Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 10.1 Uzun Sürede Şarj Oluyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
306
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Direkt olarak sorumu okumak isterseniz 2.paragrafa bakabilirsiniz.

Merhaba herkese iyi akşamlar. Bundan yıllar önce(galiba 2012 yılıydı) bir hevesle Samsung Galaxy Note 10.1 Gt-N8010 model bir tablet almıştım. Aldığım ilk 2 sene boyunca (2012-2014) güzel güzel kullanmıştım daha sonrasında ise cep telefonum her türlü işimi görmeye başladığı için tableti bir kenara bırakmıştım. Yanlış hatırlamıyorsam 2016 senesinde cihazımı tekrar kullanmak istemiştim fakat açmaya çalıştığımda siyah bir ekranda şarj yok uyarısı verip sonsuz bir döngüye giriyordu o zamanlar adaptör ve kablo değiştirip cihazı açmayı başarmıştım şarj edip(yaklaşık 1 günde şarj olmuştu) ve format atıp 3-5 ay kullanmıştım ardından tekrar kenara bırakmıştım. Bugün cihazı tekrar açtım öğlen 12 de şarja taktım şu an saat akşamın 7'si cihazım sadece %33 şarj olmuş.

Arkadaşlar tabletim yaklaşık olarak saatte sadece %4-5 şarj oluyor bu da yaklaşık olarak 20-24 saatte %100 olması demek(daha olmadı bekleyip görücem). Bu sorun neyden kaynaklı olabilir ? Forumda gördüğüm üzere bu cihazda şarj soketi arızası bunlara neden olabiliyormuş. Tecrübesi olan arkadaşlar yazabilirse sevinirim. Şarj soketini mi değiştiriyim yoksa önce şarj aleti sipariş edip onu mu deniyim ? Teşekkür ederim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.