Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY M51 [ANA KONU] (452. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
10.970
Cevap
124
Favori
673.969
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
53 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 450451452453454
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • M51'in sıfırları 3.800'den başlıyor artık dolar kuru yüzünden. Burada yaza doğru 3.000'e düşecek diyen tipler vardı.  

• Yeni guncellemeyle şarj eski haline geldi.Niye guncelleme meraklısı oldugumuzu merak edenler vardı.Demek ki 130 mblık güncelleme bile çok şeyi değiştirebiliyormuş :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler düzgün bir ekran koruyucu bulamıyorum ya. Mevcut erkan koruyucum kenardan kalkma yaptı. Yerine amazondan nano glass aldım ama hem kalınlığı inceydi hem de ekranın çoğu boştaydi. İade ettim.

Hangi koruyucuyu önerirsiniz?

• Herkese merhaba arkadaşlar sizlere bir soru sormak istiyorum..

Ben cihazıma android 11 hindistan romunu kurmuştum, knox sayacında filan artma yok. ama csc hindistan oldu. cihazım Samsung Türkiye Garantili cihazda herhangi bir sıkıntı olması durumunda garantiye gönderdiğimde, garantisi bozulur mu csc hindistan olduğu için??

• Meticulous kullanıcısına yanıt
    Aynı durumdan şikayetçiyim. Kalınlığı ve boyutu tam olan ayrıca leke de tutmayan ekran koruyucu önerin lütfen.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • ekran koruyucu kılıf tavsyesi vardır diye geldim  

• Flakes kullanıcısına yanıt

Aynı soruyu ben de geçtiğimiz aylarda sordum ve problem olmayacağını söyledi arkadaşlar. Ben yine de CSC TUR yaptım kafam rahat oldu.

• ugur_Akd kullanıcısına yanıt

Hocam csc tur yapabilsem geçeceğim ama odin sürüm düşürmeye izin vermiyor :(

• bu cihazın yeni versiyonu da yakında çıkar gibi, almayı düşünenler beklesin, 4500 lira ve yukarısı olacaktır ama fiyat

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar siyah çerçeveli cam tam ekran koruyucular ekranın kullanım alanını kapatıyor diğer cam ekran koruyucularda ekranı tam kapatmıyor en pahalısına kadar sipariş verdim hiç biri uymadı iade ettim boş yere netten almayın. Spigen nono ekran koruyuculardan note 20, A71 bizimkiyle uyumluymuş fakat tecrübeme göre cam ekran koruyucular M51 için daha güvenli. Ben bir tek şirinevlerde bir telefoncuda tamperli tam ekran koruyucu buldum siyah çerçeveli olan gerçekten kaliteli ve tam ekranı kapatıyordu fakat 40tl den indirim yapmadı kızdım almadım. Telefoncuları araştırın derim.

• keşke markasına baksaydınız indirim yapmıyor dediğiniz ürünün, ona göre internetten tedarik edebilirdik belki @otosinan

Odinle Türkiye son sürüm kurun sonrasında da SamKEY ile CSC değiştirin @Flakes

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugur_Akd -- 14 Mayıs 2021; 21:48:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugur_Akd

keşke markasına baksaydınız indirim yapmıyor dediğiniz ürünün, ona göre internetten tedarik edebilirdik belki @otosinan

Odinle Türkiye son sürüm kurun sonrasında da SamKEY ile CSC değiştirin @Flakes

Kardeş sormadım mı sanıyorsun, onlar senden benden daha şeytan. Daha en baştan koruyucuyu tezgahın altından kutusundan çıkartıyor sana öyle gösteriyor, markasınıda sorunca markası yok diyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi otosinan -- 14 Mayıs 2021; 22:53:12 >

• quote:

Orijinalden alıntı: BekirTemel

bu cihazın yeni versiyonu da yakında çıkar gibi, almayı düşünenler beklesin, 4500 lira ve yukarısı olacaktır ama fiyat

Üst modeli çıktı zaten fakat TR'ye gelmedi. Gerçi gelse bile alınmaz. Bir artısı yok M51'e göre.

https://www.epey.com/akilli-telefonlar/samsung-galaxy-m62.html

• 0537 kullanıcısına yanıt
    bu asya sürümü gibi bir şey olmuş, snapdragon olmaması benim için zaten cihazı bitirir, eğer farklı bir planları yoksa, bu durumda m51 1 yıl daha güncel kalacak diyebiliriz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BekirTemel -- 14 Mayıs 2021; 23:26:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BekirTemel

bu asya sürümü gibi bir şey olmuş, snapdragon olmaması benim için zaten cihazı bitirir, eğer farklı bir planları yoksa, bu durumda m51 1 yıl daha güncel kalacak diyebiliriz

Exynos ama Note 10'daki işlemciden var. Kalemsiz Note 10 diyebiliriz hatta bu model için.

• ürünü yeni sipariş verdik söyledikleriniz oldu mu şimdi :)))

• tridinebandim T kullanıcısına yanıt
    şuan üzülecek bir şey yok ki hocam, fp kralı halen m51 ve öyle kalacak gibi bir süre daha

• M51 üstündeki Snapdragon işlemci ve 8 GB ramle eğer düşürüp kırmazsanız uzun yıllar kullanılacak bir telefon. 2 yıl sonra garanti bitince rom çakıp geçersiniz.

• ugur_Akd kullanıcısına yanıt

Hocam türkiye sürüm kurulmuyor şu anda. hint sürümü türk sürümünden önde olduğu için bir alt sürümü yükletmiyor odin.

Ve ben cihazı pazartesi satacağım :(

• Dxmark M51 fotoğraf ve video çekiminide test etse çok iyi olurdu

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 450451452453454
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.