Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY M51 [ANA KONU] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.970
Cevap
124
Favori
673.977
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
53 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • gitti gidiyor sitesinden ben de siparişimi geçtim.
    yapı kredi alışveriş kredisi kullanarak peşin fiyatına 3 taksit ile almış oldum.
    geçmiş deneyimlere göre pazartesi veya salı günü bankadan erken kapama soracagım.
    tahminim 200 tl civarı bir indirim alacagımı düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: riderman

gitti gidiyor sitesinden ben de siparişimi geçtim.
    yapı kredi alışveriş kredisi kullanarak peşin fiyatına 3 taksit ile almış oldum.
    geçmiş deneyimlere göre pazartesi veya salı günü bankadan erken kapama soracagım.
    tahminim 200 tl civarı bir indirim alacagımı düşünüyorum.
    Erken kapama olayını açar mısın? yani 3799 TL den 200 mü düşüyor? nasıl?

Bir de gittigidiyordan alınınca BUDS kulaklık hediyesi var mı yine?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tornado34 -- 19 Eylül 2020; 2:42:31 >
  • Beyler 1080p 60 fps video işini nasıl çözeceğiz? Olmazsa çok büyük sıkıntı. Bir de videoda titreşimi engellemek için eis mi var?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tornado34 kullanıcısına yanıt
    GG satıcı samsung Türkiye.
    Evet buds hediyesi vardır.
    Banka ile görüştüm fakat indirim olmadı.
    Artık 3 taksit ile öderiz.

Geçen yıl M30 alırken gene kredi ile 6 taksitli olarak pek çok arkadaş ve ben almıştım.

( O zaman güzel kampanya vardı.
    2000 lik satış fiyatı olan m30 cihaz kredi ile alınca 1900 oluyordu. Erken kapatınca 1800 ödeniyordu. Üstüne de 250 tl migros çeki vermişlerdi.
    Ne güzel günlerdi. )

Erken kapatarak 2000 tl de 100 tl tasarruf sağlamıştı.
    Bende buna istinaden indirim alabilirim demiştim.
    Demek ki sistemdeki açığı kapatmışlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Redmi Note 8 Pro cihazdan muhtemelen bu cihaza geçeceğim. Xiaomi markasını kötülemek istemiyorum ama Pocophone F1 da kullandım Redmi Note 8 Pro da ve dokunmatik hassasiyeti konusu (dokunmatik örnekleme hızı da deniyor) beni çıldırttı iki telefonda da. Galaxy M51 batarya ve super amoled olması yönünden çok ilgimi çekti. Su geçirmezlik düşündürse de yıllardır hiçbir telefonum suyla temas etmediğinden sanırım sıkıntı olmayacak. Birkaç gün içinde önsipariş vermiş olurum.
  • Telefonu alan ilk arkadaş ekran süresini paylaşabilir mi acaba? Çok merak ediyorum.

• Telefon samsung bayilerine düşünce ben de m51 almayı düşünüyorum şuan kullandığım s8'i satıp. Umarım kamera performansı s8'den sonra üzmez. a8(2018)'den s8'e geçişim sırf kamera yüzündendi..
  • caquash C kullanıcısına yanıt
    https://www.youtube.com/watch?v=VMpIghkXS74&feature=youtu.be

SAMSUNG GALAXY M51 [ANA KONU]

Toplam 12 buçuk saat

• Bugün önsipariş vermeyi düşünüyorum, Samsung'un kendi internet mağazasından mı sipariş vermeliyim sizce?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • hezarfenburak kullanıcısına yanıt
    Hepsiburada canlı destekden 50 lira indirim kuponu alabiliyormuşsun. Oradan alsan daha karlı. Samsung sitesinden almandan farkı yok bence.
  • Buralar simdi karisir. Arkadasin biri eksi sozlukte yazmis. Exynos ile geliyor diye.

https://eksisozluk.com/entry/113205962

• Bu telefon kafamı acayip kurcaladı aslında 2 telefon vardı aklımda oppo reno 3 ve xiaomi note 10 lite
    Fiyatınında ucuzlarmı m51in acaba bilemiyorum kararsız kaldım:)
  • bende s7 olarak artık bir telefona geçiş yapmak istiyorum ya m51 ya da mi note 10 lite alacağım m51 bir çok kusuru gözüme çarpsa da samsung beni hem servisiyle hem arayüzüyle hem de kulaklık hediyesiyle cezbetti. Xiaomi servisi düşündürüyor bir iki sorunu var ama düzeldi diyen de var düzelmedi diyen de. M51 parmak izi yanda olması kötü ekran daha iyi olabilir kamera ois olabilirdi gibi

• Şimdi Samsung anasayfasına baktım snapdragon yazıyor ama her ihtimale karşılık Samsung'a soracağım

SAMSUNG GALAXY M51 [ANA KONU]
  • Umarim oyledir yoksa herkes icin hayal kirikligi olur bu.

• Samsung Türkiye sitesinden ön sipariş verdim. Sebebi ise koşulsuz iade. Sitede iade süresi 14 gün, email ile gelen sipariş teyidinde 30 gün. Kutu aç, telefon 1 ay kullan, herhangi bir sebepten memnun kaldıysan iade edebilirsin. HB, GG, N11 Trendyol vs den aldığınızda kutu jelatini söküğünüzde iadesi yok.

Ayrica bilgi için bu modelde microSD kart için ayri yuvası var, yani hem iki sim hem MicroSD kullanabilirsiniz. 512gb microSD siparişi verdim, Netflix, Amazon Prime vs offline izleme daha da güzel olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CEBEP -- 20 Eylül 2020; 9:43:24 >
  • CEBEP C kullanıcısına yanıt
    Hocam Hepsiburada dan gecen hafta Note 10 lite aldım 2 gün kurcaladım 3 gün önce iade ettim soru bile sormadan iade aldılar bende terettutlüydüm iadesi yapildı

• quote:

Orijinalden alıntı: ~Lion King~

Beyler 1080p 60 fps video işini nasıl çözeceğiz? Olmazsa çok büyük sıkıntı. Bir de videoda titreşimi engellemek için eis mi var?
    Şuan hiç bir incelemede buna değinen görmedim. M31 1080p 60 fps destekliyor ama M51 konusunda bir şey yok.
  • CEBEP C kullanıcısına yanıt
    Tüketici kanunda , mesafeli satışlarda 14 gün içinde koşulsuz iade hakki var tüketicinin. N11, HB, GG gibi firma ayırımı olmaksızın hepsi iadeyi yapmak zorundalar, kanun bu çünkü. Kutuyu yada jelatini acmadan, telefonu kullanmadan tüketici zaten iade kararı veremez. Ürünün denenmesi normaldir, firmaca red için sebep olamaz.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.