Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY M51 [ANA KONU] (472. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
10.953
Cevap
124
Favori
672.783
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
53 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 470471472473474
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar rom atma konusunda yardımcı olacak varmı.Eski Gm discovery telefonuma çok rom atardım bu konulara hakimim ama samsungta işler nasıl yürüyor bilmiyorum.Üstün körü anlatırsanizda ben anlarim ne yapicagimi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yapmacikinsan0 Y kullanıcısına yanıt

Konunun 302. sayfasında anlatım var

• ugur_Akd kullanıcısına yanıt

teşekkür ederim

hocam peki komple telefonun yedeğinj nasil alirim. eskiden twrp vardi komple yedek alabiliyorduk o recoveryden.bu odindede öyle bişey mevcutmu?

Odinde yok hocam öyle bir şey hocam

• arkadaşlar eğer 3.1 kullanıp ui'da lag yaşayanlar varsa ayarlar - uygulamalar - sağ üstteki üç noktadan özel erişim - pil kullanımı optimize et - uyg. optimize edilmedi yazan yere basıp tümünü seçtikten sonra, one ui ana ekranı ve sistem ui'nin tiklerini kaldırırsanız sorun çözülüyor ( pil kullanımına bi etkisi olmadı bende), ayrıca geliştirici seçeneklerinden animasyon hızlarını 0.5e de çekince tertemiz oldu şu anda yağ gibi akıyor

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
    csc yerine home csc flashlarsan dosyalar falan silinmiyor, istersen smart switch kullanıp full yedekte alabilirsin pcden geri yüklersin romu flashladıktan sonra. twrp yedeği kolaylık baya ama samsung'da rootsuz maksimum bu kadar oluyor

• AdvocatusDiaboli A kullanıcısına yanıt
    Çözülmüyor. Tam ekran hareketleriyle ana ekrana döndükten sonra touch delay yaşayıp foruma yazıp duran en çok benim. Samsung'un tercih ettiği hantal animasyonlar yüzünden kaynaklanıyor bu. Animasyon kendini önceliğe alıyor kısaca. 90hz açınca daha seri animasyonlar ve kaydırma olacaktı sözde. Faso fiso tırı viri :P

• hocam ben en çok touch delayi üçüncü parti launcher kullandığım zaman yaşıyorum o yüzden mecburen one ui launcher kullanıyorum, tam ekran hareketleri kullanırken bu ayardan önce ben de kaydırıp bekletirken 1-2 sn takılıyodu açık olanları dizerken ya da bildirimleri indirirken de takılmalar oluyodu bazen android 11 geldiğinden beri en azından onlar çözüldüğü için birinin işine yarar belki diye yazayım dedim. yoksa touch delay ve klasör açma animasyonundaki laglar aynen devam ediyo scamsung sağolsun.

• Arkadaşlar m51'e Samsung Note'sin son sürümünü yükleyebilen var mı ? S10e kullanırken 4.cü sürüme yükselmişti ve çok iyi özellikler gelmişti, şuanda 3.8 gibi sürüm yüklü, ve internetten son sürüm apk'sini yüklemek istediğinde hata veriyor, neden olabilir...

• m21 için haziran güncellemesi çıktı.

m51 için de az kaldı demek artık.

• Android 11 mart güncellemesini yükledim yüklemez olaydım sarjın içinden geçiyor resmen bir kere daha boşaltıp dolduracağım bakalım düzelmezse Android sürüm düşürmeyi öğreneceğim

• acemihpkullanıcısı A kullanıcısına yanıt

Android 10 kasım sürümüne geçtim şarj düzenlene kadar dönmeyi düşünmüyorum

Nasıl geçtiniz hocam ve gerçekten fark büyük mü sizce de?

• acemihpkullanıcısı A kullanıcısına yanıt

Odin ile geçtim 302.sayfada açıklama mevcut. Öyle aman aman fark gözlemleyemedim henüz

Android 11 şubat sürümü bile çok fark ediyor. Cihaz beklemede bile şarj yiyordu sıkıntı kalmadı

• https://drive.google.com/file/d/1IHcWkmYYHcX-4ppD8PynygOreMygjYkn/view

Hint bir youtuber da gördüm. Denedim şuan çalışıyor. Direk apk dan yükleyin. Videosunu da alta bırakıyorum.

• cem_23 C kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ettim. Yükledim çalıştı. Acaba gelecek olan güncellemeleri otomatik alırmı ki...

• Onu bilmiyorum ama alır diye düşünüyorum.

• Herkese merhaba arkadaşlar yaklaşık 8 9 aydır m51 kullanıyorum ve en son güncellemeler yüklü.

Ancak bazen telefonun ekran kilidi kendi kendine devre dışı kalıyor. Normalde 30 saniye sonra ekranın kapanması gerekirken ben tuşa basana kadar kilitlenmiyor ve telefonu yeniden baslatmadan düzelmiyor. Aynı sorunu yaşayan varsa çözüm önerisini paylaşırsa sevinirim.

• 
Sayfa: önceki 470471472473474
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.