Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY M51 [ANA KONU] (390. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.969
Cevap
124
Favori
673.773
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
53 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 388389390391392
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ***Leopard***

Özel kampanya zamanlarında M51'de 3500'ün altına düştü.

Yani her halükarda daha ucuz.

Buradaki insanlar mal değil, daha kaliteli ürün çok cüzi farkla satılırken almayacak kadar.

Yaptığınız önerme baştan aşağı yanlış.

Ha aradaki 1.500-2000 TL'lik farkı ödemeye razıysanız bana alalım bir tane S10 Plus  

Anladım. 1000--1500 tl vermeye değmez diyorsunuz yani. Peki sizim kararınızdır, katılmasam da saygı duyarım. Ben şahsen 3500 tller verdikten sonra 1000tl daha koyup kesinlikle amiral gemi almayı tercih ederdim. Gerek tasarım, gerek donanım, gerekse kamera olarak o farktan fazlasını sunuyor. Kaldı ki bir insanın hayatında en çok kullandığı şey belki de cep telefonudur, 3e 5e bakmaması gereken yegane cihaz belki de. Neyse güzel forumlar, görüşmek üzere

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Frank Lapidus kullanıcısına yanıt
    Hocam bir s10plus kullanıcısı olarak, aradaki fark cidden çok fazla
    Gerektiğinde bütçemizin üzerine 100 TL bile ekleyemiyoruz o yüzden bu fiyatlar da m51 çok iyi
    Tabii ki alınabiliyorsa almak lazım s10 plus ama öyle kendini zorlayıp da al bütçeyi artırmaya sıkıntıya girmeye gerek yok
  • Konunun son hali ;

+Sen abdülhamiti savundun

-Savunmadım,çıkar göster,Ahlaksız adam

+Alçak, Pışttt

Güzel insan yorumun kusurlu su açıdan rakamlar farazi olursa surda bu indirim var burda bu indirim var denilebilir,fakat bu cihaz suan stabil bir fiyatı var ve 4999 TL bu rakam indirim olayi dersen bizler de bu cihazı kulaklık hediyesi ile 3400 e kadar aldık daha sonra 3200 kadar düştü hatta senin bahsettin indirimde de 4600 TL kadar düşmüş takip etmiyordum doğrudur.

Fakat çoğunluk kısmı bu cihaza hem snapdragon hem de batarya hususunda ücret ödedi yani olay amiral gemisi olayı değil.
    Zevkler ve renkler tartışılmaz diyelim sonuç olarak bütçesi yettiği kadarıyla herkes kendine yakın bir cihaz tercih etmiştir.

Yani 1500 TL fark var kimileri için oldukça yüksek rakamlar teknolojinin de sonu olmadığı gibi bu şu kadar verseydin bunu alırdın durumu uzar gider.

Saygılar sevgiler tekrar 👍
  • https://www.hepsiburada.com/iphone-12-pro-128-gb-p-HBV00000YEBHM?magaza=Hepsiburada

En çok kullandığınız cihazda 3'e 5'e bakmaya gerek yok. Alın geçin.Ucuzcu herifler sizi

• ***Leopard*** kullanıcısına yanıt
    Ağa ihale niye bize kalıyor ben onu anlamıyorum. Ön kamera pembe çekiyor onun ihalesi de bize kalıyor lafi bize çakıyor. Burada ön kamera sorunun büyük ihtimal duzelmiyeceğini kaç kere bizzat kendim yazdım hatta boş adamlarla tartışmaya girdim sırf bu yüzden. Neyse asıl konuya gelirsek kısaca telefonu bi kırbaclamadığım kalıyor uzun süreler alırken. hatta üzülerek söylüyorum o söylediği süreleri ben rahatça full parlaklıkta alıyorum. Yakında bu konudan aforoz edileceğiz resmen bu gidişle. Sanki yalan söylüyoruz...

• MoÇü kullanıcısına yanıt

Yukarıda üç beş mesaj geride ( pis fakirler tartışmasının üstünde ) attığım mesajlara bakabilirsin. Bende kırbaçlıyorum cihazı ki çoğunlukla mobil veride.

Bu telefonun benim için kusurları:

-Arka kapak aşırı narin, hemen çiziliyor ( kapsız kullanmak imkansız )

- Ön kamera pembeliği ( Her açıdan yapmıyor bu arada , baya suratımın dibine getirmem lazım kamerayı ama yine de can sıkıcı)

Bunlar dışında cihaz parasının karşılığını veriyor. Benim için önemli olan şeyler ekran, performans ve bataryaydı. Hepsi güzel maşallah şu ana kadar SAMSUNG GALAXY M51 [ANA KONU] 

Keşke şu bizi taşlayanların telefonlarını aldıkları fiyattan iade alsalar yav.

Telefonu kullanmayıp sabah akşam kötülemek için pusanlar mı dersin,pembeleşme sorununu bağır çağıra söylememize rağmen samsung fanı diye ima edenler mi dersin,gün boyu evde olduğum için %20 parlaklıkla kullandığım için eleştirenler mi dersin,1500 lira farkla farklı telefon öneren mi dersin,kendisi hakaret edip sonra ben konuşunca mahkemeye vermekle tehtid edenler mi dersin daha böyle 50 tane yazarım.

