Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY M51 [ANA KONU] (376. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.970
Cevap
124
Favori
673.936
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
53 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 374375376377378
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    M51 e logitech f710 gamepadi bağlamayı denedim. Ama görmüyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: trkltn

Merhabalar arkadaşlar,
    M51 e logitech f710 gamepadi bağlamayı denedim. Ama görmüyor

cihazın OTG ile ilgili -öyle sanıyorum ki iki yönlü şarj unsuru olmasından kaynaklanan- böyle bir durumu var, özel OTG adaptörleri ile halledilebiliyor. ben Spigen'in şu aşağıdaki adaptöründen sipariş vermiştim denemek için ancak stokta kalmadığı için siparişi iptal edip paramı karta geri yatırarak alt limitsiz hediye çeki tanımlamışlardı. o yüzden de hevesim kursağımda kaldı, elimdeki Baseus'un sıradan bir USB-Type C OTG'si ise işe yaramıyordu.

bahsettiğim Spigen ürünü

Spigen Essential CA300 USB-C to USB Giriş Dönüştürücü OTG Adaptör - 000CA25553: Amazon.com.tr

diğer mecralarda Amazon'da listelendiği 75TL civarı bedelin aksine 120-130TL civarına satılıyordu en son. eğer düşük fiyattan bulabilir ve yine çalışmama ihtimalini de göze alabilirseniz belki değerlendirebilirsiniz.

bunun haricinde telefonun en çok satıldığı ve asıl olarak hedeflediği Hindistan pazarındaki birçok Youtuber bu problemi aşabilen özel OTG adaptörleri ile videolar çekmiş ve paylaşmaktalar, fakat cihazlar hep noname, yani isimsiz markalar. hani bir Aliexpress linki falan paylaşsalar bari en azından o şekilde işe yarayan ürünler edinilebilirdi.

• https://www.sammobile.com/news/android-11-based-one-ui-3-1-update-live-galaxy-a71-4g//

a71 4g modeli için, one ui 3.1 yayınlanmış.

kasa ve pil haricinde bizim m51 ile aynı olan bu model one ui 2.5'den direkt olarak 3.1'e güncellenmiş.

oysa ki, a71 5g modelinde ise en son şubat güncellemesi ile one ui 3.0'a güncellenmişti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Windows 11 -- 4 Mart 2021; 21:15:11 >
  • UnicornKnight kullanıcısına yanıt
    Ben birde bangood dan gamesir x2 sipariş verdim. O da uyumsuzsa çok kötü hissederim. Arada bağlantı yok onlarda umarım problem olmaz SAMSUNG GALAXY M51 [ANA KONU]
  • arkadaşlar ekran koruyucunu nekadar takdırdınız bana tam ekran kaplama için 50 tl aldılar normalmi ? İnternet üzerinden ekran koruyucu alan varsa link gonderirmisiniz
  • Telefonum geldi gayet memnunum akşam saat 7 şarzdan %100 dolu çektim telefonu 3 saat kullanımda %90 düştü wifi baz sinyal sorunu hiç yaşamadım
  • Arkadaşlar Gsam battery programını indirdim Pili fazla tüketen uygulamalara baktığımda Combined App Cpu diye bir şey gördüm bu nedir sizde de var mı ? Yabancı forumlardada bu sorunu yaşayanlar olmuş çözümü nedir acaba ?

SAMSUNG GALAXY M51 [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Siceyy kullanıcısına yanıt
    Bende de var. Ne olduğunu bilmiyorum açıkçası.
    Combined App Cpu bir program değil hocam. Uygulamaların toplam işlemci kullanımını gösterir. Hangi uygulamanın ne kadar pil tüketmiş olduğunu buradan görmek için bazı izinler vermeniz gerekir uygulamaya.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • xweser X kullanıcısına yanıt

Sizde ne kadar kullanıyor hocam ?

• forgottenh F kullanıcısına yanıt

%30 nasıl bi rakam hocam ben tek bi program olarak düşündüm o yüzden görünce dedim bu ney şarjım hızlı düşüyor gibi geldi bide o yüzden soriyim dedim bi sakıncası yok yani o zaman herkes de görünüyor bu şekilde

Hocam hangi izinler onlar? Bende de tek o çıkıyor. Tüm izinleri verdim diye biliyorum ama sanırım vermediğim kalmış

• Sizde % kaç hocam bende merak ettim tüm izinleri verdim telefon ve kayıt yeri vardı sadecd

• infazci captain kullanıcısına yanıt
    Bilinen genel izinler değil bahsettiğim (konum, kamera vb.). Uygulamanın ayrıntılı okumaları yapması için daha ileri seviye izinler olmalı. Geliştirici seçeneklerini aktif ettikten sonra, usb hata ayıklamayı da açacaksınız. Ondan sonra Windows kullanan bir bilgisayara adb diye birşey yükleyeceksiniz. Adb yüklendikten sonra telefonu bilgisayara bağlayıp birkaç komut gireceksiniz. Sonra uygulamadan ayrıntılı bilgileri görebilirsiniz. Telefonunuz rootlu ise bunları yapmadan zaten direk görebilirsiniz bu ayrıntıları.

Ben de 28,6% kullanıma göre herkeste aynıdır aşa yukarı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MoÇü -- 5 Mart 2021; 1:17:18 >
  • MoÇü kullanıcısına yanıt

Ortalama %30 gözüküyor şuan hocam bende bilemedim değişik bi şey :D

Özel mesaja cevap veremedim, kusura bakmayın. Cep telefonu numaramı doğrulayamadım.

Ne demek hocam öneml değil :)

Anladım hocam bunu araştırıp deneyim o zaman ben..

@siceyy şuan bende %28 gözüküyor

• Peki arkadaşlar gece telefonu %70 de bıraktım sabah kalktım %3 gitmiş. Çok önemli değil ama şu drain sorunuyla alakalı olabilir mi? Dün gecede %6 gitmişti. Arka planda öyle aman aman uygulama kullanımı yok gözüküyor.

• 
Sayfa: önceki 374375376377378
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.