Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 10.1 [ Ana Konu ]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı
7.593
Cevap
95
Favori
434.831
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Tabletler >> Samsung >> Samsung Galaxy Note 10.1 [ Ana Konu ]
Giriş
    6884 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: gabxer

quote:

Orijinalden alıntı: srknpower

N 8010 modelini demin aldim da kalem hassaslyati kotu gibi geldi

Eğer güncelleme yapılmadıysa güncelleme yapın hala hassasiyeti iyi değilse kalemin içini açıp kalibrasyon yapabilirsiniz.Ben bu şekilde yaptım daha iyi oldu.

Hocam guncelleme yok 4.1.2 kalibrasyon nasil olacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: Guest-9D2914531

quote:

Orijinalden alıntı: gabxer

quote:

N 8010 modelini demin aldim da kalem hassaslyati kotu gibi geldi

Eğer güncelleme yapılmadıysa güncelleme yapın hala hassasiyeti iyi değilse kalemin içini açıp kalibrasyon yapabilirsiniz.Ben bu şekilde yaptım daha iyi oldu.

Hocam guncelleme yok 4.1.2 kalibrasyon nasil olacak

Alıntıları Göster
    http://phandroid.com/2012/12/05/how-to-adjust-s-pen/

Linkte yazıyor açarken plastiği kırmamaya dikkat edin ben jilet ile açıp ayarladım biraz fark oldu.

bu kalibrasyon kalemin ucu ne kadar içeri girdiğinde devreye girmesi gerektiğini belirliyor eğer çok düşüğe ayarlarsanız kalem ekrana temas ettiği gibi çalışır basınç yeterince iyi olmaz.
    |
    |

• Yarbay
    6884 Mesaj
    Saol hocam seninki n8005 mi 8010 mu

|
    |

Orijinalden alıntı: Mr. King Size

arkadaşlar ben 16 veya 32gb'lık modelinden alacağım. micro sd de takacağım ama 16 ile 32'nin herhangi bir farkı var mıdır?

yani 64 gb taksam bana 16lık da yeter ama kendi hafızasının 32 olmasının ekstra ne faydası olur? Ceavplar için şimdiden teşekkürler

öncelikle Türkiyede 32 gb versiyonu yok satılmıyor ancak yurtdışından alabilirsiniz onlarda sim kart girişli 3g ve 4glt modelleri onalarla sim kart kullanmak içinde kaydettirmek lazım gelelim 16-32 gb modellerine android işletim sisteminde ayrı bir yazılım yüklemeden uygulamaları sd karta taşıyamıyoruz hiç uygulamayla uğraşmadan gönül rahatlığıyla uygulama kurmak için hatta hafıza kartına gerek kalamdan kullanmak için 32 gb iyidir nekadar cok dahili hafza okadar iyi gerçi 16 gb dahili hafıza yanında sd kart kullanımında yetiyor ama 32 gb olsa dahili hafıza daha mutlu olurum zaten tabletin dahili hafızası kaç gb olursa olsun hiçbir zaman tamamı kullanımına sunulamıyor çünkü içinde android işletim sistemi yüklü ve samsungun uygulamaları yüklü android cihazlar için 8 gb dahili hafıza yanında sd kartta kullansan yetersiz 16 gb dahili hafızanın yanında ssd kart kullanıldfığında yeterli oluyor ama yüksek boyutlu oyunlar ve birçok uygulama kullandığında yetmeyebiliyor sd karta uygulama taşıma yolalrını arıyosun 32 gb dahili hafıza ise sd kart ile yeterli olacaktır sd karta uygulamaları atmanın yolunu aramadan hafızada yer kaldımı sıkıntısı olmadan kullanılabilir 64 gb dahili hafıza ve sd kart kullanımı en iyi olanı yüklediğin uygulamayı oyunu filmi müziği hiç silmeden rahatlıkla kullanılır işin özü android için fazla dahili hafıza candır
    |
    |

• Teğmen
    226 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: lektonstar

Arkadaşlar bu gün aldığım n8010 cihazı daha hiç çalıştırmadım. İlk kullanım için önerileriniz var mı ? Çalıştırmadan şarj etmem gerekir mi? İlk açtığımda yapmam gereken bir işlem var mı ? Bir güncelleme yada bir uygulama yüklemesi yapmam gerekir mi ? İlk android cihazım olduğu için yanlış bir şey yapmak istemiyorum.