Bi salın arkadaş şu forumu.Fanboy falan değilim geçmiş mesajlarımı okuyun sabahtan akşama kadar samsunga giydiriyorum ama sizin bu yaptığınız terbiyesizlik.Git 12 bin lira fazla ver s21 ultra al kardeş sen ben öğrenci adamım 2 kere değişim yaptım 2 kere de bu telefonu aldım yine olsa yine alırım.

• 1.500 lira fazla vermenin sonu yok. En son iPhone 12 Pro'dan gider çıkarsınız. Çünkü her fiyat arttırdığınız zaman hep bir tık daha iyi model olacak karşınızda.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Chesterfield

Keşke şu bizi taşlayanların telefonlarını aldıkları fiyattan iade alsalar yav.

Telefonu kullanmayıp sabah akşam kötülemek için pusanlar mı dersin,pembeleşme sorununu bağır çağıra söylememize rağmen samsung fanı diye ima edenler mi dersin,gün boyu evde olduğum için %20 parlaklıkla kullandığım için eleştirenler mi dersin,1500 lira farkla farklı telefon öneren mi dersin,kendisi hakaret edip sonra ben konuşunca mahkemeye vermekle tehtid edenler mi dersin daha böyle 50 tane yazarım.

Bi salın arkadaş şu forumu.Fanboy falan değilim geçmiş mesajlarımı okuyun sabahtan akşama kadar samsunga giydiriyorum ama sizin bu yaptığınız terbiyesizlik.Git 12 bin lira fazla ver s21 ultra al kardeş sen ben öğrenci adamım 2 kere değişim yaptım 2 kere de bu telefonu aldım yine olsa yine alırım.

@Mr.Chesterfield

Aha dostum bu forumdaki en iyi örnek sensin. İlk telefonu aldığın zaman sen de aşa yukarı aynı şeyden sıkıntıdaydın ama telefonu iade edip tekrar yenisini alınca ekran süren filan gayet iyi süre de artmıştı yanlış hatırlamıyorsam. Anlat da anlasın bataryalarında problem olduğunu. :) Ne demek 9 10 saat ekran süresi. O kadar düşük parlaklıkta 8 10 saat alan adam koşarak gitsin iade etsin telefonu çok samimi söylüyorum batarya da üretim problemi filan vardır.

@***Leopard***

Valla ben de telefondan gayet memnunum hocam iyi ki almışım diyorum hatta uyguna getirdik n11 indiriminde. :) Yukarıdaki s10 yorumu gerçekten komik, haklı bulup artılayanlar filan var onlar daha bi komik. :)) Yoksa hani telefonun sorunları belli yazdık çizdik bol bol işte. Yanlışlarını da yazdık iyi yönlerini de yazdık ama her türlü fanboy çıkıyoruz. Bilemedim.. :)

Bu arada Android 11'İ biraz kurcaladım videolardan filan çift tıkla kapama filan geliyor. Normal de çift tıkla açma vardı ama kapama yoktu bu iyi oldu bu.

• Bir de android 11 yukleyenler tam şarjdan sonra rica etsem bı batarya performansını da atabilir mi ?

Ya hocam bu cihazla normal kullanımda 8 ile 10 saati zor görende direk iade etsin zaten düşünmeye bile gerek yok ki
    Ben s10 plus ile sakin ağırlıklı YouTube kullanımı ile yeri geliyor 9 saatleri görüyorum günlük ortalama kullanımda ise ortalama 7 saat süre veriyor cihaz güç tasarrufu kullanmadan ekran 2 k olarak tabii mobil veri kullanmadan
  • quote:

Orijinalden alıntı: receep 32

Ya hocam bu cihazla normal kullanımda 8 ile 10 saati zor görende direk iade etsin zaten düşünmeye bile gerek yok ki
    Ben s10 plus ile sakin ağırlıklı YouTube kullanımı ile yeri geliyor 9 saatleri görüyorum günlük ortalama kullanımda ise ortalama 7 saat süre veriyor cihaz güç tasarrufu kullanmadan ekran 2 k olarak tabii mobil veri kullanmadan

Aynen öyle orası ilginç zaten. :)

çift hat yok..
  • Arkadaşlar evde samsung galaxy a9 2018 Model var. O varken bu cihazı almaya gerek var mı sizce?
  • Samsung cloud'da verileri olan varsa haberi olsun. Bugün bildirim olarak geldi.

SAMSUNG GALAXY M51 [ANA KONU] SAMSUNG GALAXY M51 [ANA KONU]

• İşini görüyorsa hayır.

• Beyler yazilim konusunda çok dikkatli hareket eden birisiyim hızlı güncellemem beklerim fakat Android 11 konusunda sabırsız kaldım ve güzel yorumlar dahilinde güncelledim tek kelime ile çok güzel olmuş çok stabilize çalışıyor batarya konusunda aşırı iyileştirme görüyorum fark edilir derece de daha bir çok özelliği de ekstrası eğer ki beklemek istemiyorsanız 302 sayfada açık açık arkadaş anlatmış isteyen kararsız kalan geçip deneyimleyebilir.
  • Hindiston rom'unu hızlı bir şekilde indirebileceğimiz bir yer var mı arkadaşlar. sammobile falan çok yavaş indiriyor.

• 
Sayfa: önceki 388389390391392
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.