Şimdi Ara

SAMSUNG Galaxy™ Nexus™ KULLANICILAR KULUBÜ (37. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.567
Cevap
28
Favori
236.105
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Turkce swype var, ancak smslerde yazdigim gibi sorun cikiyor Turkce karakterler dolayisiyla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cagrimir

quote:

Orijinalden alıntı: okanrua

quote:

Orijinalden alıntı: okanrua

merhaba,

cihazın orjinal mail programını şirket maillerimi almak için kullanıyorum ancak türkçe karakterli ( ü, ş, ç gibi) yazılar geldiğinde saçma sapan hafler çıkıyor. ne yaptıysam düzeltemedim. aynı sorun gmmail maillelinde yok. bir fikriniz varmı acaba.

bu konuda bilgisi olan varmı arkadaşlar.
    bu konuda bilgisi olan varmı arkadaşlar. yardımınıza ihtiyacım var.

hocam bunu bende merak ediyorum. font ayarlarınıda bulamadım ben.

düzgün mail alamazsam benim hiçbir işime yaramaz akıllı telefon. tabii diğer birçok özelliğinide kullanıyorum ama mail alışverişi ilk sırada ve ben nexus um ile doğru karakterli mail alamıyorum. umarım yardım edebilecek birileri çıkar.

• arkadaslar yeni aldigim bi haberi vermek istiyorum, galaxy nexus bir operatör tarafindan Türkiye `ye getirtiliyormus.. Bu bence iyi bi haber, forumumuza zenginlik getirecektir diye düsünüyorum.. Bir baska ilginc haberim de 360 derece video cekimi yapabilen kamera modülünün gelistirlmesi, android ve ios cihazlarda 360derce resim ve video kaydi yapilabilecekmis, henüz piyasada olmayan ve ilk etapta ABD de piyasa sürülcek cihazin fiyati sanirim 79dolarmis.. linkte bir örnek video var, videoyu izlerken fareyle videonun üstünde basip cekerek kamerayi yönlendirebiliyorsunuz..http://kogeto.com/dotspots/7Y5ANHMA39N5

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tantini -- 14 Ocak 2012; 10:47:47 >

• quote:

Orijinalden alıntı: tantini

arkadaslar yeni aldigim bi haberi vermek istiyorum, galaxy nexus bir operatör tarafindan Türkiye `ye getirtiliyormus.. Bu bence iyi bi haber, forumumuza zenginlik getirecektir diye düsünüyorum..

süper haber yaa, hangi operator o?
  • Arkadaslar nasil klasor olusturuyoruz bilen var mi?
  • Klasor yapmak istedigin uygulamagi oteki uygulamanin ustune getirmen yeterli...
  • quote:

Orijinalden alıntı: HRNclk777

quote:

arkadaslar yeni aldigim bi haberi vermek istiyorum, galaxy nexus bir operatör tarafindan Türkiye `ye getirtiliyormus.. Bu bence iyi bi haber, forumumuza zenginlik getirecektir diye düsünüyorum..

süper haber yaa, hangi operator o?

avea getirtecekmiş henüz ayrıntılar belli değil
  • Beyler cihazin muzik calarinda bilgisayardan cihaza attigim muzikleri goremiyorum.google muzik hizmetini tor browser ile etkinlestirdim daha sonra kendi tarayicimdan google music sitesine girerek islemin sorunsuz gerceklestigini de gordum.ancak is kablo ile cihaza muzik atmaya gelince muzikleri hala goremiyorum.alet hala muzik yok kablo ile atin diyor.Ben nerede yanlis yapiyorum ya kafayi sıyıracağım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Efe

Beyler cihazin muzik calarinda bilgisayardan cihaza attigim muzikleri goremiyorum.google muzik hizmetini tor browser ile etkinlestirdim daha sonra kendi tarayicimdan google music sitesine girerek islemin sorunsuz gerceklestigini de gordum.ancak is kablo ile cihaza muzik atmaya gelince muzikleri hala goremiyorum.alet hala muzik yok kablo ile atin diyor.Ben nerede yanlis yapiyorum ya kafayi sıyıracağım.

Aynı problem bende de var..
  • quote:

Orijinalden alıntı: b1ck132

Turkce swype var, ancak smslerde yazdigim gibi sorun cikiyor Turkce karakterler dolayisiyla

Swype calismiyor. Turkce dil paketini yukleyemiyor hic. Kuyrukta takili kaliyor download baslamiyor.

