Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY M51 [ANA KONU] (382. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.970
Cevap
124
Favori
673.967
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
53 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 380381382383384
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • muhtemelen hiç Xiaomi, Meizu vs gibi Çin çöpleri kullanmamış birisiniz. velhasılkelam siz istisnasız her cihazında her güncellemesi apayrı birer fiyasko olan marka görmemişsiniz henüz. SAMSUNG GALAXY M51 [ANA KONU] 

• Bu bilgi için çok teşekkür ederim, hep merak ettiğim bir konuydu. Daha önce hiç geri dönmede blok yememiştim, ama Şubat güvenlik yamasından dönmeme izin vermedi telefon. Şimdi aydınlandım.

• Şansımı deneyecektim şubat sürümünden ağustos sürümüne dönmeyi hatta google hesabı samsung hesabı parmak izi falan kaldırdım hepsini ama hiç deneme dönemezsin diyorsunuz anladığım kadarıyla. O zaman Türkiye için android 11'i bekleyeceğiz muhtemelen bize gelen sürüm de U2 olacağı için şubattan kötü ise şubata dönme şansımız olur. Gerçekten şu an pişmanım en sevdiği ve bataryayı verimli kullanan sürüm ağustos sürümü sonra kasım en son şubat sürümüydü umarım android 11 iyi gelir de geçeriz ve bu pişmanlık uzun sürmez

• Bu telefonun diğer bir güzel tarafı kasası çok kolay değişiyor. Yarın öbür gün garantisi biterse ve çerçevedeki çiziklerden vs rahatsız olursanız 100 liraya arka kapakla birlikte değiştirebilirsiniz.

Türkiye'ye gelmeyen mavi renk bile var :

https://urun.n11.com/kasa/samsung-galaxy-m51-orijinal-kasa-arka-pil-batarya-kapagi-mavi-P275883924

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0537 -- 6 Mart 2021; 21:9:16 >
  • 0537 kullanıcısına yanıt

Müthiş bilgi bu çok teşekkür ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biraz evvel 223.85 mb lik bir güncelleme gelmiş onu yaptım bakalım nasıl olacak

Bir de arkadaşlar telefon şarj olurken kullansam mesela sosyal medya, internet falan takılsam batarya ya olumsuz bir etkisi olur mu bazen 2 saat çok uzun gelebiliyor :(
  • bi çok uygulamada gece modu açık olduğu halde geri çıkma kısmı beyaz renk ve gözlerimi acayip rahatsız ediyor, bunun rengi değişmiyor mu? baktım her yere bulamadım malesef... bazı uygulamalarda siyah genelinde beyaz olması malesef gece modu kullanırken gözleri ağrıtıyor

SAMSUNG GALAXY M51 [ANA KONU]
  • 2500 e ne alacağım beyler, bunun ederi kac tl dir piyasada sizce?

• gkhan92 G kullanıcısına yanıt

telefonu genel olarak gece modu yaparsanız düzelir diye düşünüyorum. Durum çubuğundan yapıp deneyebilirsiniz.

• tashunkee kullanıcısına yanıt
    ikinci el sitesinde sıfırdan pahalı veya sıfır fiyatına yakın bu sebeple 3500 e teknoloji mağazadan almak mantıklı olur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Andy Larkin kullanıcısına yanıt

genel olarak gece modu derken hocam? zaten saat gün batımında değil gece modunda kullanıyorum gece gündüz. tarifi var mı

Geliştirici seçeneklerinde karanlık moda zorla seçeneğini aktif edin
  • Dostlar wifi ağları arasında değişiklik yaparken bluetooth bağlantısı 1-2 saniye gidip geliyor mu?

Tam bir çözüm değil ama tuşlarla navigasyon yerine el hareketiyle navigasyona geçmeyi deneyebilirsiniz. Ya da geliştirici seçeneklerinden karanlık modu zorla ayarını etkinleştirebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eabeloved -- 7 Mart 2021; 1:28:29 >
  • Şubat güncellemesini yapmayan arkadaşlar bence kesinlikle yapmasın. Yukarıda @Gopc@ arkadaşımızın da gerekçesini yazdığı gibi Kasım ya da Ağustos güncellemesine geri dönemiyorsunuz.

Yapmayın çünkü; wipe yapıp her şeyi yeniden kurdum ve telefonu şarj ettim. Şarjdan çekeli 45 dk oldu ve telefonun ekranını dahi açmamama rağmen şarjı %98'e düştü. Orta düzey güç tasarrufunda ve senkronizasyon kapalı olarak kullanmama rağmen bu şekilde bir sonuçla karşılaştım. Bakalım kaç saat ekran süresi alacağım sonucu yazarım tekrardan mesajı ediltleyip ya da yeni mesaj olarak.

Android 11 kullanan arkadaşlardan ekran süresi ve genel batarya kullanımı ile ilgili yorumları bekliyoruz.

• ugur_Akd kullanıcısına yanıt

Hocam öncesinde de %100 den %98e çok hızlı düşüyordu ki.Bu niye bilmiyorum ama bu telefonda bu 2 değer arası yok gibi bir şey.%98 den sonra normale dönüyor.

• Tamam hocam dediğiniz gibi yeni romun oturmasını bekleyip görelim bakalım 1 hafta içinde nasıl olacak pil performansı. Mesajınız için teşekkür ederim.@Gopc@

Ben tam tersi hatırlıyorum hocam dediğiniz gibi mi olacak göreceğim gün içinde. Size de mesajınız için teşekkür ederim. @Mr.Chesterfield

• 
Sayfa: önceki 380381382383384
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.