Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 10 Lite [ANA KONU] | 2 x Optik Zoom | OIS | S-pen | Android 10 | ONE UI 2.0

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
423
Cevap
22
Favori
15.188
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> Samsung Galaxy Note 10 Lite [ANA KONU] | 2 x Optik Zoom | OIS | S-pen | Android 10 | ONE UI 2.0
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1 Mesaj
    Arkadaşlar herkese merhabalar. Galaxy s10 lite ile bu telefon arasında kaldım. S10 lite'ın işlemci türüne daha iyi diyorlar. Bu işlerden pek anlamam ama uzun süre dayansın istiyorum. Sizce s10 almak daha mı mantıklı yoksa bu telefonu mu? Oyun yüklemiyorum kullandığım çok uygulama da yok. Ama şu anda bende note 5 var ve kalemi kullanmayı seviyorum. Herkes işlemci yüzünden onu almamı öneriyor ama karar veremedim. Ne dersiniz bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.
    quote:

Orijinalden alıntı: odunsu insan

Arkadaşlar herkese merhabalar. Galaxy s10 lite ile bu telefon arasında kaldım. S10 lite'ın işlemci türüne daha iyi diyorlar. Bu işlerden pek anlamam ama uzun süre dayansın istiyorum. Sizce s10 almak daha mı mantıklı yoksa bu telefonu mu? Oyun yüklemiyorum kullandığım çok uygulama da yok. Ama şu anda bende note 5 var ve kalemi kullanmayı seviyorum. Herkes işlemci yüzünden onu almamı öneriyor ama karar veremedim. Ne dersiniz bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.
    Bende note 5 ten geçtim bu telefona, kalem bu telefonda biraz daha işlevsel. Sanırım siz de benim gibi pek oyunla işiniz olmuyor, iki telefon arasından ben note 10 u tavsiye ederim, yan yana her ikisini de elime alıp incelemiştim duruş olarak ve malzeme kalitesi olarak ta note 10 lite daha kaliteli geldi bana. Ayrıca birkaç oyun da indirip denedim bayağı iyi diyebilirim.
    https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.idreams.SkyForceReloaded2016&hl=tr

Benim çok sevdiğim bir oyun oynamayanlara tavsiye ederim. Kalemle çok daha güzel oynanıyor.
    |
    |

• Yarbay
    4184 Mesaj
    Note10 Lite ın telefoto kamerası canlı odak için mi işe yarıyor? Bir nevi portre ?
    |
    |
Orjinal Laptop Yedek Parça
kolayoto.com
üniversite
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,172
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.