Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 10 Lite [ANA KONU] | 2x Optik Zoom | OIS | S-pen (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.976
Cevap
89
Favori
335.787
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Note8 ile note10 lite arkasındayım. Kullananlardan yorumlar bekliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba
    Türkçe olarak inceleme yapan bir site var mı? Yabancılar çoktan incelemiş ama ben Türkçe bulamadım. Veya alıp kullananlar var mı? Yorum yapabilir mi?

• maestro2 kullanıcısına yanıt
    bikaç gün beklerseniz size yardımcı olabilirim.
    dün aldım gg den.
    yarın ya da en geç pazartesi elimde olur.
    bende sıfır note 8 mi yenilenmiş note 9 mu xiaomi note 10 mu derken bunda karar kıldım.
    mediamarket ve teknosada gidip inceledim beğendim.
    note 9 la aynı işlemci var.
    note 8 e göre artıları var,note 9 a göre eksileri var.
    note 9 a göre belli başlı eksileri:
    su geçirmezlik yok,arkası cam değil,ekran biraz daha düşük kalitede,hoparlör tek vs.
    yenilenmiş note 9 ya da bikaç ay garantili 2. el note 9 parasına aldım.
    hayırlısı olsun.
  • kral1840 kullanıcısına yanıt
    Bekliyorum hocam.
    Benim için önemli olan kalemli tel ama yine de iyisi olsun.

• Bir kaç günlük kullanım deneyimlerim:

+ Pili benim kullanımımla 1.5 güne yakın gidiyor. Bu sürede ağır oyun oynamıyorum, sosyal medya + 4G, wifi yok.
    + Ekranın büyük olması bir şeyler okumak vs için kullanışlı.
    + Ekran kıvrımı yok, spigen kılıf tam oturdu.
    + Arka kamerası tatmin edici. Ön kamera idare eder.

- Snote uygulaması yok. Snote'u kursanız da eklenti kurdurmuyor. Ekrana snot post it yapıştırmak yok Note 5teki gibi. Maalesef samsung notes snote kadar iyi değil.
    - Spen hassasiyeti Note 5 kadar iyi gelmedi bana.
    - Ekran outdoor kullanımında yeterince parlak değil. Ekran okunuyor ama daha iyisini bekliyordum.

Genel performansından memnunum cihazın. Hafıza kartı takabilmek çok iyi olmuş. Premium olma konusuna takılan arkadaşlar varsa, bu hiraz ne beklediğinizle alakalı. Benim için note serisini premium yapan şey spen + snote uygulamasıydı. Note 10 plus bile alsam artık note 5'teki keyfi almam pek mümkün görünmüyor.

Fiyat biraz düşerse F/P cihazı olur. Kalem gerekmeyen arkadaşlar daha güçlü işlemcili cihazlar alabilir bu fiyata. Sonuçta aldığıma memnunum. Bu fiyata ikinci el bir note cihaz almaktan daha mantıklı oldu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 2 yıldır Note FE kullanıyorum. Kalemli telefon olarak note serisine bağımlı olduğumuzdan ileride geçiş için ben de takipte olacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: chengineer

Bir kaç günlük kullanım deneyimlerim:

+ Pili benim kullanımımla 1.5 güne yakın gidiyor. Bu sürede ağır oyun oynamıyorum, sosyal medya + 4G, wifi yok.
    + Ekranın büyük olması bir şeyler okumak vs için kullanışlı.
    + Ekran kıvrımı yok, spigen kılıf tam oturdu.
    + Arka kamerası tatmin edici. Ön kamera idare eder.

- Snote uygulaması yok. Snote'u kursanız da eklenti kurdurmuyor. Ekrana snot post it yapıştırmak yok Note 5teki gibi. Maalesef samsung notes snote kadar iyi değil.
    - Spen hassasiyeti Note 5 kadar iyi gelmedi bana.
    - Ekran outdoor kullanımında yeterince parlak değil. Ekran okunuyor ama daha iyisini bekliyordum.

Genel performansından memnunum cihazın. Hafıza kartı takabilmek çok iyi olmuş. Premium olma konusuna takılan arkadaşlar varsa, bu hiraz ne beklediğinizle alakalı. Benim için note serisini premium yapan şey spen + snote uygulamasıydı. Note 10 plus bile alsam artık note 5'teki keyfi almam pek mümkün görünmüyor.

