Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 10 Lite [ANA KONU] | 2x Optik Zoom | OIS | S-pen (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.976
Cevap
89
Favori
335.757
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Valla bende değiştireceğim zaman kalemli mi kalemsiz mi alsam kararsızım. Şu anda değiştirsem kalemli alsam sizin aldığınızdan alırım, diğerleri bütçeyi aşıyor.

Note10lite ın kamerasında ois var di mi?
  • Ana mesajda detaylar var:

-Arka 3'lü kamera: 12MP + OIS + F1.7 (geniş açı) | 12MP + OIS + 2x Optik Zoom + F2.4 (telefoto) | 12MP + F2.2 (ultra geniş açı) 
    - Ön kamera: 32MP + F2.2

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • chengineer kullanıcısına yanıt
    Bu telefonu kaç yıl kullanmayı düşünüyorsunuz ? Ben alırsam eğer en az 4 yıl kullanmam gerekecek, sizce bu kadar uzun süre dayanır mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Stewartteoremi

Bu telefonu kaç yıl kullanmayı düşünüyorsunuz ? Ben alırsam eğer en az 4 yıl kullanmam gerekecek, sizce bu kadar uzun süre dayanır mı ?
    4-5 yıl arasında kullanmayı düşünüyorum. Performans olarak gider görünüyor, cihaz darbe vs almazsa götürür bence. Hafıza kartı desteği ve uygulama taşıma da var. Bu nedenle alan yetersiz sorunu da olmayacak.

• chengineer kullanıcısına yanıt
    Şarj adaptörü 25Watt mıydı?
    0 dan 100 e ne kadar sürede dolduruyor, ekrandaki yazan süreye baktınız mıydı hiç?
  • Telefonun kasası ve arkası plastikmiş(metal görünümlü)

• sstarr S kullanıcısına yanıt
    Kılıf takınca bir önemi kalmıyor. Note5 telefonumu aldığımdan beri kılıfla kullanıyorum, o camın hissiyatını tam tadamadım. :)
  • thelordof kullanıcısına yanıt
    Dikkat etmedim ilk şarjdan sonra yazarım

25w.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chengineer -- 8 Mart 2020; 14:47:11 >
  • sstarr S kullanıcısına yanıt
    Evet öyle, cam değil maalesef

• Bildirim ledi var mıydı?
  • thelordof kullanıcısına yanıt
    Arkasinin plastik olması çok önemli değilse
    Kasanın plastik olması hiç iyi olmadı.

• quote:

Orijinalden alıntı: thelordof

Bildirim ledi var mıydı?
    Bildirim ledi yok, onun yerine başka seçenekler var ama denemeye vakit olmadı

• quote:

Orijinalden alıntı: sstarr

Ben de alüminyum olmasını tercih ederdim. Anlaşılan kılıftan çıkartmamak gerekecek.

• quote:

Orijinalden alıntı: chengineer

Bildirim ledi yok, onun yerine başka seçenekler var ama denemeye vakit olmadı

Alıntıları Göster
    Uygun zamanda bilgilendirme amaçlı bahsederseniz güzel olur hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sstarr

Keşke yan kısımlar alüminyum olsaymış dediğiniz gibi.
  • fatihhilmi kullanıcısına yanıt
    iki hatta 4,5g de hocam sıkıntı yok.
  • merhaba arkadaşlar
    cumartesi günü kargodan teslim aldım siyah note 10 lite ı.
    kurulumları hızlı bir şekilde yaptım.
    bitane zırhlı kılıf birtanede kırılmaz cam aldım ama kırılmaz tamamını kapladığından telefon görüşmesi sonunda ekran uyanmıyor,sonuç oalrak kırılmazdan memnun değilim,kamerada delik ya da üstü boş olan bulursam alacağım.
    onun haricinde cihaz yağ gibi akıyor maaşallah.
    bundan önceki cihazım zenfone 5 di.
    1,5 yılda batarya ve kasma sorunları başlamıştı.
    özellikle note serisi aldım 2-3 belki 4 sene kullanırım diye.
    aslında mi 10 bekleyecektim ama onunda 6-6,5 dan piyasaya gireceğini düşündüğümden vazgeçtim.
    önceki mesajlarımdada belirttiğim gibi garantisi bitmiş note 9 a 4000 vereceğime ya da yenilenmiş note 9 a 4500 vereceğime ya da 4700 e xiaomi note 10 alacağıma 5000 e note 10 lite aldım,kamera o kadar önemli olmadığı için mi note 10 a bakmadım,aslında mi note 10 da işlemci daha güçlü olsa alırdım ama işlemcisinden korktum onuda eledim.
    arada çok kaldım note 9 la ama note 9 a göre eksikleri o kadarda önemli değil benim için.
    işlemci aynı,kapasite aynı,ram bunda 8 gb var,çift hat var,android 10 la geldi,bataryası daha büyük,kalemi aynı işlemleri yapıyor.
    eksiler olarak kasa ve cam kalitesi düşük,su geçirmezlik yok,hoparlör tek.bunlarda benim için sıkıntı olmadı.
    sormak istediğiniz sorular olursa yardımcı olurum.

• Bende nisan başını bekliyorum. Hem belki fiyatı düşer hemde net olarak kullanıcı deneyimleri Ve incelemeler ortaya çıkar. Gerçi yabancı çoğu sitede İngilizce incelemeler mevcut ben translate ile biraz araştırdım. İyi bulmuşlar cihazı. Özellikle kamera, batarya ve kalem kalem olması başlı başına en büyük artısı gerisi orta şeker

• arkadaşlar bu mağazadan aldığım kılıf ve kırılmaz cam süper,telefonu kabalaştırmadı.
    tavsiye ederim.
    https://urun.n11.com/cep-telefonu-kiliflari/samsung-galaxy-note-10-lite-kilif-yuzuklu-kilifkirilmaz-cam-ekra-P407308804
  • fguner88 kullanıcısına yanıt
    samsung.com zam yapmış fiyata 5300 yapmış.
    ben gittgidiyorda mediamarket mağazasından kazananlar kulubü indirimiyle aldım 200 tl indirimli.
    bikaç aya düşse düşse o civarlara ya da hadi en fazla 4600-4700 e düşerdi.
    bu ara dolardaki artıştan dolayı riske atmadım belki düşmesi dolarla dengelenir sabit kalırsa diye.
    sizin içinde hayırlısı olsun.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.