Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY M51 [ANA KONU] (469. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.970
Cevap
124
Favori
673.968
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
53 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 467468469470471
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Az önce M51 telefonumda güncelleme yaptım ve ekran parlaklığı problemi yaşıyorum. Parlaklığı fullediğimde bile biraz karanlık oluyor hala.Kapat aç yapıyorum 10 saniye boyunca olması gerektiği gibi gözüküyor ama birden yine hafif sönüyor parlaklık.Aynı problemi yaşayan var mı?

• Omerkaradas54 kullanıcısına yanıt
    Aynen son güncellemeden sonra bende de aynı problem olmaya başladı. Ben pes mobile oynuyorum, oyunun ortasında pat diye ekranı kısıyor herhangi bir ortam ışığı değişikliği olmamasına rağmen.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: karizma6080

Aynen son güncellemeden sonra bende de aynı problem olmaya başladı. Ben pes mobile oynuyorum, oyunun ortasında pat diye ekranı kısıyor herhangi bir ortam ışığı değişikliği olmamasına rağmen.
    Ekran yanmasın diye ısındığı için kendini korumaya alıyor olabilir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: ctrl-alt-delete

Ekran yanmasın diye ısındığı için kendini korumaya alıyor olabilir mi?

Alıntıları Göster
    Olamaz çünki daha ilk oyunda telefon bile daha ısınmayı geçtim ılımadan yapıyor. Son güncellemeden önce böyle bir durum yoktu.
    Ayrıca dediğiniz korumaya iphone xs te çok rastlamıştım ve ısınınca direk ekran parlaklığını kısıyordu ve yükseltmene de izin vermiyordu. Bu öyle birşey değil ekran parlaklığını manuel olarak geri yükseltebiliyorsun ve telefonda soğukken yapmaya başladı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karizma6080 -- 11 Haziran 2021; 11:29:39 >

• Telefoncuya götürsem benim 5aylık m51e 5bin tl verirmiki

SAMSUNG GALAXY M51 [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Böyle rezillik görmedim ya.Ulan 1 güncellemeyle şarjın içine sıçmayi nasıl beceriyorsunuz ya.Allah bilir bir daha ne zaman gelir güncelleme.

• Arkadaşlar malum batarya beklenti oluşturuyor aslında telefonun android10 batarya performansı çok iyiydi taki şubatta güncelleme alana kadar ben de bundan sonra ne olacaksa olsun diyerek android 10 şubat sürümünde olan telefonu güncelledim karşılaştırma yapabilmek için de batarya ekran görüntüsü aldım kullanım olarak - - - otomatik parlaklık,wifi 4.5g karışık, sadece konum açık,günde en fazla yarım saat tel konuşması yarım saat bip görüntülü konuşma diğerler kalan sosyal medya vs oyun yok güç tasarruf modu hiç açılmadı ayrıca Twitterdan günde en az 60-70 bildirim gelir---- SAMSUNG GALAXY M51 [ANA KONU] android10 %60 wifi %40 4.5g SAMSUNG GALAXY M51 [ANA KONU] android 11 güncelleme sonrası ilk sarj sonu %60 4.5g ve %40 wifi bence çok büyük bi fark yok bir kaç sarjdan sonra android 11 mart güvenlik yamasına geçmeyi düşünüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acemihpkullanıcısı -- 11 Haziran 2021; 11:48:24 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Mr.Chesterfield kullanıcısına yanıt
    Hangi sürüm

• Omerkaradas54 kullanıcısına yanıt

bende de öyle

• Brezilya D4 (son sürümdeyim). Turuncu renkte forma ön kamera ile çekimi. Yani hiç bir şekilde pembeleşmeyle alakalı düzelme olmadı. Bir arkadaş düzeldiğini, iyileştiğini iddia ediyordu.

SAMSUNG GALAXY M51 [ANA KONU]

• Yeni güncelleme gelmiş iyimi bu güncelleme şu an telefonun batarya durumundan herşey'den memnunum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nevrans -- 11 Haziran 2021; 18:55:4 >
  • nevrans kullanıcısına yanıt
    Hangi sürümdesiniz

• acemihpkullanıcısı A kullanıcısına yanıt

1 Nisan güvenlik guncellemesi den sora oldu

• quote:

Orijinalden alıntı: acemihpkullanıcısı

Hangi sürümdesiniz
    Bu sürüm geldi forumdaş SAMSUNG GALAXY M51 [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nevrans -- 11 Haziran 2021; 21:43:30 >
  • Mr.Chesterfield kullanıcısına yanıt
    Üzüldüm sizin adınıza sürüm düşürme olmaması çok kötü ben huawei kullanıyordum bundan önce en azından bir önceki sürüme dönmeye izin veriyordu umarım daha kararlı bir güncelleme yayınlanır forumda sürüm düşürme ile ilgi bilgili arkadaşlar var gerçekten bize de bi açıklayıcı eğitim videosu hazırlayıp yükleseler çok güzel olacak

• nevrans kullanıcısına yanıt
    Bence güncellemeyin özellikle bir üstteki arkadaşta aynı güncellemeyi yapmış ama memnun değil özellikle de telefonunuz sorunsuzca çalışılıyorken neden risk alasınız ki😂

• telefonun fiyat nolmuş öyle yaa 5500 ler falan gerçi şuan hepsiburada da en ucuz o bile 5bin ...

telefonu 4500 e satabilir miyim acaba :D

• xpugur kullanıcısına yanıt
    Telefonu satıp poco f3 8/256 alsak

• xpugur kullanıcısına yanıt
    Aynen bende aynı düşünüyorum forumdaş sağol

• kesınlıkle guncellemeyın telefonu sarj berbat bır durumda hergun sarj etmekten gına geldı

• 
Sayfa: önceki 467468469470471
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.