Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY M51 [ANA KONU] (383. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.969
Cevap
124
Favori
673.785
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
53 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 381382383384385
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • cihazı güncelledim ram kullanımım 2.8 lerden 1.9 a düştü , %100 de başlattım güncelleme bittikten sonra şarj %97 ye düştü

• Edit: My contribution, these are the apps that I noticed were missing after moving from one ui to one ui core.

--->>> Samsung Pass, Adapt Sound, Secure Folder, Bixby, Separate App sound, Knox . İnternette One ui ile One ui core farklarını araştırırken buldum.Bu özelliklerin hiçbiri yok mu cidden M51 de ? Pilden dolayı M51 almak istiyorum fakat cok kırpmışlar sanki özellikleri.

Dipnot:Yazılımsal olarak en ufak detaya kadar kullanırım telefondaki özellikleri.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rayzing -- 7 Mart 2021; 2:22:45 >
  • rayzing R kullanıcısına yanıt

M serisi telefonlarda yok onlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ***Leopard*** kullanıcısına yanıt
    Nolurdu sanki One Ui arayüzü kullansalardı.Gözüm kapalı alırdım.

Adapt Sound var, Knox var (Türkiye Firmware)

şayet eğer Hindistan Firmware'ine geçilirse bunların yanı sıra Secure Folder, Call Recorder, Game Launcher (ve eklentileri) ile ve Samsung Max (VPN servisi) beraberinde Samsung Glance gibi oyuncaklar da denkleme dahil oluyor. ayrıca yine bazı ülke Firmware'lerinde Samsung Pay de mevcut. yine yeni başlayan Android 11 ve One UI Core 3.1 güncellemesinin sunulduğu Rusya Firmware'de Samsung Edge'de mevcut.

dolayısı ile öyle boş bir cihaz değil diğer "M" serisi cihazlar gibi.

• android 11de 1080p 60fps gelmişmi ?

• infazci captain kullanıcısına yanıt

evet bunu bende arada yasiyorum.yukarda yazmistim ama beni yalancı çikarmaya calişmişlardi.

• UnicornKnight kullanıcısına yanıt
    Çok aydınlatıcı oldu teşekkürler yanıt için.A serisinden bi farkı kalmayacak o zaman.Beklemedeyim güncelleme için.Şuan Note Fe kullanıyorum idare eder birkaç ay daha.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rayzing -- 7 Mart 2021; 11:15:52 >
  • yapmacikinsan0 Y kullanıcısına yanıt

Şimdi baktım, 4k, Full HD ve HD hepsinde 30 fps video.

Epeyde oneui arayüzü olan telefonlar arasında görünüyor, hangi arayüz var bunda?
  • deepzelan kullanıcısına yanıt

M51 de One Ui Core sürümü var.Tek handikapı bu cihazın bence.

A51le karıştırdım, hepsi aynı sanıyordum, hiç Samsung telefon kullanmadım note4'ten beri. Teşekkür ederim.
  • eabeloved kullanıcısına yanıt

delirecem ya.emsallerinde hepsinde 1080 60fps.var bunda yok kafayı yiyecem niye böyle yapiyor bu zamsung?

• M51'e göre custom romlar çıkmaya başlamış. Şuan henüz tam oturmuş durumda değil. Samsung desteği kesene kadar romlardaki hatalar giderilir. Custom romlarla devam ederiz. Snapdragon işlemcinin en güzel tarafı bu rom desteği.

https://forum.xda-developers.com/t/rom-10-0-oneui-2-5-unofficial-eol-pixelexperience-for-samsung-m51.4242649//

https://forum.xda-developers.com/t/rom-10-0-oneui-2-5-unofficial-eol-resurrectionremix-8-6-7-for-samsung-m51.4242337//

https://forum.xda-developers.com/t/rom-11-0-oneui-2-5-unofficial-eol-lineageos-18-1-for-samsung-m51.4243187//

• quote:

Orijinalden alıntı: 0537

M51'e göre custom romlar çıkmaya başlamış. Şuan henüz tam oturmuş durumda değil. Samsung desteği kesene kadar romlardaki hatalar giderilir. Custom romlarla devam ederiz. Snapdragon işlemcinin en güzel tarafı bu rom desteği.

https://forum.xda-developers.com/t/rom-10-0-oneui-2-5-unofficial-eol-pixelexperience-for-samsung-m51.4242649//

https://forum.xda-developers.com/t/rom-10-0-oneui-2-5-unofficial-eol-resurrectionremix-8-6-7-for-samsung-m51.4242337//

https://forum.xda-developers.com/t/rom-11-0-oneui-2-5-unofficial-eol-lineageos-18-1-for-samsung-m51.4243187//

Bende bunu araştırıyordum öğrendiğim iyi oldu hocam. Peki bu costum romlar sistem ve uygulama güncellemelerini alıyormu. Bunu yükledimmi imei uçma gibi bir durum olur mu.

• 0537 kullanıcısına yanıt

Telefonu alma sebebim sayılır snapdragon ve custom rom olayı. Geç çıktı sanki biraz hiç çıkmayacak sanmıştım. 13 ve hatta Android 14 u bile yükleriz samsungun desteğinden sonra.

• Segmentasyon. M serisi cihazlarda kâr oranı daha düşük olduğundan o cihazlarda normalde gayet mümkün olan şeyleri kısarak A serisi vs daha cazip görünsün istiyor.

Yoksa chipsetin desteği var 60 fps için.

• quote:

Orijinalden alıntı: DoctorMysterio

Telefonu alma sebebim sayılır snapdragon ve custom rom olayı. Geç çıktı sanki biraz hiç çıkmayacak sanmıştım. 13 ve hatta Android 14 u bile yükleriz samsungun desteğinden sonra.

Knox sayacı 1 olup garanti iptal olur diye uğraşmaya çekiniyordu millet. Birisi garantiyi boşverip uğraşmaya başlamış.

Bence One UI'da olup da Core'da olmayan Samsung Pay gibi özelliklerin hiçbirinin pek önemi yok, hatta olmamaları benim açımdan daha iyi.

Beni çileden çıkaran durumsa Samsung'un S, Note ve sanırım A serileri dışında Good Lock uygulamasını kullanmaya izin vermemesi. Yukarıda birisi yazmış, bu telefonun işlemcisi gayet de 1080p 60 fps video kaydedebilecek kapasitede, ama Samsung telefon ucuz ve "alt seri" diye bu özelliği vermiyor. Good Lock da bunun en bariz örneği. Gerçekten böyle güzel bir özelleştirme imkanı sunup da bunu M serisinden mahrum bırakmasına aşırı sinir oluyorum.

Bu arada M serisinde Good Lock çalıştırabilen varsa bir PM uzağınızdayım  

• M serisinde samsung pass olmaması çok can sıkıcı, şifreleri kayıt edemiyorum bir türlü kendi browserında.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 381382383384385
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.