Şimdi Ara

Samsung Galaxy Nexus video inceleme (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
149
Cevap
2
Favori
68.358
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sonuçta Android 4.0 ICS yi tanıtmak amacıyla Samsung tarafından Google adına üretilmiş bir telefon bazı özelliklerden feragat edilmiş (kamera vs.) Samsung Galaxy S3 modeliyle kusursuz bir telefon üreteceği sinyalini de vermiş :)
  • Tam gaz devam ....
  • Samsung Galaxy S3 ü bekleyin der gibi bi hareket olmuş bu telefon
  • takip
  • erdi çok fena
  • harika bi video olmuş a dan z ye değinmişsiniz resmen emeğinize sağlık teşekkürler
  • çok güzel ve kapsamlı bi inceleme olmuş ellerinize sağlık. öncelikle cihazın oyun performansında klasik olarak yapılan "konsol kalitesinde görüntü vermesi" olayını düzelttiğiniz için teşekkürler daha doğru bi anlatım olmuş. onun dışında inceleme çok detaylı ve çok bilgilendiriciydi sanki cihaz benim elimdeymiş gibi her konu hakkında bilgi sahibi oldum sayenizde. telefona gelicek olursak:

1-tuşsuz ekran çok iyi olmuş
    2-ekran boyutu ve görüntü kalitesi çok iyi
    3-android işletim sisteminin böyle bi donanımda bile kastığını gördüm. bu donanıma windowsphone yüklesek telefonu uçurur bence.
    4-gps olayında telefon aşırı derecede kasıyor benim 5800 gibi nerdeyse
    5-gta yı görünce çok şaşırdım ve oynanış bakımından gayet rahat ve başarılı görünüyor
    6-hoparlör kısmının çok vasat olduğunu oturduğum yerden bile hissettim ama kulaklık performansını da merak ettim açıkçası

maddeleri uzatmak mümkün çünkü telefonu çok iyi anlatmışsın bi çok yönden fikir edindim ama nedense android aklımı bi türlü çelemedi çok vasat bi işletim sistemi bana göre menüler arası geçişlerde bile bu donanıma rağmen kasıyor dikkat ederseniz inşallah daha da geliştirirler windows ve apple a rakip olurlar biz de daha kaliteli cepler kullanırız

son olarak şu halleriyle genel olarak akıllı cepler gerçekten ederinden çok pahalı...

• quote:

Orijinalden alıntı: wustti

çok güzel ve kapsamlı bi inceleme olmuş ellerinize sağlık. öncelikle cihazın oyun performansında klasik olarak yapılan "konsol kalitesinde görüntü vermesi" olayını düzelttiğiniz için teşekkürler daha doğru bi anlatım olmuş. onun dışında inceleme çok detaylı ve çok bilgilendiriciydi sanki cihaz benim elimdeymiş gibi her konu hakkında bilgi sahibi oldum sayenizde. telefona gelicek olursak:

1-tuşsuz ekran çok iyi olmuş
    2-ekran boyutu ve görüntü kalitesi çok iyi
    3-android işletim sisteminin böyle bi donanımda bile kastığını gördüm. bu donanıma windowsphone yüklesek telefonu uçurur bence.
    4-gps olayında telefon aşırı derecede kasıyor benim 5800 gibi nerdeyse
    5-gta yı görünce çok şaşırdım ve oynanış bakımından gayet rahat ve başarılı görünüyor
    6-hoparlör kısmının çok vasat olduğunu oturduğum yerden bile hissettim ama kulaklık performansını da merak ettim açıkçası

maddeleri uzatmak mümkün çünkü telefonu çok iyi anlatmışsın bi çok yönden fikir edindim ama nedense android aklımı bi türlü çelemedi çok vasat bi işletim sistemi bana göre menüler arası geçişlerde bile bu donanıma rağmen kasıyor dikkat ederseniz inşallah daha da geliştirirler windows ve apple a rakip olurlar biz de daha kaliteli cepler kullanırız

son olarak şu halleriyle genel olarak akıllı cepler gerçekten ederinden çok pahalı...

bence kasma değil de bekleme modundaki işlemci kendini anında toparlayamıyor

• alın size dünyanın en hızlı fotoğraf çeken telefonu htc yede apple a da kapak olsun

for android 4 ice cream sandwich :)
  • Galaxy S III ü bekleme kararı alınmıştır. Herkese iyi geceler....
  • İnceleme için teşekkürler.
  • öncelikle donanım haber'e çooook teşekkür ederim; çok güzel bir inceleme olmuş.

