Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 10.1 [ Ana Konu ] (231. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.695
Cevap
86
Favori
474.071
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 229230231232233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: naim@gop

quote:

Orijinalden alıntı: garcy

Bu tabletle asus vivo tab windows 8 arasında kaldım.Fiyat aynı.Ama androidin bazı saçmalıkları video göstermemesi vb.asus diyor.Yedek parçalarını bulma açısından Samsung...Araştırıyorum...

Video göstermemesi?

androidde bazı sürümlerde videolarda sorun olabiliyor.çalıştırmıyor vb...son sürümde durum nedir bilmiyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: komplocu

quote:

Orijinalden alıntı: sas_sas

quote:

Orijinalden alıntı: mss3561

Arkadaşlar kılıfın kapağı kapandığında ekranı kapatacak kapak açıldığında ekranı tekrar açacak uygulama biliyor musunuz?

Smart Cover..

yakınlık sensörü olmadığı için smart cover bizim tablette çalışmıyor......

Aslında bizim tablette yakınlık sensörü var ancak ne hikmetse Samsung bunu açığa çıkartıp kullanıma açmıyor.
  • kılıf tavsiyenizi bekliyorum arkadaşlar,

linktekini kullanan var mı?

http://urun.gittigidiyo...05-n8010-kilif-84705120
  • Bu gün vatandan 999 TL ye n8010 wi-fi modelini aldım. Kampanya hala devam ediyor , niyeti olanlar kaçırmasın.
  • Digiturkplay üyeliğim var,allsharecast dongle ile kullanıyorum.Hdmi bağlantı aparatı almıştım ama çalışmadı ben de kablosuz bağlanıyorum,tavsiye de ederim.

ALLSHARECAST DONGLE

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-31C666817 -- 16 Mayıs 2013; 20:58:14 >
  • Arkadaşlar bu gün aldığım n8010 cihazı daha hiç çalıştırmadım. İlk kullanım için önerileriniz var mı ? Çalıştırmadan şarj etmem gerekir mi? İlk açtığımda yapmam gereken bir işlem var mı ? Bir güncelleme yada bir uygulama yüklemesi yapmam gerekir mi ? İlk android cihazım olduğu için yanlış bir şey yapmak istemiyorum.
  • cevap almaya kararlıyım, kılıfsız mı kullanıyorsunuzu arkadaşlar

kılıf tavsiyesi olan yok mu?

http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar/samsung-galaxy-note-10-1-n8000-n8005-n8010-kilif-85364217

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemil-mustafa -- 16 Mayıs 2013; 22:09:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ordeniz

Digiturkplay üyeliğim var,allsharecast dongle ile kullanıyorum.Hdmi bağlantı aparatı almıştım ama çalışmadı ben de kablosuz bağlanıyorum,tavsiye de ederim.

ALLSHARECAST DONGLE

hdmi kablolu bağlantı aparatı neden çalışmadı.görüntü tv ye aktarılamaz hatasımı verdi ipad deki gibi....

allsharecast dongle güzele benziyor ancak pahalı hdmi kablo daha ucuz...

• spen bozuldu arkadaşlar hiç bir şekilde algılamıyor sadece elimle kullanabiliyorum tableti, ne yapmak lazım sırf spen için cihazı garantiye yollamak istemiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemil&mustafa

cevap almaya kararlıyım, kılıfsız mı kullanıyorsunuzu arkadaşlar

http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar/samsung-galaxy-note-10-1-n8000-n8005-n8010-kilif-85364217

al al. beyazı gayet şık.

• quote:

Orijinalden alıntı: zibidigibi

spen bozuldu arkadaşlar hiç bir şekilde algılamıyor sadece elimle kullanabiliyorum tableti, ne yapmak lazım sırf spen için cihazı garantiye yollamak istemiyorum.

Kutunun içinden s pen uçları çıkıyor. ucu değiştirerek bir dene bakalım çalışacak mı? ama sorun s pen de mi yoksa ekranda mı anlamak için başka bir s pen ile kullanmayı bir dene bak bakalım çalışacak mı?
    Eğer sorun s pen de ise garantiye de vermek istemiyorsan s pen ayrıca satılıyor diye biliyorum yeni bir tane alabilirsin.
  • Merhaba

Ben tabletimde şirket maillerimi kullanıyorum. Başlarda sorunsuz kullandım ancak son zamanlarda gelen posta kutusunda sürekli 9 adet maili okumadığıma dair uyari var. Mailleri okundu olarak işaretliyorum fakat bir süre sonra tekrar aynı şekilde mailler okunmamış görünüyor. Bu sorunun nedeni hakkında bilgisi olan var mı?
  • quote:

quote:

al al. beyazı gayet şık.

Kilifi biliyor musunuz, kullanisli mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

al al. beyazı gayet şık.

Kilifi biliyor musunuz, kullanisli mi?

kullanışlı öneririrm. Orjinalinden pek bir farkı yok.

• Tabletle tv arasında all share üzerinden bağlantı kurmak istedim ama olmadı. Eksik yaptığım bir şey mi var acaba ? Bu arada tv samsung 40c750 lcd.
  • quote:

Orijinalden alıntı: garcy

quote:

Orijinalden alıntı: ordeniz

Digiturkplay üyeliğim var,allsharecast dongle ile kullanıyorum.Hdmi bağlantı aparatı almıştım ama çalışmadı ben de kablosuz bağlanıyorum,tavsiye de ederim.

ALLSHARECAST DONGLE

hdmi kablolu bağlantı aparatı neden çalışmadı.görüntü tv ye aktarılamaz hatasımı verdi ipad deki gibi....

allsharecast dongle güzele benziyor ancak pahalı hdmi kablo daha ucuz...

Hayır televizyon ekranında sadece siyah görüntü çıkmıştı. Bağlantı yapıldı ama ses ve görüntü aktarılamadı.Smart Tv lerin bazılarında bu problem yaşanabiliyormuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-31C666817 -- 17 Mayıs 2013; 14:10:35 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Smart Remotede Digitürk cihazini tanitabilen var mi? Televizyonu yonetebiliyorum ama Digitürk olmuyor nedense.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TEHET

Smart Remotede Digitürk cihazini tanitabilen var mi? Televizyonu yonetebiliyorum ama Digitürk olmuyor nedense.

Bende digiturku beceremedim. Birisi hdmi girisine takılı oldugundan olmaz, vga scart girisinden takarsan olur demişti ama denemedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: eser123

quote:

Orijinalden alıntı: TEHET

Smart Remotede Digitürk cihazini tanitabilen var mi? Televizyonu yonetebiliyorum ama Digitürk olmuyor nedense.

Bende digiturku beceremedim. Birisi hdmi girisine takılı oldugundan olmaz, vga scart girisinden takarsan olur demişti ama denemedim.

Birde öyle deneyelim bakalım olacak mı
  • Merhaba
    S pen ile Pdf den bir bolumu kare veya dikdortgen seklinde secerek s nota atabilir miyiz. S pen de bulunan dugmeye uzun basilinca duzgun olmayan sekillerde el yordami ile secim yapiliyor,

• 
Sayfa: önceki 229230231232233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.