Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY M51 [ANA KONU] (533. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.969
Cevap
124
Favori
673.777
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
53 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 531532533534535
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Satma. Acele etme bence.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • blackeagle3673 B kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. Bu işe yaradı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba arkadaşlar ,

telefon ön ekran üzerine düştü , ama camında dışında vs herhangi bir darbe kırık çizik vs yok

ekran gelmiyor pembe mavi karısık renkler çıkıyor açınca .

garanti bu durumu kapsar mı acaba . sonuçta kırık ekran değil.

kapsamaz ise tahmini fiyat ne kadar çıkar. yardımcı olabilir misiniz.

• tam1marjinal T kullanıcısına yanıt
    Kapsamaz hocam kullanıcı hatası maalesef servis ve ekran ücretleri sitesinde veya belli aralıklarla dolar kuruna göre güncelleyip haber yapıyorlar diye biliyorum 😼

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • halen 1 şubat 2021 güncellemesinde kullanmaktayım, fotoğraftan videoya geçince zoom olayı çözüldü mü android 12 de? videoya zoom yapması ciddi anlamda telefondan soğutuyor, geniş açılı kamerada berbat video çekiyor.. cevaplayan olursa sevinirim

• Merhaba, Telefonum çember içinde şimşek semsolünde takılı kaldı. Öncesinde Samsung ® işareti vardı şimdi böyle kaldı. reset olmuyor daha önce hiç böyle olmadı. Hep daire içinde şimşek işaretinin olduğu yerde cihaz takılı kalıyor şarjdan çıkarınca bu seferde "Samsung ®" yazısı sürekli gidip gelirken telefon da hiç durmadan titriyor. ne zamandır denememe rağmen düzeltemedim ne yapmalıyım acil yardımcı olur musunuz? teşekkürler. SAMSUNG GALAXY M51 [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cazsever -- 22 Ağustos 2022; 20:58:54 >

• cazsever C kullanıcısına yanıt

Yetkili Samsung servis

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • celebic kullanıcısına yanıt
    Hocam bu fikir dahiyaneydi. Hay allah razı olsun senden.
    Yetkili servisin samsung olacağı hiç aklıma gelmemişti. Bende apple servisine gidecektim. Çok faydalı oldunuz. Sağolun.

• cazsever C kullanıcısına yanıt

Hocam telefonu düşürdünüz mü? piliniz tamamen bitmiş ve şarj olmuyor gözüküyor, belki aklınıza gelmiştir ama servise gitmeden önce aşağıdakileri kontrol edin

1. şarj cihazı ve kablo sağlam mı başka cihazlarda v.b test edin sağlamsa, (mümkünse) başka bir kablo ve şarjla deneyin, olmadı, telefonu pc ye takın. yavaş yavaş şarj olup olmadığına bakın, oluyorsa yüzde işareti belirecektir bir süre sonra
    2. şarj cihazınız ve kablonuz sağlamsa soket girişine tam oturduğundan emin olun, kılıf vb. varsa çıkarın, sokete yerleştirmeden önce soket kısmında ince parça v.b. kalmaması için hava ile temizleyin.

tüm bunlar değilse garantiniz devam ediyorsa servise başvurun.

• celikbasm kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.
    Bilgisayara bağlamak dışında yazdıklarınızın hepsini denemiştim onu da denedim bir türlü olmuyor. Formlarda anakart arızası belirtileri yazıyor. Yani her elektronik cinazın en pahalı ve korkulan aksamı. Anlaşılan ikinci el bir telefon parası sıkışmış. Yani pert oldu diyebiliriz. İlginiz için sağolun.

• gkhan92 G kullanıcısına yanıt

EIS - stabilizasyon kapalı olduğunda zoom yapıyor video çekerken.

• SelimBoyali kullanıcısına yanıt

SAMSUNG GALAXY M51 [ANA KONU] 

• Herkese selamlar. M51 telefonumda outlook üzerinden 2 tane mailim aktif. Outlooktan bildirim geliyor, maili açıp okuyorum çıkıyorum uygulamadan ancak belli bir süre sonra okumuş olduğum o mail için tekrar bildirim geliyor. Önüne geçemedim bir türlü, var mı bilgisi olan yardımcı olabilecek?

• ele.elec.eng. kullanıcısına yanıt

Aynı sorun bende de var aynı mailden 2 tane geldiği gibi 2 tanede bildirim geliyor sanırım genel bir sorun. Bu konuyla ilgili Microsoft destek ekibiyle baya bir yazıştım fakat çözemediler. İlaveten telefonu yeniden başlattığımda outlook çöküyor yeniden yüklemek zorunda kalıyorum.

• otosinan O kullanıcısına yanıt

Cevap için teşekkürler. Maillerimi Gmail'e kurdum, problemlerin hepsinden kurtuldum. Tavsiye ediyorum.

• Rica ederim. Gmail sıkıntılı ben hiç memnun kalmadım.

• otosinan O kullanıcısına yanıt

Samsung e-posta uygulaması gayet iyi diye düşünüyorum. buradan gmail, outlook vs. kontrol etmek daha problemsiz.

• cevdetgozbudak kullanıcısına yanıt
    Doğrudur fakat outlook çok işlevsel ve stabil çalışıyor. Maillerin çift gelmesi dışında kullanımda herhangi bir olumsuzluk yok fakat samsung e postayı da denenicem yakın zamanda.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefona Accubattery kurdum. Pil sağlığını %97 olarak ölçtü. 2021 Şubat ayında almıştım telefonu. Hala tek şarj ile 10 saat civarında ekran açık kalabiliyor.

Samsung'un bu telefona yönelik saçma fiyat politikasından ve güncelleme politikasından pek memnun olmasam da genel kullanım açısından memnunum telefondan. Uzun yıllar kullanabilirim sanırım.

• 
Sayfa: önceki 531532533534535
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.