Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY M51 [ANA KONU] (466. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.953
Cevap
124
Favori
672.783
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
53 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 464465466467468
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fiyat artışı gerçekten komik. Belli ki stoklar çok azaldı arkası gelmiyor ya da başka şeyler dönüyor.

• Stok kalmadığından geldi buralara, esimin 8 plus i satip bundan alalım derken uctu gitti fiyatlar, zamaninda 3250 lere gelirken ik mık diyordu şimdi 4100 e alalım diyor, ben olmaz dedim, 4100 bile kalmadi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • celebic kullanıcısına yanıt
    Dolar 8 lirayken 3.200e aldık bu telefonu fiyat olmuş şimdi 5 bin lira. Aynen dıj güçler Çanakkale filan. Eminim şurada bu yorumumu anlayacak birçok arkadaş vardır.

İsterse dolar şu an 10 12 lira olsun bu kadar fiyat artışı normal değil ki burada kaç gündür a52 çıktığından beri fiyat artışı saçma sapan seviye çıktı. Bahsetmek istediğim nokta oydu.

Tabii sizin kafa siyaset yüzünden başka yere gittiği için doğru ve yalışı ayırt etmekten zorlanıyorsunuz. Hindistan halkını bile sizden zengin sanmanız durumun vahametini açıklıyor. Ne yalan söyleyim burada gördüğüm en komik yorumdu. Tabii pembe arabayı kırmızı diye yutturmaya çalışan kişiden sonra.:)

Birkaç kişinin o yorumuma yalnış algılayıp üzerime atlayacağını bildiğim halde bile bile yazdım o cümleyi. İstediğiniz algıyı yapıp, istediğiniz yere çekebilirsiniz. Umurumda değil. :) Ama durum ortada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MoÇü -- 5 Haziran 2021; 13:4:40 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Kısacası Samsung (Türkiye) Oyunları :)

• sata90 S kullanıcısına yanıt
    Bu sorun devam ediyor maalesef. Büyük ihtimal hiçbir zaman düzeltilmeyecek. Ancak ufakta olsa eskiye nazaran biraz toparlanma var.

• Bu sene S serisi satmıyor. Orta segment Samsunglar çok iyi satmaya başladı. Satmayan S serisinin yükünü orta segment paylaşıyor Türkiye’de.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • MoÇü kullanıcısına yanıt

Kırmızı bir kettle var bende hep onunla denedim. Güncelleme sonrası da denedim eskisi kadar pespembe çıkartmadı fotoyu. Yine tam kırmızı değil ama dediğiniz gibi eskiye nazaran toparlanma var.

Akşam tekrar deneyim foto yüklerim buraya.

• Türk Telekom 3G

SAMSUNG GALAXY M51 [ANA KONU]

• ctrl-alt-delete kullanıcısına yanıt
    Fakirleştiğimizdendir.

• MoÇü kullanıcısına yanıt

Hocam tespitim çok doğru ancak5 piyasa riski de fiyatlar bir ürün çıkarken, risk ve kirilganlik şu an çok yüksek, m51 in fiyatının yükselmesi a52 yi yakalamasi içindi bu doğru, peki hiç sordun mu kendine bu a52 niye 4500 liralardan piyasaya girdi diye, akli siyasete çalışıyor diye küçümsediğin insanlar belki bunu da düşünmüşlerdir. M51 su an 5 bin lira olmuş fiyat artisindaki daha büyük etken stok sıkıntısı, samsung stoğu kesti, keşke su an 3599 a olsa da alsak.

• Arkadaşlar çok ilginç bir sorunum var. Son zamanlarda ortaya çıktı. Telefon kullanırken veya kullanmazken çok hafif bir nasıl anlatayım bilmiyorum ama ses çıkarıyor. Haporlörden geliyor, çok tiz bir korna sesi gibi. Bir saniyelik bir şey. Müzik çalarken, bir şey dinlerken veya öyle dururken dahi var. Sanki içinde bir şey dönüyor da ona sürtüyor ara ara. Nasıl anlatayım bilemedim. Ne yapayım bilmiyorum. Müziği kulaklıkla dinlerken rahatsız ediyor beni

• quote:

Orijinalden alıntı: CaptainTsubasa483

Hocam tespitim çok doğru ancak5 piyasa riski de fiyatlar bir ürün çıkarken, risk ve kirilganlik şu an çok yüksek, m51 in fiyatının yükselmesi a52 yi yakalamasi içindi bu doğru, peki hiç sordun mu kendine bu a52 niye 4500 liralardan piyasaya girdi diye, akli siyasete çalışıyor diye küçümsediğin insanlar belki bunu da düşünmüşlerdir. M51 su an 5 bin lira olmuş fiyat artisindaki daha büyük etken stok sıkıntısı, samsung stoğu kesti, keşke su an 3599 a olsa da alsak.

Ben kimseyi küçümsemem hocam ama küçümsendiğimi hissettiğim an haklı olduğum konuda cevap veririm sadece. Maalesef yargısız infaz yapıldığı nokta buydu bana.:) Çünkü bahsettiğim konu başka bi durumdu.

Yoksa fiyatların bu kadar uçuk olmasının sebepleri zaten ortada. Bunun tartışılacak, savulacak bir tarafı yok. Kim istemez birim maliyetine biz de olalım 300 500 liraya.

Büyük ihtimal fiyatlar eski seviyelere gelmeyecek çünkü bu telefonda ülkemizde Hindistan modelini denediler diye düşünüyorum. 200 250 dolar'lık bir telefon 3000 3500 lira civarı satılırken 350 400 dolar civarına satılan m51 indirimsiz çeksiz 3400 liraya satıldığını gördük. Bu yüzden pek kar elde edemedikleri için stokları yenilemediler fiyatları yükseltmek için. Ya da bol stok var direk fiyatı şişirdiler kim bilir. Benim tahminlerim bi yönde.

Edit: Cevap butonu yine çalışmıyor. Silip alıntı yaptım 1 yıldır bi düzeltemediler cevap butonunu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MoÇü -- 6 Haziran 2021; 14:38:58 >

• Bu telefonu ben ilk alanlardanim hepsi buradaya düştü düşer düşmez ilk yarim saatte aldim, o kadar güzel buldum fiyatı da çok iyidi 3300 liraya geldi bana buds i falan satmıştım, keşke ilk almasayydim tabi sonra buds+ verdiler. Samsung un çıkardığı en fp telefondu bence ve en alınası telefondu, simdi onun yerine koyacak telefon bulamıyorum samsung keşke yine yapsa böyle bir çılgınlık.

• Yuh 5300 olmuş, 3600'e almıştım daha 6 ay falan oldu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ekran ile çerçevesin arasındaki kısım nasıl olduysa çizikler içinde. Matlaşmış sanki sürtünmüş gibi. Kılıf o kısımları koruyor ama demek ki malzeme kalitesi kötünün de kötüsü. Aldığım günden beri kılıfla kullanırım. 2 ay oldu alalı.

• quote:

Orijinalden alıntı: infazci captain

Ekran ile çerçevesin arasındaki kısım nasıl olduysa çizikler içinde. Matlaşmış sanki sürtünmüş gibi. Kılıf o kısımları koruyor ama demek ki malzeme kalitesi kötünün de kötüsü. Aldığım günden beri kılıfla kullanırım. 2 ay oldu alalı.

Kılıf bol geliyorsa ondan olabilir.

• Bu şarj yeni güncellemeyle bozdu kendini.Nerden guncelledik arkadaş ya.

• 
Sayfa: önceki 464465466467468
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.