Fiyat biraz düşerse F/P cihazı olur. Kalem gerekmeyen arkadaşlar daha güçlü işlemcili cihazlar alabilir bu fiyata. Sonuçta aldığıma memnunum. Bu fiyata ikinci el bir note cihaz almaktan daha mantıklı oldu.
    Selam
    İşlemci performansını merak ediyorum. Genelde Samsung işlemcilerden şikayetçi. Günlük kullanımlarda bizi zamanla üzer mi? Fikrini öğrenmek istiyorum.

• chengineer kullanıcısına yanıt
    Yorumlarınızı note5 e göre yaptıysanız,

+Pil
    +Ekran boyutu
    +Kılıf kullanmıyorum
    - Kamerasının iyi olmasını bekliyordum.
    + Snote kullanmıyorum.
    +Genelde kapalı ortamda kullanıyorum.

Öyleyse kamerasını araştırıp ona göre karar vermem gerek.

Inceleme için teşekkür ederim.

• Arkadaşlar merhaba
    S10 lite ve Note 10 lite arasında kaldım.
    S10 lite işlemcisi daha iyi ama note 10 lite kalem artısı var.
    Kamerası hangisi daha iyi karar veremedim. İkisininde birbirine yakın gibi çekimleri.gece çekiminde sanki s10 lite daha iyi gibi, video çekiminde stabilizasyon ve titreşim bakımından note 10 lite daha iyi gibi duruyor.
    Sizce birbirlerine göre artı ve eksi yönleri nedir

• maestro2 kullanıcısına yanıt
    Kılıf kullanmayacaksanız, arkası cam olan cihazlara göre çizilme olasılığı daha yüksek görünüyor.

• fguner88 kullanıcısına yanıt
    Açıkçası pubg vb oyun oynayan birisi değilim o nedenle oyunperformansını söylemeyem. Real racing 3 oynuyorum eskiden beridir, onda gayet akıcı. Arayüz vs oldukça hızlı.

• Mertccc M kullanıcısına yanıt
    Kalem kullanmayacaksanız s10 lite daha mantıklı olabilir. Daha iyi işlemci mi yoksa kalem mi seçimi yapılıyor aslında.

• Mertccc M kullanıcısına yanıt
    ben de ikisi arasındayım
  • quote:

Orijinalden alıntı: chengineer

Kalem kullanmayacaksanız s10 lite daha mantıklı olabilir. Daha iyi işlemci mi yoksa kalem mi seçimi yapılıyor aslında.
    Kamera olarak nasıl sence. İphone 8 Plus kullanıyorum daha iyi olmasını umuyorum.

• fguner88 kullanıcısına yanıt
    Karşılaştırma şansım olmadı, ama önceki nesil bir çok cihazdan daha net çekimleri. Muhtemelen daha iyidir. Bir mağazada baksanız daha iyi olur.

Hocam kaleminin note5 e göre artı özelliği var mı? Misal tuşuna basıp foto çekmesi vs.

Bir de pil ciddi şekilde iyi mi? 1 günü rahat çıkarır mı?
  • xiaomi telefonlarda olan çift hat 4,5 g aktif özelliği varmı?
    çift hat kullanan arkadaşlar yorum yazabilirmi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: thelordof

Hocam kaleminin note5 e göre artı özelliği var mı? Misal tuşuna basıp foto çekmesi vs.

Bir de pil ciddi şekilde iyi mi? 1 günü rahat çıkarır mı?
    Foto çekme, müzik kontrol var. Kullanışlı mı evet. Hassasiyeti yalnız yazarken note 5 daha iyiydi sanki. Muhtemelen ekran çözünürlüğünün 2k olmamasının etkisi var. Pili ciddi şekilde iyi. Note5i gün içinde 1 defa daha sarj ediyordum. Bu cihazla 40% kalmış oluyor en az.

Şu anda note5 ten şikayetim pil, birazda bazı şeylerde yavaşlık. Ama yine de 5 yıla göre hızı iyi.

Siz alırken A71 çıktı mıydı, onu da düşündünüz müydü?
  • quote:

Orijinalden alıntı: thelordof

Şu anda note5 ten şikayetim pil, birazda bazı şeylerde yavaşlık. Ama yine de 5 yıla göre hızı iyi.

Siz alırken A71 çıktı mıydı, onu da düşündünüz müydü?
    Kalemsiz telefonlara bakmıyorum, takip etmedim o yüzden.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.