Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 10 Lite [ANA KONU] | 2x Optik Zoom | OIS | S-pen (17. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.973
Cevap
90
Favori
335.507
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet. Bu öğrendiğim son bilgi ile hiç kullanmayı düşünmeyeceğim bir telefon.
  • berbatine kullanıcısına yanıt
    Çöp zaten boşverin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ekran dokunmatik hassasiyeti ve görsel açıdan iyi ise Gorilla Class 3 olmasının hiç bir önemi yok bence, ekran kalitesi bununla ölçülmez çünkü. Yanlış mıyım?
  • Öyle. Hiç bir incelemede de ekranın dokunmatik hissiyatının kötü olduğundan bahsedilmedi (:

Kaldı ki çıktığından beri kullanıyorum gayet iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chengineer -- 30 Mart 2020; 18:48:45 >
  • chengineer kullanıcısına yanıt
    Şahsen cihaz daha bende yok fiyat düşmesini bekliyorum ama bende bütün inceleme videolarını izledim hiç öyle bişeyden bahsedilmedi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kimisi gorilla glass 3 ü plastik sanar. Kimisi alüminyumu metal olmadığını söyler. Ah ah.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hiç takmamak lazım, zaten hazır ekran koruyucu takılı geliyor.

Hatta Gorilla Glass 3 Gorilla Glass 5'den çizilmeye DAHA DAYANIKLI!!!

Buyurun:

The thing with ion-strengthened glasses is, that the more shatterproof they become, the more are they susceptible to scratches. In order to improve drop resistant, glass has to become softer which makes it easier to scratch. This is also why the Gorilla Glass 3 is more scratch resistant than the Gorilla Glass 5.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veteriner69 -- 30 Mart 2020; 21:33:52 >
  • murdem05 M kullanıcısına yanıt
    Çakma metal. Metalin en zayıf hali aluminyumdur.
    Samsung yapsa yapsa aluminyum folyo yapar. Apple paslanmaz celik yapar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eagleoneye -- 30 Mart 2020; 22:19:40 >
  • Diwanji kullanıcısına yanıt
    Kullananlar memnun, kullanmayanlar memnun değil konuda

• Arkadaşlar koruyucu ekran koruyucu isteyenler resimdekini kullanabilir. Tamperli cam gibi kalın ve sert değil nano lar kadar ince değil. Tamperli cam kullandım fakat kalın olmasından parmak okuma sıkıntılı olmuştu. Bu ürünün ekran yansıtması güzel. Tamperli cam aynı markanın iyi değil tavsiye etmiyorum.
    Ekranın yanlarındaki boşluk ideal. Biraz uzunlamasına kısa kalıyor. Renkli ekranı tam kaplıyor. Üzerinde gelen koruyucuyu çıkartıp taktım.

Samsung Galaxy Note 10 Lite [ANA KONU] | 2x Optik Zoom | OIS | S-pen

• Takılmış hali fotoğraf taki gibi.
    Samsung Galaxy Note 10 Lite [ANA KONU] | 2x Optik Zoom | OIS | S-pen

Hayırlı olsun, üstündrki koruyucuyu neden çıkardınız?

Teşekkürler. Sanki ekranın yansıtmasını iyi yapamıyor gibiydi. Yani pikseller sayılıyor gibiydi. Şimdi sorun yok. Benim bu cihazda tek sorunum ekranın mat renk sunması ve piksellerin gözle görülmesi idi. Üzerindeki jelatini çıkarınca piksellerin varlığı gitti. Matlıkta biraz azaldı. Şuan iyi.

Ekran modunu canlıya aldınız mı? Doğal modda soluk çünkü. Gözümü canlı renkler yoruyor diye doğalda kullanıyorum.

Evet canlı modda. İyi şuan.

• Amazon tr ile hb de birbirleriyle yarışıyor sanırım. Hb 4300 tl çekmiş, Amazon da 4295 tl yapmış duman siyahında.
    Konu da Amazon Tr den alan oldu muydu, arkadaşım Amazon Tr den bir kaç gün içinde almayı düşünüyor da. (Satıcı AmazonTr)
  • thelordof kullanıcısına yanıt
    satıcı amazon olan hiç bir üründen korkmayın hemen alın
    bu arada hepsiburada 3 gündür 4,200 tl ye satıyordu
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.