Bir iPhone kullanıcısı olarak:

-Telefon ve işletim sistemi çok hoşuma gitti. Ara sıra takılmalar ( yazılımdan kaynaklanan herhalde, kaydırmalarda ) olsada, çok akıcı ve göze hitap eden bir işletim sistemi olmuş.

-Bu tarz gelişmiş telefonların ve işletim sistemlerin ( android, ios, windows..vb. ) yaygınlaşması çok güzel bir şey. Böyle olunca kazanan ve yüzü gülen herzaman biz yani kullanıcı oluyor.

-Ama şu noktaya değinmeden geçemiyecem: Madem bir işletim sistemi çıkarıyorsun bunu her telefona birden çıkarki herkes faydalansın. Yeni model çıkartınca eskisinden desteğini bu kadar çabuk çekme. Veya ayrıcalık yapıp ilk önce kendi ürettiğin telefona yeni işletim sistemi koyup, öbür yeni telefonlara koymamazlık yapma. Bu zihniyet ve düşünce bana göre yanlış. O kadar para verip yeni telefon alıyorsun daha senesini doldurmadan güncelleme alamıyor, artık buna bir son vermeleri lazım.

• Erdi Özüağ konuşmaya alışkın olduğundan çok rahattı ama Kaan Arlı konuşurken bir hayli zorlandı diyebilirim.. :) Güzel inceleme.. Galaxy Nexus a gelecek olursak akıllı telefon segmenti bana göre hala emekleme aşamasında.. Bütün özellikerin uygulamaların stabil olması için bayağı bi zaman bekleyeceğiz gibi görünüyor..!
  • 50 dakikalık ayrıntılı, harika bir inceleme olmuş. darısı sonraki incelemelerin başına.
  • erdi'nin resmi konusma tonunu kaan'ın samimi üslubu.. birbirlerini çok iyi dengelemişler.. çok keyif aldımm dinlerken de izlerkende.
    İnceleme eksiksiz desek yanlış olmaz herhalde fakat, Galaxy Nexus'un biraz daha iyi donanıma sahip olmasını isterdim özellikle GPU konusunda..
    kaan ve erdi'yi ilk defa aynı videoda gördüm yanlısım yoksa.. umarım devamı gelir. Bir telefon ve işletim sistemi bu kadar süre boyunca dogaclama olarak (ezber yapmadıkları kesin) bu kadar güzel anlatılmaz.. tebrikler..
  • 3.5 inç telefon çıkarsın bide apkyi yok etsin iphone kalmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: a.f.y.

quote:

Orijinalden alıntı: hereos

hep konu ile alakasız yorumlar. telefon nasıl gibi hiç yorum yok.

aralara mola vere vere izliyorum. bitsin hele bi.

ama ilk izlenimim, ics 4.0 ortalığı siler süpürür.

bu sefer android tarafı sağlam geliyor.

apple ın işi zor.

Galaxy S çıktığında Apple'in işi zorlanmıştı zaten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • çok uzun leee.. biri özet geçsin
  • ppi bakımından en yüksek cihaz I Phone 4s değil HTC Rezound hatta ilk 3 ü sıralarsak HTC Rezound I Phone 4/4s LG Nigro gelir. Galaxy Nexus ise 4. sırada gelir ...
  • kaç gayme olur acep ...

2000??? ülkemize gelecek mi acaba oda bir sorun tabi.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.