Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY M51 [ANA KONU] (385. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.969
Cevap
124
Favori
673.783
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
53 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 383384385386387
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

direkt yükle, zaten şubat güncellemesini içeriyor, android 10'da kalıyorsun.

yedeğe gerek yok.

• Tşkler hocam
  • Değişen birşey varsa yazarmısınız güncelleme ile
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugur_Akd

Şubat güncellemesini yapmayan arkadaşlar bence kesinlikle yapmasın. Yukarıda @Gopc@ arkadaşımızın da gerekçesini yazdığı gibi Kasım ya da Ağustos güncellemesine geri dönemiyorsunuz.

Yapmayın çünkü; wipe yapıp her şeyi yeniden kurdum ve telefonu şarj ettim. Şarjdan çekeli 45 dk oldu ve telefonun ekranını dahi açmamama rağmen şarjı %98'e düştü. Orta düzey güç tasarrufunda ve senkronizasyon kapalı olarak kullanmama rağmen bu şekilde bir sonuçla karşılaştım. Bakalım kaç saat ekran süresi alacağım sonucu yazarım tekrardan mesajı ediltleyip ya da yeni mesaj olarak.

Android 11 kullanan arkadaşlardan ekran süresi ve genel batarya kullanımı ile ilgili yorumları bekliyoruz.

Ben güncellemeyi yaptım. Sadece denemelik %100-%0 yapıyorum. Şuana kadar 8.5saat ekran süresi almışım. Sarjım henüz %43. Güncelleme ile gelen bir pil sorunu olduğunu düşünmüyorum. Büyük ihtimal 13 14saat ekran süresi alırım %0'a kadar.

• Andy Larkin kullanıcısına yanıt

ben de size katılıyorum.

• Arkadaşlar 12-14 saat ekran süresi nasıl alıyorsunuz? Benim 100 den 20 ye kadar 8-9 saat süre veriyor. Güç tasarrufu optimizede hep.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet dostlar nihayet güncelleme geldi. Değişenler neler deneyimleyen arkadaşlar yazsın bakalım. Bende şimdi yapıyorum güncellemeyi.

Edit: Ön kamera pembe ekran sorunu düzelmedi güncelleme sonrası şimdi test ettim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SnapeChee -- 8 Mart 2021; 3:33:26 >
  • SnapeChee kullanıcısına yanıt

Ne güncellemesi bu güvenlik mi

• Arkadaşlar bu 825 mb lık güvenlik guncellestırmesı mı ne var onu yukleyeyım mı tavsiyeleriniz nelet

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-80835C5F6

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster

telefonu aldım alalı ılk cıkan guncelleme buydu hcı cokunmadım telefonda verımlılık duser dıye guncelestırmemıstım b ısaorayı mdedım.. yapayım mı sarjda dusus oluyuor bazen verımlılıkte acaba ayrıca ne guncellesmesı bu onemlı guncellememı

• quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster

neden yuzde 80 pekı muhendısler bosunamı yuzde 100 bandını esas almıslar anlamsı degılım sartmı degınız yuzdleık kısımlar. ozellıkle yzude 80 dıyorsunuzya yzude 100 yapsak ne zararı olur sonucta yazılımın kendı olanı bu.

• telfonun en saglıklı sarj dongusu nasıl olmalı arkdaslar yuzdesel olarak herkes bı rakam verıyor olması gerkeen nedır cıdden. ornegın 100 20 den 100 de 100 mu gıbı batarya saglıgıı ve telefon saglıgı ıcın

• quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster

bılgı ıcın tskler. haklısınız pekı 100 15 veya 20 lerden 100 de 100 e kadar sarj yapsak bı sorun olur mu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IhtiyaR87 -- 8 Mart 2021; 13:40:55 >
  • quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster

bı sorunum yok telde sadece telefonu 100 de 100 sarj yaparken hcı bısı yapmadan kendı kendıne 100 de 97 ye dusuyor bı zaman sonra o sıkcıı durum galıba cogu kısıde bu sorun var anlamadım.. son olarak ben bu guncellemelerı yapmasam ılerıde cıkcıan nısanda sanırım androıd 11 guncellemesını nasıl anlayacgaım geldıgını telefona ılk olarak bu guncellemler karsıma cıkıyor androıd 11 dırek yuklmeyeı naısl yapacagım

• quote:

Bu mesaj silindi.

de dıgım gıbı 100 e 100e kadar yapsak sorun olur mu yıne de 100de 15 20 lerden

• 
Sayfa: önceki 383384385386387
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.