Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 10 Lite [ANA KONU] | 2x Optik Zoom | OIS | S-pen (77. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.976
Cevap
89
Favori
335.857
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7576777879
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bizde de öyle harika değil ama beklentiyi yüksek tutmadığımız için pek sıkıntı olmuyor. Ama Note10 plus daha iyi diye biliyorumdum ben.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Pis@gor kullanıcısına yanıt
    yok hocam çok kötü. ama yüz tanıma çok iyi gözlükle filan her türlü açıyor,yüz tanıma da karanlık ortamlarda iyi çalışmiyor, artık idare edicem.ah note 8 im vardı ekranı kırıldı yoksa 2 sene daha götürüdü beni

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fubo -- 9 Temmuz 2020; 21:55:7 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şuan ekran koruyucu konusunda hepimiz mağdur gibiyiz anladığım kadarıyla. Bende üzerinde geleni kullanıyorum hatta yere düşünce kalktı bende tekrar yapıştırdım üst köşe komple şimdi bayağı bir baloncuk vae ama çıkartmaya korkuyorum çünkü koruyucu bulamıyorum memnun olunan bir ürün daha denk gelmedi. Umarım o kabarcık olan yerlere toz yoktur ve ekranda kalıcı iz bırakmaz

• sile S kullanıcısına yanıt
    Bazı videolardan izlediğim kadarıyla, cihazdan dışarı açılan tüm kapılar lastik contalarla kapatılmış.
    Kulaklık, şarj, hoparlör..
    Hatta şu videoda, tam alt bölgenin yalıtım kapağını kaldırıyor. Tüm contalar görünebiliyor. https://www.youtube.com/watch?v=X3fTQBPT-eQ&feature=youtu.be&t=220

Diğer sıvı videolarında cihaz neden su almadığı sanırım buradan belli oluyor.
  • Sadrazamm kullanıcısına yanıt
    sertifikasız su geçirmez cihaz olmuş desenize

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Disaridayken veya sahildeyken parmak izi neredeyse hiç okuyamıyor güneş gözlüklü yüz de tanımayınca şifre-desen girmek zorunda kalıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: emre_virüs

Disaridayken veya sahildeyken parmak izi neredeyse hiç okuyamıyor güneş gözlüklü yüz de tanımayınca şifre-desen girmek zorunda kalıyorum
    Bende sorun yok ayarlarınız da bir sorun vardır
  • Arkadaşlar, note 10 plus mı, note 10 lite mı. Ya da keşke şunu alsaydım dediğiniz bir telefon var mı. Teşekkürler

• ercinoyman kullanıcısına yanıt
    Aynı çelişkideyim ben de. Ya Note10 Lite alacağım ya Note10 Plus. En az 5 sene kullanırım, o yüzden Plus daha iyi bir seçenek gibi duruyor aslında.
  • R_DeNiro kullanıcısına yanıt
    plus alacak bütçeniz varsa plus elbette daha iyi bir cihaz.

• chengineer kullanıcısına yanıt
    O aradaki fiyat farkının hakkını verir mi, o konuda çelişkiliyim. Yoksa tabiki Samsung'un amiral gemisi sonuçta. 5 Ağustos'da Note20 tanıtılacak ancak Note10 için fiyatların pek düşeceğini de sanmıyorum, bu ay içinde karar vereceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: R_DeNiro

Aynı çelişkideyim ben de. Ya Note10 Lite alacağım ya Note10 Plus. En az 5 sene kullanırım, o yüzden Plus daha iyi bir seçenek gibi duruyor aslında.
    Öyle ama fark değer mi, yani arada slr makine kadar fark var

• R_DeNiro kullanıcısına yanıt
    ne aradığınıza bağlı. lite modelini flagship beklentisiyle alırsanız hayal kırıklığına uğrarsınız. bu fiyat aralığında kalemi de olan bir cihaz olarak bence fiyat performans.

• wquzun kullanıcısına yanıt
    Ayarı var mı

• Arkadaşlarlar note 10 lite kullanıcısıyım. Samsung notes da resimde rastgele bir karalama yaptığımda 3 nolu yerde s pen temassızlık yapıyor. Yazi fonksiyonu da silgi fonksiyonu da o bölgede çalışmıyor. Bir tür temassızlık söz konusu. Başına gelen, çözüm önerisi olan var mi aranızda? Samsung Galaxy Note 10 Lite [ANA KONU] | 2x Optik Zoom | OIS | S-pen

• hsnzlk H kullanıcısına yanıt
    arkadaşın biri benzer sorundan servise verdi sanırım, okuyunca cevaplayacaktır.

Ekran koruyucusunun bittiği yer olabilir mi?

• Pis@gor kullanıcısına yanıt
    Öyle bir sorun değil sadece tırnak kadar,belirli bir bölgede var. Ekran koruyucusu olsa tüm kenar boyunca olurdu vs.

Mıknatıslı kılıf kullanıyorsanız onunla alakalı olabilir.

Mıknatıslı kılıflar spen panelinin çalışma prensibini etkiliyor bilginize.
  • MoRTaLNIGHTMARE kullanıcısına yanıt
    Aynen kardeşim. Kılıfı değiştirince düzeldi. Teşekkür ederim

• 
Sayfa: önceki 7576777879
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.