Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 10 Lite [ANA KONU] | 2x Optik Zoom | OIS | S-pen (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.976
Cevap
89
Favori
335.858
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Haklısınız rahatsızlık verdiysem forumdan özür dilerim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merak edenler için desteklenen codec'ler:

Samsung Galaxy Note 10 Lite [ANA KONU] | 2x Optik Zoom | OIS | S-pen

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • emocan21 kullanıcısına yanıt
    Ata34. A kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar ikinizde birbirinizi tanımıyorsunuz karşılıklı hakaret küfür vs gerek yok, yani maç kavgasına döndü resmen. Alt tarafı telefon ya biri anlasa nolur, diğeri sevmese nolur bi başkası sürekli muhalefet etse nolur. Hiç gerek yok ikinizde birbirinizden özür dileyin olsun bitsin güzel güzel takılalım hepimiz burada. Koronanın başımıza bela olduğu şu günlerde hiç birbirimizi kırmaya gerek yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ata34.

Bu mesaj silindi.
    amma uzattın ya, bir cahil dedi diye adama etmediğin küfür kalmamış.bir cahil kelimesine bu kadar küfür ediyorsan senin işin iş..ayrıca exynos ile ilgili söylediklerin doğru değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Novagate -- 2 Nisan 2020; 21:33:24 >
  • Sildim mesajlarımı tatsızlık çıkmasın

• Arkadaş dahil herkesten özür dilerim

• Sorun yok arkadaşlar hepimiz insanız, cihazınız varsa tadını çıkarın

• emocan21 kullanıcısına yanıt
    Bende özür dilerim sildim mesajları

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhab arkadaşlar
    covid nedeniyle cihazı fiziki inceleme şansım yok maalesef. kafama şu takıldı ekran note 4 gibi düz mü yoksa note 8 gibi kavisli mi?birde ekran koruyucu var mı uyumlu? note 8 de ekran koruyucular hep dokunmatik performansını etkiledi en son ekran koruyucusuz kullanmaya başlamıştım.
  • Düz ekran kıvrım yok, ekran koruyucu uygulanmış olarak geliyor. Bence söküp yenisini takmaya gerek yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kadirdalgic

Kırmızı rengi alan var mı aranizda nasıl görünüş merak ediyorum
    ben kızıma aldım kırmızı rengini. diger iki renk artık her modelde var. degisik olur test eder daha sonra cocuk rahat kullanır diye bu rengi tercih ettim.guzel renk alabilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gunbah -- 3 Nisan 2020; 15:50:42 >
  • arkadaslar yaklasık 4 gundur kırmızı rengini kullanmaktayım..Asıl telefonum note 10 plus ..lite modelini kızıma aldım ondan once meraktan deneme yapıyorum.4 gunluk izlenimlerimi yazmak istedim.. son guncellemelerini yaptım.
    - cihaz boy ve ekran olarak guzel elde tutması tek elle kullanması plus versionuna gore daha rahat
    - ekran goruntusu bekledıgımden iyi kotu degil renkler iyi
    - parmak izi okuyucuyu begenmedim. 10 defada 6 kez okuyor okuması icin bastırmak ve beklemek lazım. bu yuzden yuz tanıma sistemini aktif ettim.boyle daha iyi ve seri acılıyor
    - veri okuma hızı dusuk
    - ekran gecisleri bekledigimden yavas bunu hissedebiliyorsunuz.. bu yuzden gelistirici olarak 1x olanı 0,5x yaptım simdi daha iyi en azından can sıkmıyor
    - biraz erken ısınıyor gibi geldi bana. ozellikle islemcini oldugu yer daha cabuk ısınıyor
    - kamera guzel begendim. ozellikle gece cekimi beklentimin uzerinde ortamı cok iyi cekiyor
    - ses stero olmamasına ragmen speaker ses gucu tatmin edici yuksek bir ses vermekte
    - kalem ozellikleri note 10 plus gibi fakat kalemin kalitesi dusuk note 9 kalemi var.
    - ön kamerası guzel..guzellestirme aktif geliyor ben dokunmadım isteseniz kapatabiliyorsunuz.
    - pil 4500mah olmasına ragmen bana gore cabuk bitiyor. 1 gun ancak dayanır normal bir kullanımda. agır oyun vs oynar youtube de biraz gezinirseniz sabah 8 aksam 17 ancak dayanır.
    - clash off clans oynayan varsa onlar icinde yazayım. oyunda klan arkadasları ile konusurken klavye yazı yazma yeri birden ortadan kayboluyor mecbur oyunu kapayıp acmak zorunda kalıyorum..

• gunbah kullanıcısına yanıt
    Ayrıntılı bilgi için teşekkürler

Bilgi için çok teşekkürler eminim bir çok kişiye faydası olacaktır. Daha önce note 8 ya da note 9 kullanan birisi bu telefonu alırsa pişman olmaz anladığım kadarıyla gerçi forumda da note 9 dan geçen arkadaşlar var onlarda değerlendirmelerini yazmıştı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-F4A3289BF

Bilgi için çok teşekkürler eminim bir çok kişiye faydası olacaktır. Daha önce note 8 ya da note 9 kullanan birisi bu telefonu alırsa pişman olmaz anladığım kadarıyla gerçi forumda da note 9 dan geçen arkadaşlar var onlarda değerlendirmelerini yazmıştı.
    Note 8 ve note 9 dan geçen pişman olmaz . Zaten kalem note 9 kalemi. Bildirim ışığı kullanıyorsanız bu daha iyi

Detaylı inceleme için çok sağolun.
    Note10 plus da aynı şekilde pil kullanımı nasıl gidiyordu?

• 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.