Şimdi Ara

Samsung Galaxy M52 5G *** ANA KONU *** (185. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: 35ultrAslan , 35ultrAslan Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 3 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü2 Mobil
5 sn
4.737
Cevap
105
Favori
362.007
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 183184185186187
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam açıkçası güncellemek istemiyorum.Batarya sorunları vs gibi şeylerle karşılaşmak istemiyorum açıkçası şu an bu problem dışında gayet iyi telefon

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • alper_love A kullanıcısına yanıt

Ben denedim aranıyor..

Bu arada m52 den turkcell ile 4.5 üstünden aldığım hız.

Samsung Galaxy M52 5G  *** ANA KONU ***

• quote:

Orijinalden alıntı: mu5tafa

Ben denedim aranıyor..

Bu arada m52 den turkcell ile 4.5 üstünden aldığım hız.

Bende aramıyor ve ulaşılmadığımda oluyor

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • frkn3439 F kullanıcısına yanıt

Hocam kullanım durumunuzu etkilemiyorsa güncellemeyin bence. Benim cihaz Android 11 ile çıksaydı kutudan ben güncellemezdim. Android 12 ile gelen tek gözle görülür iyileştirme Ram Plus. O da şu aşamada bu cihaz için gereksiz, çünkü 8 gb fiziksel ram bile dolmuyor. Ben daha 3 aydır Ram Plus'tan ram kullandığına şahit olmadım, en yoğun kullanımda bile max 6gb ram kullanılıyor. Ram Plus için güncelleyeyim diyorsanız şimdilik gerek yok.

• Fark ettim ki güncellemeler sonrası Kamera kalitesi düştü gibi telefonu ilk aldığım zaman kamerası çok iyi çekerdi renkler çok canlı çıkardı ama şuan renkler çok kötü renksiz ve soluk çekiyor. Eşimde m31s var o kadar canlı çekiyor ki ilk aldığımda benim telefon iyi çekerdi şuan onun telefonu. Sizde nasıl durumlar merak ediyorum.

• frkn3439 F kullanıcısına yanıt

Bende de az çekiyordu wi-fi, mesh aldım bir hafta önce. 6-8 çektiği yerden başka telefon 15 çekiyordu, şimdi meshle birlikte 58 çekiyor, yani sorun yok telefonda ama çekim kalitesi fazla iyi değil sanırım.

• alper_love A kullanıcısına yanıt
    Vowifi deyken aradım, aranıyor sorun yok. Turkcell uygulamasından aktif etmiş olabilirim hatırlamıyorum. Ayrıca Hdses yazım 2222 ye sms göndermişim.

• quote:

Orijinalden alıntı: funnel

Vowifi deyken aradım, aranıyor sorun yok. Turkcell uygulamasından aktif etmiş olabilirim hatırlamıyorum. Ayrıca Hdses yazım 2222 ye sms göndermişim.
    Bende hdses yazıp gönderdim kaydınız alındı 24 saat içinde cvp gelicek dedi cvp yok birde turkcell de desteklenenler arasında yok

• onurs_k kullanıcısına yanıt
    Onun ekran modu canlı, sizinki doğal olabilir mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni güncellemeden sonra ilginç bir durum yaşıyorum. Telefonunun ekranını kapatınca beyaz çizgiler çıkıyor ekranda. 2 tane ve yatay. Özellikle gece fark ettim. Benzer sorunu yaşayan var mı?

• quar7 kullanıcısına yanıt

Dostum, wi-fi yükseltme cihazınızı (mesh) güle güle kullanın. Umarım probleminizi tamamen gidermiştir.

Bu konuda benim de evin bazı yerlerinde wi-fi zayıflama problemim oluyor. Ancak sözünü ettiğiniz "mesh" cihazı hakkında hiç bilgim yok.

Siz hangi marka ve model aldınız? Fiyatı ne kadar? modeme montajı nasıl oluyor? Evin neresine monte ediliyor? Bu cihazı alırsam kullanmakta olduğum router'e gerek kalmıyor mu?

Bu konuda bilgi verebilirseniz ben de bu cihazı almayı düşüneceğim.

Şimdiden teşekkür ederim.

• CaptainTsubasa483 kullanıcısına yanıt

Hayır ikisi de canlı durumda baktım

• sylarxxx S kullanıcısına yanıt

arkadaşlar yukarıda alıntıladığım 3 yöntemde de verim alamadım. hepsi de bozuldu. var mı fikir verecek olan? (bluetooth hariç). oyun oynuyorum. kulaklık olmazsa olmazım.

• ferdinandferdi F kullanıcısına yanıt

Sağolun hocam, evin her yerinde tam hızda internet kullanabiliyorum, müthiş bir şeymiş.

Mercusys Halo S12 aldım, hepsiburadadan indirimle denk geldi, yoksa almayacaktım ben de. Şuan fiyatı 550 civarlarında. Biraz pahalı Mesh cihazları ama parasını hak ediyormuş.

Modeme ethernet kablosuyla takıp, cihaza güç verince her şey tamam oluyor, ürüne göre şifre vs ayarları yapmak gerekiyor sadece. İkili olduğu için biri modeme bağlı, diğerini de koridorda yüksek bir yere koydum (sadece güç bağlantısı yeterli oluyor ikinci cihazda, ekstra kablo istemiyor benim aldığım modelde), çekim kalitesi inanılmaz arttı. Garibim modem tek başına yetişemiyormuş, internet kesiliyordu, herkes internete bağlanınca internette gezinmek daha zor oluyordu, artık bu sorunlar da kalmadı şuanlık. Zaten çok olmadı kullanmaya başlayalı ama konsolda online oyun oynayamıyordum, gecikme yüzünden, şimdi sıkıntısız oynuyorum. Ben memnunum ama memnun olmayanlar da var, konumlandırmayı düzgün yapabilmek gerekiyor sanırım öncelikle. Videoları var zaten izlerseniz tercihinizi ona göre yaparsınız.

Kurulumu da youtubedan videosunu izleyerek yaptım, basit gerçekten 5-10 dk da halloluyor.

Bu video ile mesh hakkında biraz bilgi edinebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=w3jQbVKU1Jc&ab_channel=KeremEnginar

• quar7 kullanıcısına yanıt

Verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim.

Tekrar güle güle kullanın.

Selamlar.

• reklam yapmış gibi olucam ama hayır

https://www.hepsiburada.com/spigen-samsung-galaxy-m52-5g-kilif-liquid-air-matte-black-acs03879-p-HBCV00001E04WJ?magaza=Hepsiburada

bu markayı almak istiyorsanız fiyat şu an 130tl. ben 180tl verdim 2 ay önce.

kılıftan oldukça memnunum

• rerea kullanıcısına yanıt

Kesinlikle en iyi kılıf. Ucuz diye dandik almayın. Ben de 200 verdim 2 hafta önce.

• rerea kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler faydalandim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 183184185186187
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.