Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 10 Lite [ANA KONU] | 2x Optik Zoom | OIS | S-pen (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.976
Cevap
89
Favori
335.851
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar , şimdiye kadar sadece note serisi kullanmış birisi olarak değerlendirecek olursam telefon gerçekten başarılı. Su geçirmezlik ve arka tarafın cam olmaması sizin için problem değilse ve kaleme ihtiyacınız var ise tam bir f/p cihazı. Yurtdışından note 10+ getirmeyi düşünürken garantili cihazımı 2 hafta önce hepsi buradadan aldım. Arasıra oynadığım pubg 'de de performansı gayet iyi.

Ancak , telefonun yakınlık sensörü beni çıldırttı. Cihaza ekran koruyucu takdığınız zaman yakınlık sensörü çalışmıyor. Özellikle tel görüşmelerinde problem oluyor. Play storede bazı programlar var bu sorunu çözen ama her seferinde uğraşmanız gerekiyor.

Uygun bir ekran koruyucu bulan arkadaş var ise tavsiyelerini paylaşıra iyi olur:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: chengineer

100 küsürdü 109 diye hatırlıyorum emin değilim. Batarya dün 8.30da fişten çektim, 8 saati geçti ekran süresi bunun 2 saate yakını oyun, yüzde 20 var şuanda.
    Artık işletim sistemleri vs daha çok yer kaplıyor heralde.

Batarya iyiymiş ya
  • osmanp82 O kullanıcısına yanıt
    Hocam ekranın üstünde takılı ekran koruyuculu gelmiyor mu, samsung son zamanlarda öyle yapıyor diye biliyorum.
  • thelordof kullanıcısına yanıt
    Var hocam ama onun kendine faydasi yok, nano yada temperli şart...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Bence Kaliteli bir cam koruyucu çıkmamıştır henüz.
  • Diğer alan arkadaşlarda pil performansı ve kamera hakkında deneyimleyince yazarsa sevinirim. Merak ediyorum.
    Piyasada düzgün ekran koruyucu olmadığını düşündüğüm için çıkartmadım. Biliyorsunuz bir ara da parmak izi sensörü farkli ekran koruyucularda sıkıntı çıkarmıştı note 10 serisinde. Onun yerine kılıfı spigenden aldım, filmi üstünde bıraktım sensör sorunu hiç yok. Spigen ekran filmi ya da camı getirirse o zaman değiştirecem.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • thelordof kullanıcısına yanıt
    Bataryayı bitirmek cidden zor. Note 5ten sonra inanılmaz rahat ettirdi.

• Normal şarjla 12-100 arasını 2 saat 16dk gösteriyor. Hızlı ise 1 saat 7dk.

• chengineer kullanıcısına yanıt
    Gayet iyi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçmiş sayfaları okudum ama bahseden olmamış. Bu cihazda Netflix L1 sertifikası var mı? Yani Netflix'te Full HD'yi destekliyor mu?
    Bir de kulaklık ses çıkışı ve müzik kalitesi olarak nasıl buldunuz?
    Kullanan arkadaşlar yorum yapabilirse çok sevinirim.

• Dun vatanda inceledim. Kasası biraz daha premium his verebilirmiş. On kamera oldukca kucuk ve alisilir. Tabi ben pop up kameraya sahip telefonlarin tasarimlarini daha çok seviyorum.

Fiyati ucuzlama gorurse, degerlendirilebilir. Su anki haliyle mi note 10 daha iyi bir secim olur. Zira mi note 10un kamerasi,pili ve ekranin renk gamutu note 10 lite dan daha iyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0173FC748 -- 14 Mart 2020; 9:0:46 >
  • Arkadaşlar, buradaki forumdaşlar, yorum yazanların yaşları, note alış amaçları nedir bilmiyorum. Yapılan karşılaştırmalar yanlış. Bu telefonu kalemi için alan benim gibi büyük bir güruh var. O yüzden bu telefonun rakipleri yine sadece note i olabilir. Bir çok güncel telefondan çok daha iyi bir işlemcisi olduğu halde işlemciye söylenmedik laf bırakılmamış :) note serisi dışında da kalemli telefon piyasada bildiğim kadarıyla yok. En azından note serisi kadar başarılı değiller ki bilinmiyor.

• Evet var diye biliyorum. Hatta son olarak hdr desteği geldi.

A71 için dafoni marka aldım çok memnunum ekran kalitesi hiç bozulmadı. Hemde kenarlara kadar sardı.

• A71 ile Note 10 Lite’ı karşılaştırdım da bu farklar için aradaki 1.250 TL fiyat farkına değer mi sizce? Diğer tüm özellikleri aynı görebildiğim kadarıyla.
    Daha önce hiç kalemli telefon kullanmadım, çok işe yarayan bir şey mi bu kalem?

A71:
    -SD730 (AnTuTu V8: 263.396)
    -4’lü kamera (64MP ana kamera, 12MP geniş açı, 5MP makro, 5MP derinlik)
    -4K 30fps video kaydı

Note 10 Lite:
    -Exynos 9810 (AnTuTu V8: 341.212)
    -Kalem
    -3’lü kamera (12MP f/1.7 OIS ana kamera, 12MP geniş açı, 12MP OIS telefoto 2x optik zoom)
    -4K 60fps video kaydı
    -20 gram daha ağır
    -1 mm daha kalın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Evil Belief -- 14 Mart 2020; 12:43:46 >
  • Üst mesajlarda cevapladık, özet geçecek olursak, not alma alışkanlığı olmayan herkesin çok alternatifi var. Ama bizim gibi kalem için extra para verecek kadar kaleme ihtiyacı olanlar da var. Bence kalem işinize yarar mı, hayatınızı kolaylaştırır mı onu düşünün. Cevabınız hayırsa alternatifleri değerlendirmek gayet mantıklı

• fguner88 kullanıcısına yanıt
    Parmak izi ve yakınlık sensörü çalışıyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-0173FC748

Dun vatanda inceledim. Kasası biraz daha premium his verebilirmiş. On kamera oldukca kucuk ve alisilir. Tabi ben pop up kameraya sahip telefonlarin tasarimlarini daha çok seviyorum.

Fiyati ucuzlama gorurse, degerlendirilebilir. Su anki haliyle mi note 10 daha iyi bir secim olur. Zira mi note 10un kamerasi,pili ve ekranin renk gamutu note 10 lite dan daha iyi
    Açıkçası kalem olmadıktan sonra o fiyata neden xiaomi alsın insan diye düşünüyorum bir çok alternatif var sonuçta.

Gayet iyi çalışıyor.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.