Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY M51 [ANA KONU] (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.969
Cevap
124
Favori
673.785
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
53 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar hangi Bluetooth codec ler var bilgisi olan var mı. AptX mevcut mu acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CEBEP

Arkadaşlar hangi Bluetooth codec ler var bilgisi olan var mı. AptX mevcut mu acaba?
    A71'de aptx mevcut. Bence m51'de de vardir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • telefon güzel telefon ama kulaklık hediyesine kapılıp sipariş vereceklere söylüyorum:

galaxy buds telefon görüşme kalitesi berbat bir kulaklık. hepsiburadadan yüzlerce iadesi yapılan bir kulaklık. elinde kalanları iteliyor samsung, kulaklıkta plus ve live modellerini öne çıkardı bu başarısızlığından sonra zaten.

bilginiz olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Empyrium -- 23 Eylül 2020; 12:43:28 >
  • Empyrium kullanıcısına yanıt
    Buds'u çoğu kişi satar zaten. Kapılacak bir durum yok.
    Buds Plus bugün satin aldım, hediye gelecek Buds direk Letgo ya zaten.

Kullandıysanız telefon konuşma kalitesi değil de müzik dinleme kalitesi olarak nasıl?

Yani sorun sadece mikrofonda mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jeopol kullanıcısına yanıt
    müzik kalite olarak iyi ses düzeyi olarak biraz az. 150 liralık haylou bundan bir tık daha bile iyi.
  • ön sipariş veren var mı? A71'den bataryası hariç ek özellikleri ne daha güncel olduğu için daha mı ucuz 71den? Galaxy buds hediye deniyor ayrıca kablolu kulaklık da mevcut mu acaba? cevaplayan olursa sevinirim.
  • Okuduğum kadarı ile yazılımsal olarak bazı özellikleri kısıtlanmış.
  • CEBEP C kullanıcısına yanıt
    Buds plusdan memnunmusunuz ? Bende buds icon x kullaniyorum

• espial kullanıcısına yanıt
    ne gibi kısma hocam a71'in kırpılmış hali mi yani? 7000 mAh bataryayı gölgeleyebilir mi bu kısma işi?
  • Bir sürü inceleme videosu izledim, bunun siyah rengi bildiğiniz lacivert, hatta koyu mavi gibi. Ben mi yanlış görüyorum? Simsiyah değilse beyazını alacağım o yüzden benim için önemli

• Forumda merakla kullanıcı deneyimlerini beklediğim bir telefon. Memnunluk mesajları gelirse bende iphone 7 plus’ı satıp alacağım.

Kulaklık hediyesi geçsin de fiyatı düşürsünler biraz :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Elusnuga kullanıcısına yanıt
    Türkiye'de 2 renk var ön siparişte şuan; siyah ve beyaz. Siyah olan daha çok griyi andırıyor. Hindistan videolarından anladığımız ise orada farklı bir renk daha var; mavi. Bu mavi renk ise henüz Türkiye'de yok.

SAMSUNG GALAXY M51 [ANA KONU]

SAMSUNG GALAXY M51 [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokmay -- 24 Eylül 2020; 8:2:3 >

• ~Lion King~ kullanıcısına yanıt
    Telefon ve kulaklıkların teslimat + cayma hakkı süresi tamamlanmadan önemli herhangi bir düşüş olmasını pek beklemiyorum. Sonrasında da Dvz/TL gidişatına göre fiyat değişikliği olabilir.

• can | aky C kullanıcısına yanıt
    Henüz teslim edilmedi, bugün gelir deniyor olacağım. Yorumlara göre güzel bir kulaklık.

Bu arada sırf ses kalitesi için almıyorum, cebine sığmasi gerekiyor çünkü cebinde taşıyorum. Ses için alıyor olsaydım Sennheiser True Wireless MOMENTUM 2 alacaktım. Ancak kutu o kadar büyük ki cebimde taşımam mümkün değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CEBEP -- 24 Eylül 2020; 8:58:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-9F10915AF

ön sipariş veren var mı? A71'den bataryası hariç ek özellikleri ne daha güncel olduğu için daha mı ucuz 71den? Galaxy buds hediye deniyor ayrıca kablolu kulaklık da mevcut mu acaba? cevaplayan olursa sevinirim.
    Pile ek işlemci de farklı. A71 de Snapdragon 730, M51 de ise 730G. G - game anlamına geliyor, yani oyun oynuyorsaniz M51 daha iyi performans gösterir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CEBEP -- 24 Eylül 2020; 9:1:57 >
  • CEBEP C kullanıcısına yanıt
    Anladim kullanima baslayinca yorumlarinizi bekliyorum hayirli olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: gokmay

Türkiye'de 2 renk var ön siparişte şuan; siyah ve beyaz. Siyah olan daha çok griyi andırıyor. Hindistan videolarından anladığımız ise orada farklı bir renk daha var; mavi. Bu mavi renk ise henüz Türkiye'de yok.

Ek olarak Hindistan'daki modellerde dahili görüşme kaydı özelliği var M51 de. Bakalım bizim modellerimizde olacak mı. Benim Huawei P30 Pro da var, çok kullanışlı bir özellik.

• quote:

Orijinalden alıntı: gokmay

Peki bu siyah rengi tanıtan bir inceleme videosu var mı? Ben bulamadım

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.