Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY M51 [ANA KONU] (49. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.953
Cevap
124
Favori
672.972
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
53 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Valla ben yan firmaların böyle bir namussuzluk yapacağından emin olduğum için Samsung üzerinden aldım. Cuma günü hem kulaklık hem telefon kargoya verildi. Pazartesi elimde olur. Umarım beklentileri karşılar.

SAMSUNG GALAXY M51 [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acaluka -- 4 Ekim 2020; 1:57:53 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CEBEP

Bu arada makina LDAC ve aptx Bluetooth codec destekliyor. Bu baya iyi bir haber.

bunlar nedir ve ne işe yarar hocam :)

• Ikiside gonderiyor sorun yok halledildi o sorun skinti yasayan arkadaslar hb whatsapp a yazabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayırlı olsun hocam. Camı taktınız mı görüntüde herhangi bir bozukluk var mi yoksa cam takılmamış hissiyatını veriyor mu

• Malesef lakayit çalışıyorlar. Benim kargo henüz gelmedi, ondan çok bastirmadim, yarın kargo geldikten sonra başlayacak asıl mücadele...

• can | aky C kullanıcısına yanıt

Müşteri Hizmetlerini aradım kayıt oluşturdum ve Şikayetvar a yazdım bakalım sonuçlanmasını bekliyorum

• Whatsapp hattina yazin birde benim 2 sikayet kaydi halen acik durumda ama whatsapp dan direkt cozduler.

Whatsapp numarası kaç göremedim ben

Sitede whatsapp a tıklıyorum ama indirmeye yönlendiriyor ve Otomatikmesaj atmaya gelmiyor maalesef :(

• +90 850 252 4000

Bu numaraya whatsappdan yaziniz

• Teslim alan herkese hayırlı olsun. Bizleri kamera ve pil performansıyla bilgilendirecek arkadaşlar olursa çok sevinirim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Teşekkür ederim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Blueorcid

Hb olduğuna emin misiniz bence satıcınız Samsung hb kimseye göndermemiş şu ana kadar

Haklıymışsınız, samsung turkiye imiş

• Rica ederim :)

Yazdım ama daha önceki kaydı acil olarak güncellediler hemen çözüm üretemediler maalesef

• Güle güle kullanın hayırlı olsun :)

• Bende WhatsApp tan konuştum. Fatura da sadece telefon gözüküyor dedim.
    Teslimat saglandiktan sonra iletişime geçiniz yazdılar. Yarın gelecek kargo ve içinde buds olduğunu hiç sanmıyorum. İşi gücü bırakıp bununla uğraşırım yollamazlarsa.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Samsung destek olmuyor ki hb neden yardımcı olsun markayı yerin dibine sokuyorlar böyle yapıp 😠
    SAMSUNG GALAXY M51 [ANA KONU]

• Arkadaşlar selamlar. Samsung'un hediye olayı şöyle işler : Samsung Shop hariç diğer sitelerden alanlara genelde 2 ay sonra gelir.. Ben Vatan'dan Samsung Watch Active 2 almıştım. Powerbank hediyesi vardı. 2 ay sonra geldi. Kendinizi yormayın, üzmeyin. m51 siparişleri çok ciddi anlamda fazla geldi. Yeni shipment bekleyecekler. Sizin kulaklıklar 2 ayı bulacak.

• Yapilacak sey belli kargoyu teslim aldiginiz gibi hb whatsapp a sitem dolu mesaj atin isleminiz hizlandirilip 10dk icinde sepetinize eklenicektir.

• 
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.