biraz geç olcak ama tabletinde zaten içinde bir miktar şarj ile gelicek sana ilk başta dil ülke ayarlarını saat ayarlarını ve google hesabını tablette aktifleştirmeyi yaptırıyo google hesabın varsa onu yazpı etkinleştiriyosun yoksa yeni hesap açıyorsun birde dropbox kaydı yapabilirsin istersen tabi kayıt yapman avantajına olur 2 yıllık 20 gb alan veriyo yani önceden yapman gereken birşey yok sonrası için root yapabilirsin tableti birde bence parasını verip bir güvenlik yazılımı almalısın ki ilerde uygulamalara para vermeyip apk atıp tablete öyle kuracağın için apk virüslü olabilir birde internet için crome kurmalısın son olarakta video izlemek için mx player kurmalıısn bence geri kalan uyulamalrda senin kullanımınla alakalı
    |
    |

• Teğmen
    226 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: seyyah666

quote:

Arkadaşlar bu gün aldığım n8010 cihazı daha hiç çalıştırmadım. İlk kullanım için önerileriniz var mı ? Çalıştırmadan şarj etmem gerekir mi? İlk açtığımda yapmam gereken bir işlem var mı ? Bir güncelleme yada bir uygulama yüklemesi yapmam gerekir mi ? İlk android cihazım olduğu için yanlış bir şey yapmak istemiyorum.

biraz geç olcak ama tabletinde zaten içinde bir miktar şarj ile gelicek sana ilk başta dil ülke ayarlarını saat ayarlarını ve google hesabını tablette aktifleştirmeyi yaptırıyo google hesabın varsa onu yazpı etkinleştiriyosun yoksa yeni hesap açıyorsun birde dropbox kaydı yapabilirsin istersen tabi kayıt yapman avantajına olur 2 yıllık 20 gb alan veriyo yani önceden yapman gereken birşey yok sonrası için root yapabilirsin tableti birde bence parasını verip bir güvenlik yazılımı almalısın ki ilerde uygulamalara para vermeyip apk atıp tablete öyle kuracağın için apk virüslü olabilir birde internet için crome kurmalısın son olarakta video izlemek için mx player kurmalıısn bence geri kalan uyulamalrda senin kullanımınla alakalı

Alıntıları Göster
    Konuya uzun zamandır girmiyordum bugün girip bakayım dedim 2 soru cevapladım arada cevap alamamış sorualar gördüm konunun gerisind ekaldığı için cevaplayamadım ama tablet ile ilgili sorularını sormak isteyenler sorusu cevaplanmayanlar yada soru sorup istediği cevabı alamayanlar özel mesaj atarlarsa sorularını cevaplamak isterim...
    |
    |

• Yüzbaşı
    442 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: atieng

evet hangi porta taktıysam tv den o girişi seçiyorum. tüm portları denedim tek tek ama yine durum aynıç

kablonuzda bir sıkıntı vardır o zaman büyük ihtimalle.
    |
    |

quote:

Orijinalden alıntı: bzgn21

ya arkadaşlar herşeyini seviyorum bi cihazın ama ekranı varya ekranı

parmak izlerinden geçilmiyor, ne kadar silersem silim dokundum mu ekranda parmak izi belirgin oluyor

sırf bu yüzden cihazdan sogudum bea

bunu engelleyen ekran koruyucu vs var mı kine?

Evet parmak izi bırakmayan ekran koruyucu var. Vatanda ve goldda görmüştüm ama onlarda algıyi azaltıyormus.

markası trust olan mı? biliyormusunuz? bende alacağım ekran koruyucu parmak izi bırakmayanı arıyorum. TRUST marka ise bende almayı düşünüyorum.
    |
    |

• Yüzbaşı
    442 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Alp

Trust'ın şu ekran koruyucusundan alacağım, acaba kullanıp; memnun kalan veya kalmayan var mı? http://www.teknosa.com/urunler/125043583/trust-19286-galaxy-note-101-2li-ekran-koruyucu

Veya başka ekran koruyucu önerisi olan?

bende merak ediyorum bunu. parmak izi bırakmayandı bu galiba ama emin değilim. eğer parmak izi bırakmayan bu marka ise hiç düşünmeden alacağım.

