Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY M51 [ANA KONU] (51. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.953
Cevap
124
Favori
672.923
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
53 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ArthurHastings

Arkadaşlar ben de WhatsApp'tan yazdım hepsiburadaya arkadaş kulaklığı ekliyorum dedi sonra pazartesiye gönderilecek felan dedi sonlandırdı. Sonra siparişlerime girdiğimde fazladan bir telefon daha eklenmiş üstüne bugün de faturası da gelmiş hepsiburadayla tekrar iletişime geçtim de anca talep oluşturuyorlar cevap da vermiyorlar nolacak bilmiyorum.

bana da aynısı oldu ve ürün kargoya verildi. kulaklık gelirse sıkıntı yok, faturayı yenilemelerini isterim. ama telefon göndermişlerse kulaklığım gelmeden iadesini yapmam rehin tutarım artık.

• ultrahasan U kullanıcısına yanıt

İyiymiş SAMSUNG GALAXY M51 [ANA KONU] 

• ultrahasan U kullanıcısına yanıt

Tekrar konuştuğumda sonunda cevap verdiler sistem hatasından böyle gözüküyor dedi diğer gelen ürün kulaklık dedi. Ama bilmiyorum kendilerinden haberleri yok gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ArthurHastings kullanıcısına yanıt

aynen, birbirlerinden haberleri yok, olan bize oluyor. Bakalım artık geldiğinde göreceğiz ama faturanın yanlış kesilmiş olması da sıkıntı. yarın bir gün garanti durumunda

• quote:

Orijinalden alıntı: east09

kulaklık hediyesi için hepsiburada ile iletişime geçin arkadaşlar ben ve eşim ayrı hesaplarımızdan 2 tane m51 almıştık... telefonun biri geldi diğeri kargoda. Hediyeler verilmemişti kargoya.Durumu izah ettim ürünler şuan eklendi. Kargoya verilecek hediye ürünler ücretsiz alınmış görünüyor. Kılıf ve kırılmaz cam hatta lens koruma için de birebir uyumlu yer ise teleplus sitesi. Ben tel gelmeden sipariş vermiştim o da geldi.A71in nano camı birebir uyuyor o gelmiş.Kılıf ise tek seçenek siyahtı ama şimdilik yeter

@east09 Teleplus hakkında çok fazla olumsuz yorum var. Siz gelen kılıftan memnun musunuz?

• Kilif konusunda tecrübesi olan arkadaşların yorumlarını bekliyoruz :)

• quote:

Orijinalden alıntı: MaterialScience

Kilif konusunda tecrübesi olan arkadaşların yorumlarını bekliyoruz :)

Ben de merak ediyorum ama hiç yorum yapan olmadı henüz. Kılıf alan arkadaşlar memnun mu uyum sağladı mı aktarsa keşke...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Legolasx -- 4 Ekim 2020; 17:30:49 >
  • Ben n11 den satıcıya sorarak şeffaf kılıf almıştım ama uymadı geri iade edeceğim. Tekrar n11 deki diğer siyah kılıflardan sipariş verdim artık salı günü anca gelir. O bakımdan telefonu da kullanmaya başlamadım daha.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ~Lion King~

1080p 60fps video çekebilme yöntemi var mı? 30fps video artık çok demode kaldı.

Alıntıları Göster

Hocam 60 fps çekim ilgilendiğim bir konu değil ancak burada arkadaşlar Gcam ile halloluyor gibisinden yazmışlardı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Legolasx

Ben de merak ediyorum ama hiç yorum yapan olmadı henüz. Kılıf alan arkadaşlar memnun mu uyum sağladı mı aktarsa keşke...

Alıntıları Göster

Ali'den eşim kullanacağı için kapaklı deri bir kılıf sipariş verdim ancak Çin tatilde olduğu için yarın kargoya verecekler. Kasım başı ancak gelir.

Bu arada ekran koruyucu olarak nano film sipariş verdim, test etmeden burada tavsiyede bulunmak istemiyorum.

