Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 10+'ın canlı görüntüsü sızdı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı
24
Cevap
0
Favori
1.932
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> Samsung Galaxy Note 10+'ın canlı görüntüsü sızdı
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    4604 Mesaj

Samsung bu sene üç farklı Galaxy Note 10 modeli ile karşımıza çıkacak. Bu modellerden büyük ekrana sahip olacak Galaxy Note 10+ modelinin kanlı canlı görüntüsü sızdırıldı.

Sızıntı görüntülere baktığımızda Galaxy Note 9 ve Galaxy S10+ karışımı bir tasarım bizleri selamlıyor. Nokta çentik ile gelecek telefonun arka yüzeyinde dikey dizilimli üç adet arka kamera ve yanında ToF sensör bulunuyor. Ön kameraya ev sahipliği yapan nokta şeklindeki çentik, Galaxy S10+’takinden farklı olarak ekranın ortasına konumlandırılmış.

Bu sene biri küçük ekranlı, diğeri büyük ekranlı ve bir adet de 5G’li versiyon olmak üzere üç farklı Galaxy Note 10 modeli tanıtılacak. Sızıntıya konu olan büyük ekranlı modelin isminin Galaxy Note 10 Pro olacağı düşünülüyordu ancak sızan görseller sayesinde isminin Galaxy Note 10+ olacağı kesinleşmiş oldu.

Samsung Galaxy Note 10 serisi, 7 Ağustos tarihinde New York’ta gerçekleştirilecek lansmanda tanıtılacak.

|
    |

• Emekli Yönetici
    27897 Mesaj
    O kamera olmamış be :(
    |
    |
  • Yarbay
    2055 Mesaj
    Sağda, solda tamam da ortada güzel olmamış.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Binbaşı
    1730 Mesaj
    Alnın ortasında çıkan sivilce gibi kamera.
  • Yarbay
    2886 Mesaj
    Kameraya gel
    |
    |
  • Yarbay
    3356 Mesaj
    Kamera yı ekranın altına yerleştirmeye çalışıyorlardı. Samsung un böyle bir çalışması yok herhalde.
    |
    |
  • Teğmen
    207 Mesaj
    Beğenmedim.
    |
    |
  • Yarbay
    14659 Mesaj
    İyide beyler nereye koyacak kamerayı? Motorlu giren çıkan kamera koysalar 2 ay sonra bozulur o da.

|
    |
  • Yarbay
    3059 Mesaj
    Kesin sızmıştır inanalımmı

|
    |
  • Binbaşı
    1384 Mesaj
    Bekar Hintli kadınları andırıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fırat.ç. -- 28 Haziran 2019; 20:28:22 >

• Yarbay
    7400 Mesaj
    Şunu yapmış bir firmanın nasıl geriye giderimin açıklaması olmuş.

|
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: shkoksal

S10 Plus’a çift ön kamera, hatta tof ile beraber 3 ön kamera ama asıl amiral gemine tek ön kamera... Kabul edilir gibi değil.
    2 3 kamera tasarim bozmaktan baska birseye yaramiyor.

Ortadada guzel olmamis sag tarafta iyiydi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Çerçeve incelttikçe kullanım zorlaşıyor. Işin komiği odun gibi kılıf takıp 3 kilometre çerçeve yaratıyoruz.

|
    |
  • Yüzbaşı
    972 Mesaj
    Bence kamera sağda yada solda olmamalı. Özçekim yaparken ekrana bakarak çekiyorsun ama çekilince bir bakmışsın sanki sağa yada sola bakıyorsun gibi duruyor. Ama ortada olunca kamera bu sorun ortadan kalkıyor.

Ben şahsen tasarımını beğendim ama kamera biraz daha yukarıda olabilirdi. U veya V çentik kullanmaz samsung kendi imzası delikli olacak illa ama s10 da delik çok aşağıda ve hayvanı bir çubuk oluyor tepede.
    |
    |
  • Yarbay
    3356 Mesaj

Ben hindistanda evli kadınların alnına nokta koyduğunu sanıyordum. Ancak senin dediğin doğru. Bekar hintli kadınların alnındaki nokta siyahmış. Evlilerin Kırmızı imiş.
    |
    |
    fırat.ç. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4204 Mesaj
    Tam bir hayalkırıklığı note 10 ile pixel 4 arasında kalmıştım çok büyük ihtimalle pixel 4 çok daha fazla yenilik sunacak
    |
    |
  • Yarbay
    18088 Mesaj
    note 11 i bekleyelim ondan bu kamera içeri gömülür

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

|
    |
  • Çavuş
    50 Mesaj
    Başıma bir şey gelmeyecekse tasarımını çok beğendiğim. :)
    |
    |
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
google reklamları
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
haberler
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,250
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.