Şimdi Ara

Samsung Galaxy Nexus video inceleme (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
149
Cevap
2
Favori
68.358
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Video inceleme harika.Telefon üreticileri vasat Herşeyi iyi güzel yapıyorlar da bu pil 1 gün olayı nedir arkadaş 15 dolara satılan 2500+mAh pilleri geliştirip koyamıyorlar mı içine!!
  • Yazilimi Ukrayna da gelistirilmis olan telefon
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaSSive

quote:

Orijinalden alıntı: degez

Massive arkadaşın yazdığı yazıyı bir yerde daha gördüm.
    Ama kesinlikle katılmıyorum.
    Bence telefonu efektif kullanamamışsınız.
    Bu yüzden gidip IPhone 4 S almanız da iyi olmuş bence. Telefonu kurcalayıp özelliklerini derinliğine keşfedecek bir kullanıcı değilseniz, ya da olmak istemiyorsanız IPhone alırsınız ismi var vs.

Nexus aldım, ik haftadır kullanıyorum, Polonyadan 1300tl'ye geldi maliyet.

Çok memnunum, dokunmatiği çok hassas, Çok kaliteli malzemeden yapılmış, S2'den çok daha sağlam ve çok daha şık duruyor.

720p ekran performansı etkiler mi diye düşünüyordum, ama öyle olmadı. çok akıcı.

hiçbir sıkıntı çekmedim ve şu an alınabilecek en iyi telefon bence (IOS sevmiyorum not olarak)

Ice cream gayet başarılı.

4.0.1 ile geliyor tel, 4.0.3'e geçmesini bekliyorum, Şu anda türkçe tamamlama sözlük özelliği vs yok bilginize. Update sonrası gelecektir.

telefon ekran dönüşlerinde hafif bekleme yapıyor, böyle bi bug var, beni rahatsız etmedi ama update ile çözülecek bu da. 4.0.3 gelsin de.

sonuç olarak hayvan gibi telefon, içi güçlü donanım dolu dışı tasarımsız kalitesiz malzeme DEĞİL, özenle yapılmış,
    Google aşmış kendini bilginize.

İphone 4S in yanında ,aynı zamanda Galaxy Note sahibiyim.

S2 ve Htc Evo 3D yi de satın alıp bir müddet kullandım.

Bana anlatma Android i yok yüzeysel kullanıcı ya göre Degil,yok kullanamamışsın diye.
    Duyanda seni Nexus ile Rom yazıyor sanacak.

Galaxy Nexus abartıldığı kadar iyi bir cihaz Değil.

Galaxy Note ve S2 Nexus dan çok çok daha iyi cihazlar.

Sana göre donanımı malzeme kalitesi iyi olabilir.Bana göre özellikle o çözünürlüğe göre Ekranı ve malzeme kalitesi samsung un diger telefonlarından çok uzak.

Youtube da araştır bakalım kasasını cevreleyen cerçeve bir süre sonra nasıl oynuyor.

telefonu alalı 3 ay oldu,
    çok fazla memnunum.
    S2 donanım olarak aynı olsa da yanında biraz tasarım ve dokunmatik olarak oyuncak gibi kalıyor. yani malzeme kalitesi S2 dahil gördüğüm tüm diğer samsung tellerden iyi, Note hakkında yorum yapamayacağım, görmedim.
    dokunmatiği çok hoşuma gidiyor, buna benzer bir hissi bir tek iPhone'dan aldım, yani o kalitede olan bir telefon nexus.

programlama yapıyorum zaten, C++ ve java üzerinden, ama nexus ile rom yazmadım.
    nexus ile rom yazmak için bir ide yok ne yazık ki, bu arada rom yazılmaz işletim sistemi yazılır, bilginize.

• Bu telefon çok şık ama avea tarifeleri ile almak biraz lüks gibi 1700 lük telefona kampanya şartları çok geldi bana. Bu şartlara alan oldumu acaba çünki her bayide bolca var
  • galaxy s2 varken bunu almak saçma olur zaten
  • Arkadaşlar bu teli almayı düşünüyorum ama pil ömrü konusunda çok olumsuz bir inceleme var. Fikirleriniz ne özellikle web performansında sonunca olmuş.

http://blog.gsmarena.com/samsung-galaxy-nexus-battery-life-fully-tested-results-come-out-disappointing-test/
  • Telefonun sarji o kadar dusuk degil ben internetten hic cikmiyorum ve 1 bucuk gun idare ediyor ekran parlakligini azaltn gereksiz yere teli acmayin fazla yuklenmeyin bu sure artar tabiki.hem bu batarya sorunu artik yeni cikan telefonlarin cogunda var.

multitouch da sorun oldugu soyleniyor evet ben videolari gordum ama 4.0.3 ile duzeliyor. galaxy s2 kadar iyi tek fark nexusda 5 megapiksel s2 de 8.

hiz bakimindan nexus onde
  • Telefonu halen daha kullanıyorum. Sağlam telefon yapmışlar.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.