Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY M51 [ANA KONU] (53. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
10.970
Cevap
124
Favori
673.980
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
53 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yakın zamanda samsung'tan sipariş eden var mı. Kaç günde gönderim yapıyorlar. Yarın sipariş edersem kaç günde teslim alırım. Telefonumu arkadaşa sattım hemen teslim edeceğim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Carsida a71 icin olan camdan taktirdim en azindan idare etsin diye bekledigimden iyi oldu. Hic goze batmadan kullaniyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr James Wilson

Carsida a71 icin olan camdan taktirdim en azindan idare etsin diye bekledigimden iyi oldu. Hic goze batmadan kullaniyorum

Çok boşluk kaldı mı ekranda hocam?

• quote:

Orijinalden alıntı: auafina47

Yakın zamanda samsung'tan sipariş eden var mı. Kaç günde gönderim yapıyorlar. Yarın sipariş edersem kaç günde teslim alırım. Telefonumu arkadaşa sattım hemen teslim edeceğim.

29 Eylülde alıp 2 Ekimde kargoya verilen gördüm geçmiş sayfalarda.

• Leon79 kullanıcısına yanıt

Elinize sağlık güzel bir video olmuş. Beğenip, abone oldum tabi. :)

asphalt 9 deneme şansınız oldu mu? S10e de oynuyorum ve batarya çabuk bitiyor. Bu telefonu düşümüyorum ama aklıma takılan snapdragon 730g oyunu kaldırır mı, takılma donma olur mu sizce?

• Oppo realme 6i ile M51 arasında kaldım. Acaba gerçekten 7000 mAh performansı verir mi? Benim için en önemli unsur batarya

• Legolasx kullanıcısına yanıt

Biraz kaldı da göze batmıyor

• Dr James Wilson kullanıcısına yanıt

Genel olarak telefonun artıları ve eksileri sizce ne hocam?

• software_neo S kullanıcısına yanıt

Günlük kullanım, sosyal medya, dizi film vs için biçilmiş kaftan bence. Kamerası da yeterli ama orta segmentte hiçbir telefon harika bir kamera performansı vermiyor onu da unutmamak lazım. Samsung arayüzünü seviyorum zaten. Batarya 7000'in hakkını kesinlikle veriyor. Batarya için önemli olan işlemci o da sd olduğu için gayet iyi pil tüketimi var. Oyun oynamıyorum o konuda yorum yapamayacağım. Volte, vo-wifi vs sorunsuz çalışıyor. Aklıma gelen bunlar şu an eksi olarak gördüğüm bir yan olmadı hocam. Özel olarak merak ettiğiniz bir şey varsa yardımcı olmaya çalışırım

Ön kamera fotoğrafları nasıl peki hocam? Orta ışıkta da iyi fotoğraf çekebiliyor mu?

• software_neo S kullanıcısına yanıt

Benim için yeterli oldu hocam youtube'da camera testleri vardı belki onlar daha fazla yardımcı olabilir

Teşekkürler.

• neden realme 6 pro veya realme 6 değil de 6i ?

• auafina47 kullanıcısına yanıt

30 eylülde sipariş etmiştim, 3 Ekim akşamı telefon elimde oldu hocam.

• Arkadaşlar selamlar.

Kullanan dostlarımıza hayırlı olsun. Güzel haberler alsınlar inşallah.

Telefon iPhone gibi kilit ekranında (ekran kapalıyken) "OK GOOGLE" deyice uyanıyor mu? Anımsatıcı, alarm kurabiliyor musunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: didici

neden realme 6 pro veya realme 6 değil de 6i ?

• quote:

Orijinalden alıntı: celebic

Hocam 4,5 diye bir şey yok dünyada.

3G, 4G veya 5G var. Bizim ezikliğimiz yüzünden aklı evvel birinin kaprisi yüzünden uydurulmuş bir yalan. Bu telefon 5G'yi desteklemiyor.

Alıntıları Göster

Aslında LTE-A yani Advanced kısmına biz 4.5 G dedik. Ama GSM literatürünce kısaca LTE olarak adlandırılıyor.

Psikolojik bir durum 4.5G.

Bu arada bir ara Nokia N97 kullanırdım. Açılır Klavyeli felan.

SAMSUNG GALAXY M51 [ANA KONU]

Bu cihazda 3G varken arada 3.5G yazardı. Şaşırmıştım.

• bu telefona bu kadara rağbet varken mağazalara gelir mi???

• Nihayet kılıf geldi. GG bu ilandan aldım.

https://www.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/samsung-galaxy-m51-kilif-silikon-kilif_pdp_603562864

Belki daha önce Spigen kullandığım için bana öyle geldi ama kalite korkunç. Kalıptan izler görünyor, delik toleranslar korkunç, kamera kısmı kameradan neredeyse iki kat büyük delik açtılar. Yani korku filmi gibi

Spigen kılıfim gelene kadar idare etmek için kafi. Oda telefonun arkası plastik olduğundan anında çizildi için. 30tl.kargo dahil için çok fazla beklentim yoktu açıkçası ama bu kadar dandik olduğunu tahmin edemiyordum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CEBEP -- 5 Ekim 2020; 11:9:15 >

• quote:

Orijinalden alıntı: rdvnburton

Ürün geldi arkadaşlar kulaklık ile birlikte darısı diğerlerinin başına

Nihayet telefonu görebildim :)

• 
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.