Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY M51 [ANA KONU] (73. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.970
Cevap
124
Favori
673.959
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
53 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: celebic

Hocam kulaklığın içinden çıkan kablo işinizi görürdü oysa. Bir tarafı type-c diğer tarafı usb olan kablo kulaklığın içinden çıkıyor.

Alıntıları Göster

kulaklığı satacam hocam kısmetse o yüzden

• Legolasx kullanıcısına yanıt

Link rica etsek hocam gecmiste bulamadim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kulaklığı kullanmak için bir application vardı sanki, hatırlayan var mı arkadaşlar?

• quote:

Orijinalden alıntı: munans

Tabiî ki, tahminimce yarın elimde olur.

• munans kullanıcısına yanıt

• quote:

Orijinalden alıntı: munans

Kulaklığı kullanmak için bir application vardı sanki, hatırlayan var mı arkadaşlar?

Galaxy Wearable

• CaptainTsubasa483 kullanıcısına yanıt

Magazada 530 TL

Bende bugun 450 TL ye verdim.

• munans kullanıcısına yanıt

Ayni urunden aldim, memnunum ozellikle ekran filmi basarili tek sorun parmak izi birakiyor

• Arkadaşlar bazıları Gcam yüklemiş. Böyle gözle görülür bir fark var mı? Gerek var mı Gcam kullanmaya

• Spigen geldi. Ne diyeyim, her zamanki gibi dört dörtlük bir ürün. GG dan aldığım silikon kılıfa göre elimde ve görsel olarak telefon daha küçük görünyor ve hissediliyor. Amazon.com dan aldım. Parmak izi okuyucu/güç butona ulaşmak çok kolay ve kılıf kenardan parmağınızı rahatsız etmiyor.

SAMSUNG GALAXY M51 [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CEBEP -- 8 Ekim 2020; 17:38:27 >

• quote:

Orijinalden alıntı: CEBEP

Spigen geldi. Ne diyeyim, her zamanki gibi dört dörtlük bir ürün. GG dan aldığım silikon kılıfa göre elimde ve görsel olarak telefon daha küçük görünyor ve hissediliyor. Amazon.com dan aldım. Parmak izi okuyucu/güç butona ulaşmak çok kolay ve kılıf kenardan parmağınızı rahatsız etmiyor.

amazonda bulamadım link atar msnz

• CEBEP C kullanıcısına yanıt
    25 dolara mı geldi hocam? Türkiye distribütör mağazaya gelmesini beklesek daha ucuza satarlar mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • webmaster33 kullanıcısına yanıt

Evet, toplam $25,31, on günde teslim ettiler.

Spigen Türkiye ye gelirse kesin daha ucuz olur, bence 60-70tl civarında olur. Ama gelir ise. Bu model spigen.com da bile bulamadım, sadece Spigen İndia da var.

• lucifer50 kullanıcısına yanıt

• Arkadaşlar, telefonu birkaç gün kullandım ve kısa kullanımdan fikirlerimi paylaşabilirim.

Büyüklük ve ağırlık: tamamen daha önce hangi telefon kullandığınızda bağlıdır. Daha önce Huawei P30 pro kullandım, bu cihaz biraz daha büyük ve biraz daha ağır olarak hissediliyor. Ancak Galaxy S10 Lite boyutta bir cihaz kullanıyorsanız pek fazla fark hissetmediniz diye düşünüyorum.

Ekran: kamera deliği amiral gemi modellere göre daha büyük ama rahatsız etmiyor.

İşlemci: oyunlarla henüz uğraşmasın. Yeni Razor Kishi joystick sipariş verdim, gelince oyunları yükleyip deniyor olacağım.

MicroSD: telefona 2 SİM kartlara ek MicroSD kartı da yakabilirsiniz. Iki hat kullananlar için büyük nimet. 512gb taktım, YouTube, Netflix, Amazon Prime dan indir indir bitmez. 512gb büyük bir yatırım ama uzun bir süre için idare eder diye düşünüyorum.

Parmak izi: ekranda olan optik parmak izi eziyet idi, başarı oranı 70%. Burada güç butonda olanın başarı bende 100% ve çok memnunum.

Arama ses kalitesinde bir sorun yaşamadım.

Müzik sevenlere cihazda aptx ve LDAC codec olduğu için kaliteli Bluetooth kulaklıkları kullanabilirsiniz.

Telefonda tek hoparlör olduğu için pek hoş olmadı tabi. Ama Galaxy Buds + aldığım için bu sorun çözüldü. Bence telefon 7000mAh pile yakışan bir kulaklık seti, hem ses kalitesi hem pil ömrü olarak.

Pil ile ilgili diyeceğim fazla birşey yok, cebinizde powrbank taşıdığınız düşünün.

Güzel bir kılıfa yatırım yapmanızı tavsiye ederim. Ekran cami gorilla 3,arkası ise plastik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CEBEP -- 8 Ekim 2020; 18:58:12 >

• Arkadaslar benim sorunum bu play hizmetleri çok şarj tüketiyor tavsiyesi olan var mi çok geldi bana

• quote:

Orijinalden alıntı: auafina47

Samsung Emaili yüklemek istediğimde, "Cihazınız bu sürümle uyumlu değil" uyarısını veriyor sizde de aynı mıdır

selam ben yükledim bi sıkıntı olmadı

• quote:

Orijinalden alıntı: LGatakan

Detaylara indiğiniz zaman değişen bir takım şeyler var. Kamera konusunda yerinizde olsam o kadar kesin konuşmazdım. Daha önce bahsettiğim gibi Özellikle bu telefon için Google kamera aplikasyonu yaparlarsa kartlar yeniden dağıtılır. Ben şu anda iPhone 11 kullanıyorum ama 2-3 gün sonra tamamen Samsung m 51'e geçeceğim. Video hariç Fotoğraf konusunda özellikli gündüz çekim olarak pek bir fark göreceğimizi düşünmüyorum.

Tamamen abartı bi yorum 3799 TL lik telefondan 8 milyarlık telefon kamera çekimi beklentiniz var ve bunu gerçekçiymiş gibi bir de yazıyorsunuz iPhone 11 kamerası ile bu telefonun kamerasını karşılaştırmak at ile eşeği yarışta karşılaştırmak gibi. Ayrıca bir yazılımla hicbir zaman telefonun donanımının verdiğinin fazlasına gecemezsiniz gcam dan ne bekliyorsunuz ne umuyorsunuz merak ediyorum? Bu telefonu alacak olanlar 4 bin bandında en iyi şarj işlemci ve ekran olacağını bilerek almalı kamerası için zaten bu telefon alınmaz mediatek işlemcili oppo reno z2 nin fotoğraf çekimi bile bu telefondan üstte ama her telefonun artıları eksileri vardır bence fiyatında cok güzel bir telefon m51 alan herkese hayırlı olsun

• CaptainTsubasa483 kullanıcısına yanıt
    Buradan almıştım ama satıcı zam yapmış hocam.

https://urun.n11.com/cep-telefonu-kiliflari/samsung-galaxy-m51-kilif-mat-esnek-kamera-korumali-silikon-kilif-P426670700

• CEBEP C kullanıcısına yanıt
    Aynı kılıf modeli başka telefonlarda 120 lira hocam spigen TR'de. 120 vermişken 190 da verilebilir aslında sonuçta telefon kadar gidecek bu kılıf da. Yurtdışından gelene kadar burada stoklara girerse aradaki 70 lira fark üzer tabi.

• 
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.