Hangi surum var sizde?
  • quote:

Orijinalden alıntı: besiktas

quote:

Orijinalden alıntı: Efe

Beyler cihazin muzik calarinda bilgisayardan cihaza attigim muzikleri goremiyorum.google muzik hizmetini tor browser ile etkinlestirdim daha sonra kendi tarayicimdan google music sitesine girerek islemin sorunsuz gerceklestigini de gordum.ancak is kablo ile cihaza muzik atmaya gelince muzikleri hala goremiyorum.alet hala muzik yok kablo ile atin diyor.Ben nerede yanlis yapiyorum ya kafayi sıyıracağım.

Aynı problem bende de var..

Bu çok garip. Hiç ayar değiştirmedim. Tarayıcı vs ile oynamadan müzikleri sdcard klasörü altında music içine atıyorum otomatik olarak çıkıyor player'da listeye hepsi

Stock 4.0.2 ICL53F yüklü

• quote:

Orijinalden alıntı: igtx

quote:

Turkce swype var, ancak smslerde yazdigim gibi sorun cikiyor Turkce karakterler dolayisiyla

Swype calismiyor. Turkce dil paketini yukleyemiyor hic. Kuyrukta takili kaliyor download baslamiyor.

Hangi surum var sizde?

Download linki'ni PM attım.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: igtx

quote:

Hangi surum var sizde?

Download linki'ni PM attım.

Teşekkürler. Benim bulduğum multi olan 3.26 sürümünde parse hatası veriyordu sürekli. Bu çalışıyor.
  • Rica ederim.

Ama dediğim gibi, bu sefer de SMS'lerde 60 karakter sınırlamasına düşürüyor, türkçe karakterleri kullandığı için. Pek hoş bi durum değil.

Bu arada, 1500 lira civarına Avea bu cihazı gerçekten getirebilirse, takdir ederim açıkçası.
  • Şöyle de birşey var. Lazım olur birilerine...

http://support.google.com/ics/nexus/?hl=en
  • quote:

arkadaslar yeni aldigim bi haberi vermek istiyorum, galaxy nexus bir operatör tarafindan Türkiye `ye getirtiliyormus.. Bu bence iyi bi haber, forumumuza zenginlik getirecektir diye düsünüyorum.. Bir baska ilginc haberim de 360 derece video cekimi yapabilen kamera modülünün gelistirlmesi, android ve ios cihazlarda 360derce resim ve video kaydi yapilabilecekmis, henüz piyasada olmayan ve ilk etapta ABD de piyasa sürülcek cihazin fiyati sanirim 79dolarmis.. linkte bir örnek video var, videoyu izlerken fareyle videonun üstünde basip cekerek kamerayi yönlendirebiliyorsunuz..http://kogeto.com/dotspots/7Y5ANHMA39N5

Mükemmel bir şey yahu!
    Bu cihazın adı nedir acaba?
    Teşekkürler paylaşım için ;)

• cihazin adi kogeto dot olarak geciyo.. ilginc bi calisma olmus, daha da gelistirilebilir, gönderdigim linkte daha fazla bilgi bulabilirsin..

bi sorum var, sizde de animasyonlu duvar kagitlari(live wallpapers) ekran gecislerinde takiliyor mu? stock live wallpapers da takilma yok ama, marketten indirdigim animasyonlular ekran gecislerinde feci takilarak gecio.. bi de marketten indirdigim uygulamalari hala uygulamalarim bölümünde göremiyorum (ücretsizler dahil..) cok sinir oluyorum..
  • Aslinda stocklarda dahi takilmalar var lwplerde phase beam disinda.

Sebebi de gpu hizlandirilmasini kullanmiyor olmalari. Su anda sadece Phase Beam tam olarak optimize durumda.

Force GPU rendering secenegi ile takilmalar azalacaktir ama bunun da baska uygulamalarda sorun cikarma olasiligi mevcut aklinizda bulunsun.
  • evet, haklisiniz.. ben phase beam de dahi kaydirma esnasinda yavaslama görüyorum ama yavas hareket ettigi icin göze batmiyor.. silhouette lwp HTC legendda sorunsuz kullaniyordum ki; 600mhz single core idi.. :) ama gelin görün ki GN kaldirmiyor..(henüz)
  • programların yada aktıf kullandıgınız wıdgetların wıdget menusundekı kalabalıgı kaldırmak
    ıcın programı acın res-xml dosyası ıcındekı kullanmadıgınız olculerı sılın programı tele atıp kurun

ıyı forumlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi naces -- 15 Ocak 2012; 20:55:01 >
  • 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.