Orijinalden alıntı: cilekperisi

quote:

Orijinalden alıntı: Alp

Trust'ın şu ekran koruyucusundan alacağım, acaba kullanıp; memnun kalan veya kalmayan var mı? http://www.teknosa.com/urunler/125043583/trust-19286-galaxy-note-101-2li-ekran-koruyucu

Veya başka ekran koruyucu önerisi olan?

bende merak ediyorum bunu. parmak izi bırakmayandı bu galiba ama emin değilim. eğer parmak izi bırakmayan bu marka ise hiç düşünmeden alacağım.

trust marka parmak izi bırakmayan değilmiş. Elektroword deki ekran koruyucu parmak izi bırakmıyor. ilgilenenler için ..
    |
    |

• Yarbay
    6884 Mesaj
    Arkadaslar sizin tabletlerde de kasilma var mi biraz

|
    |

Orijinalden alıntı: Guest-9D2914531

Arkadaslar sizin tabletlerde de kasilma var mi biraz
    arkadaşlar selamlar,

abim samsung n8005 modelini aldı internette gördüğüm kadarıyla custom rom la telefon özelliği kazandırılabiliyormuş bu şekilde kullanan var mı tavsiye eder misiniz?
    quote:

Orijinalden alıntı: dronebey

arkadaşlar selamlar,

abim samsung n8005 modelini aldı internette gördüğüm kadarıyla custom rom la telefon özelliği kazandırılabiliyormuş bu şekilde kullanan var mı tavsiye eder misiniz?

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar merhaba, galaxy note 10.1 e 4.2.2 güncellemesi gelme ihtimali var mı acaba?

Orijinalden alıntı: sarikanarya567

Arkadaşlar merhaba, galaxy note 10.1 e 4.2.2 güncellemesi gelme ihtimali var mı acaba?

5.0i bile kesin alacagiz

quote:

Orijinalden alıntı: sarikanarya567

5.0i bile kesin alacagiz

OO süper o zaman,teşekkürler bilgi için.
    |
    |

Orijinalden alıntı: cemil&mustafa

quote:

Orijinalden alıntı: eser123

quote:

Orijinalden alıntı: cemil&mustafa

Merhaba

S pen ile Pdf den bir bolumu kare veya dikdortgen seklinde secerek s nota atabilir miyiz. S pen de bulunan dugmeye uzun basilinca duzgun olmayan sekillerde el yordami ile secim yapiliyor,

Aynı yöntemle ekran görüntüsünü alıp fazlalıkları kırpabilirsin. Ben google map te böyle kullanıyorum.

Daha pratik bir yolu vardir diye dusunuyorum, diger forumlari arastiriyorum

eser123 arkadaşın bahsettiği yöntem çok pratik zaten, 5-10 saniyede işlem tamam. Ekran görüntüsü düğmesine basılı tut 2-3 saniye, sonra gelen ekranda kırpma işini yap, onayla, bu kadar. Otomatik olarak kaydediyor zaten.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Yüzbaşı
    827 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: diegoforlan

arkadaşlar selamlar,

Var, tavsiye ederiz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    quote:

Orijinalden alıntı: TheSanitarium

quote:

arkadaşlar selamlar,

Var, tavsiye ederiz.

cevabınız için teşekkür ederim. internette aradım birkaç yöntem varmış siz hangi yöntemle yaptınız pm olarak gönderebilir misiniz lütfen teşekkür ederim.
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: dronebey

quote:

Orijinalden alıntı: TheSanitarium

quote:

arkadaşlar selamlar,

Var, tavsiye ederiz.

cevabınız için teşekkür ederim. internette aradım birkaç yöntem varmış siz hangi yöntemle yaptınız pm olarak gönderebilir misiniz lütfen teşekkür ederim.

Alıntıları Göster
    arkadaşlar

gri ve 16gb n8010, gold bilgisayarda 999TL'ye düşmüş. biraz daha mı beklemeli yoksa almalı mıyım?

http://www.gold.com.tr/samsung-galaxy-note-n8010-16gb-gri-tablet-pc_u

• Yarbay
    6884 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: scudman

arkadaşlar

gri ve 16gb n8010, gold bilgisayarda 999TL'ye düşmüş. biraz daha mı beklemeli yoksa almalı mıyım?

http://www.gold.com.tr/samsung-galaxy-note-n8010-16gb-gri-tablet-pc_u

Alin hocam ben de ani modeli dun bimeksten 1099a aldim

|
    |
SEO
SEO
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.