• Telefonu kurcalarken fark ettim ki parmak izi okuyucusu çok hızlı çalışıyor. Bunu S7 Edge, C7 ve iPhone 6S'e göre söylüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: gontik

Gcam ile olma ihtimali var hocam sanki birileri yapmışt8 geçen baktığımda, YouTube a ve Google yazın araştırın ben daha önce gcam kullanmadım, o yüzden nasıl yapılır bilmiyorum

Bu arada bir güncelleme almış yanlış görmediyem

Gcam bu videoya bı bakabilirsiniz

Video içinden ekran görüntüsü en sağda 60 FPS yaziyor

Yapabilen varsa ben de bekliyorum testlerinizi, daha telefon elimize gelmeden derde düştük gibi ama olsun 😁

Alıntıları Göster
    Gcam ön kamerada ve ışıklı ortamda arka kamerada çok başarılı. Stock kamera ise gece performansı daha iyi gibi görünüyor.

Şu 1080p 60fps sorunu çözülür, gcam ile tatminkar kameraya kavuşursa iphone’dan geçeceğim yoksa 10bin küsür verip yeni iphone’a geçeceğiz el mecbur

Ben anlamıyorum bu android yazılımcılarını. Ön kameradaki o yüz güzelleştirici modunu kapasan yine pudra sürmüş gibi yapıyor. gerçeklikten tamamen uzak... umarım gcam ile kamerası düzelir de iphone’dan devam etmek zorunda kalmam...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: celebic

Hocam 60 fps çekim ilgilendiğim bir konu değil ancak burada arkadaşlar Gcam ile halloluyor gibisinden yazmışlardı.

Alıntıları Göster
    Takipteyim hocam. Sizden detaylı inceleme bekliyoruz.

Yanda parmak izi olması bazen zorluk çıkarabilir sanki. Mesela telefon masadayken illa telefonu elimize alıp yana dokunmamız gerekiyor mu? Yada ekrana bir kere dokununca şifre girme yada desen çizme gibi opsiyonlarımız var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mustafasuren05 M kullanıcısına yanıt
    Hangi kılıf sipariş verdiniz link verebilir misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: ~Lion King~

Gcam ön kamerada ve ışıklı ortamda arka kamerada çok başarılı. Stock kamera ise gece performansı daha iyi gibi görünüyor.

Şu 1080p 60fps sorunu çözülür, gcam ile tatminkar kameraya kavuşursa iphone’dan geçeceğim yoksa 10bin küsür verip yeni iphone’a geçeceğiz el mecbur

Ben anlamıyorum bu android yazılımcılarını. Ön kameradaki o yüz güzelleştirici modunu kapasan yine pudra sürmüş gibi yapıyor. gerçeklikten tamamen uzak... umarım gcam ile kamerası düzelir de iphone’dan devam etmek zorunda kalmam...

Alıntıları Göster

Hocam YouTube mizancell kanalını takip etmenizi tavsiye ederim, birçok telefonun ana kamerasını, ön kamerasını vs aynı anda açıp artılarını eksilerini gösteriyor, son yıllarda iPhone a o kadar para vermek akıllıca gelmiyor bana nedense 🙂

Eskiden sadece Samsung ve iPhone vardı pek seçenek yoktu, son yıllarda düşen satış rakamları da iPhone un pek de başarılı olamadığını gösteriyor. En azından fiyat performans ürünü yok diyebilirim.

• ~Lion King~ kullanıcısına yanıt

face unlock cozer isi

• quote:

Orijinalden alıntı: celebic

Telefonu kurcalarken fark ettim ki parmak izi okuyucusu çok hızlı çalışıyor. Bunu S7 Edge, C7 ve iPhone 6S'e göre söylüyorum.

Hocam gcam deneme şansınız var mıdır 1080p 60 FPS video için.

• Legolasx kullanıcısına yanıt
    Hocam sonraki verdiğim siparişi satıcıyla mesajlaşarak başka ürün üzerinden sipariş verdim. Çünkü o satıcıya daha önce m51 telefon almadan önce 2 adet ayrı ayrı a71 kılıf alıp sonradan da m51 e karar verince iade ederek fazladan kargo ücreti ödetmiştim. Gelen ürünün faturasını kaybeytmeme rağmen 2 ürünü ayrı ayrı iade almayı kabul ettiği için m51 kılıfı ondam alacağım diye söz vermiştim. Yani durum biraz karışık benim ve ürün gelmeden yanlış yönlendirme yapmak istemem. Ancak paylaştığım görseli ona attım bundan yollayacağını söyledi ve bu ürünü satan n11 de 4-5 farklı satıcı mevcut.
    SAMSUNG GALAXY M51 [ANA KONU]

• 
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.