Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY M51 [ANA KONU] (440. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
10.970
Cevap
124
Favori
673.974
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
53 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 438439440441442
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu arada bizim telefon yine segmentasyondan ötürü çıkar çıkmaz aylık değil 3-4 ayda bir güvenlik güncelleştirmesi alacak kategorideydi, ancak Rusya gibi normal şekilde güncelleme alan bir ülkeye geriye dönük baktığımda telefon Ağustos 2020'de çıktığından beri yalnızca Ekim ve Aralık 2020 ayları pas geçilmiş, onun dışında her ay güncel bir rom almış. Şubat Android 11 sonrası Mart, üzerine Nisan'ı da verdiklerine göre M51'i en azından bir süre aylık rom klasmanına almış olabilirler sessizce.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eabeloved -- 17 Nisan 2021; 19:5:28 >
  • 0537 kullanıcısına yanıt
    Teşeklürler bende yüklüydü ama kurcalamaya korktum şimdi biraz kurcaladım buldum tekrar teşekkürler

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Merhaba,

AOD neden bende %7 civarında tüketiyor buldum :)

Meğer ben AOD ayarlarında parlaklığını max yapmışım (ne gerek varsa) , şimdi en aza getirdim % 1 oldu :)

Bilginize

• quote:

Orijinalden alıntı: 0537

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.apps.chromecast.app

Alıntıları Göster

Bende google home yüklü, cihazları tarıyor fakat bulmuyor, neden olabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • exulsa E kullanıcısına yanıt
    Google home uyumlu başka akıllı ev cihazın var mı? Akıllı bulaşık Makinesi, ampül, TV gibi

• Yok, komşunun tvsini buluyor ama, tv nin bütün ayarlarıda açık, bilemedim nedendir.

• Arkadaşlar bu cihazı almak istiyorum bana net bilgi verirmisiniz son güncelleme ile normal instagram Facebook full gün içinde kullansam oyunsuz ne kadar götürür beni?

• Ardcn000 kullanıcısına yanıt
    Minimum 2 gün kullanım, en az 9.5 saat ekran süresi verir

• 3 günede çıkabilir yani?

• SAMSUNG GALAXY M51 [ANA KONU]

2 gün 4 saat önce şarjdan çekmişim, daha 24 saat gider diyor

Ama bu süreçte çok kullanmamışım , toplam kullanılan ekran süresi 3 saat 16 dk .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esenesen -- 19 Nisan 2021; 22:31:40 >
  • Android 11 den sonra coştu tel

Aydınlık mod ve Karanlık mod değerleri yüzde 25 parlaklık, gerekmedikçe konum Bluetooth nfc vb kapalı

SAMSUNG GALAXY M51 [ANA KONU]

Çıkar rahatça. Şahsen A52 al daha iyi. Neden mi? Samsung'un M serisi beş para etmez pil performansı hariç.
    M serisi alt segment diye her şeyinden kısmışlar lanet herifler. Ne malzemesi düzgün ne yazılımı düzgün...

Klavye açıyorum tuş sesleri üst üste biniyor takılıyor ve klavyeye pano bile koymamışlar, tam ekran hareketleri koymuşlar yanlardan kaydırdığımız; gel gör ki animasyonu leş olduğu için dokunma gecikmesi yaşatıyor ana ekranda, kapağı çiziliyor, hoparlörü sonlara getirmedikçe ses bile duyulmayacak seviyede...
    Daha çok sayarım , istemiyorum. Düz kullanıcı isen ayrıntılara önem vermiyorsan pili iyi gitsin diyorsan al derim. Öteki konularda üzer.

• A52 fiyat konusunda çıkıyo ama pil düşük şıan redmi note 9 pro kullanıyorum

S20FE'de de 4500mAh pil var A52 gibi. Fark işlemcide bitiyor hocam. Exynos 990 sana anca 5 saat ekran süresi ve 1 gün kullanım verirken A52 Snapdragon işlemcisiyle 8 saati buldurur, fark büyük.

• 0537 kullanıcısına yanıt
    Bu bilgiye kaynağın var mıdır hocam?
    AOD'ye özel chip olması çok inandırıcı gelmedi, ki olsa bile AOD'ye özel, telefonun kendi çipinden az şarj yiyecek şekilde bir chip yapılabileceği de şüpheli bence. AOD'de şarjı asıl yiyen şey ekranın açık olması çünkü, bir işlem yapıldığı yok doğru dürüst.
    Biraz araştırdım, insanlar S serisi telefonlarda da AOD'nin batarya kullanımından bahsetmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi banamusadeozaman -- 20 Nisan 2021; 8:52:36 >
  • arkadaşlar telefonu elime aldığımda titriyor. nasıl kapatabilirim bunu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Wifi'da güzel bağlantı elde edemiyorum. Oyun oynarken nispeten iyi ama bir websitesine girdiğim zaman uzun beklemeler, whatsapptan mesaj attığımda gitmemesi gibi durumlar oluyor. Bunlar neden olur ve nasıl çözülür? Konuda daha önce tartışıldı mı bilmiyorum eğer tartışıldıysa döner bakarım bilgilendirin lütfen

• xweser X kullanıcısına yanıt
    Ayarlar
    Gelişmiş özellikler
    Hareketler ve işaret bölümünden telefon alındığında Uyar bölümünü kapatın

• receep 32 R kullanıcısına yanıt
    Eyvallah.

• 
Sayfa: önceki 438439440441442
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.