Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY M51 [ANA KONU] (372. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.970
Cevap
124
Favori
673.959
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
53 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 370371372373374
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ayar- uygulamalar kısmından uygulama titreşimini kapattığım halde her bildirimde titreşim geliyor, pano yok! abi bu kadar saçma sapan mevzuları olduğunu şu foruma yazan olsaydı keşke. yok wifi az çekiyor yok kamera pembe çekiyor dışında eksiklik yazan olmamış.. pano gibi te sittin sene önce olan özellik 2020 model telefonda yok, telefondan titreşim hiç bir şekilde tamamen her yerden kapatılmıyor. bu nasıl arayüzdür arkadaş.. dark mod dışında android 6 çok daha işlevsel bu android 10 ve m51 arayüzünden..

Bu kadar düzgün ekranı-bataryası şarjı olan telefonu nasıl bu şekilde kırparak piyasaya sürmüşler akıl alır gibi değil.. şu saydıklarım dışında her konuda tatmin oldum ancak pano mevzusunun çözümü yoksa satarım uğraşmam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gkhan92 -- 2 Mart 2021; 15:37:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sense21

Amazondan bundan 2 tane aldım çok memnunum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fit 2 satan var mi? Telefonla kampanya vardı da bi ara.
  • gkhan92 G kullanıcısına yanıt
    Samsung klavyesinde pano yok. Gboard,Swiftkey gibi alternatiflerinde var
  • MoÇü kullanıcısına yanıt

Fazla beklentiye girmeyin hocam.Android 11 en iyi ihtimalle Haziran da anca gelir o da en iyi ihtimal.

• Mr.Chesterfield kullanıcısına yanıt
    Onu yazdım zaten dostum. En son alacak bir iki ülkeden biriyiz. Nisan'da Hindistan'a verildiğini düşünün. Bize gelmesi minimum + 3 ay..
  • quote:

Orijinalden alıntı: rjopkq

Samsung klavyesinde pano yok. Gboard,Swiftkey gibi alternatiflerinde var

eklenti vs sonradan kurulan mevzular sarmıyor beni.. güncelleme ile gelme ihtimali var mı samsung klavyeye?

• gkhan92 G kullanıcısına yanıt
    One UI core sürümü olduğu için gelmez tahminimce.
  • hondaci_cbr kullanıcısına yanıt
  • Merhaba arkadaşlar. Bugün bir arkadaşa bu telefonu aldık Samsung bayisinden 3.625 liraya. Yalnız telefonun interneti epey yavaş. 5 Mbit falan. Vodafone hat. Daha önce kullandığı telefonlarda sıkıntı olmuyormuş. Çözebilir miyiz bu sorunu?

• .Predatör. kullanıcısına yanıt
    İnternetten neden almadınız ki? Hem daha ucuz hem de iade şansınız olurdu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: .Predatör.

Merhaba arkadaşlar. Bugün bir arkadaşa bu telefonu aldık Samsung bayisinden 3.625 liraya. Yalnız telefonun interneti epey yavaş. 5 Mbit falan. Vodafone hat. Daha önce kullandığı telefonlarda sıkıntı olmuyormuş. Çözebilir miyiz bu sorunu?

Telefon bayiler de satılmıyor ki sadece internet satışı var.Hangi bayiden aldınız ?

• .Predatör. kullanıcısına yanıt

Bende Vodafone kullanıyorum ama çok memnunum, hem evde hem işte çok hızlı . Şuana kadar ağırlaşan bir durumla karşılaşmadım.wifi de neredeyse hiç kullanmıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi otosinan -- 2 Mart 2021; 20:1:40 >
  • xweser X kullanıcısına yanıt

Arkadaş almak istemedi. 200 lira fark vardı yaklaşık. Son zamanlarda bir iki büyük site iadede bir kaç şeyde sıkıntı cikardi. O yüzden almak istemedi arkadaş.

• Mr.Chesterfield kullanıcısına yanıt

İstanbul sultanbeyli Samsung bayisi hocam. Sadece Samsung bayileri satıyor bildiğim kadarıyla. Ya da bir tanıdık vasıtasıyla gittik bilmiyorum o şekilde aldık.

• otosinan O kullanıcısına yanıt

Valla 4.5g kapalı hız testi 0.1 çıktı. Açık şekilde en fazla 7 Mbit gördü. Ağ ayarlarını falan sıfırladım bir de.

• 4. Kez soracağım. Hep tartışmalar arasında kaldı.

Cihazı orta düzey güç tasarrufu modunda kullanmak istiyorum ancak wp mesajları uygulamaya girmeden gelmiyor. Bunu aşmanın bir yolu var mı?

Şu an şarjım %53 ve 7 saat ekran görüntüsü aldım. Tasarrufu da açabilirsem sanırım 16-17 saat ekran görüntüsü alabilirim.

• sata90 S kullanıcısına yanıt
    Ayarlar > Cihaz Bakımı > Pil > Uygulama Güç Yönetimi > Uyku Moduna Alınmayacak Uygulamalara girin ve WhatsAppı buraya ekleyin.
    SAMSUNG GALAXY M51 [ANA KONU]

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MoÇü

Onu yazdım zaten dostum. En son alacak bir iki ülkeden biriyiz. Nisan'da Hindistan'a verildiğini düşünün. Bize gelmesi minimum + 3 ay..

hocam hindistan sürümüne geçebilirsiniz ben hint romu kullanıyorum ses kaydetme özelliğinden dolayı. güncellemelerde sıkıntı yaşamadım şubat güncellmesini aldım geçen hafta.

• quote:

Orijinalden alıntı: holograpys

hocam hindistan sürümüne geçebilirsiniz ben hint romu kullanıyorum ses kaydetme özelliğinden dolayı. güncellemelerde sıkıntı yaşamadım şubat güncellmesini aldım geçen hafta.

Alıntıları Göster

Zaten Hint romunu kursam güncelleme sorunu diye bir şey olmaz adamlar çatır çatır her ay güncellemeyi alıyor.SAMSUNG GALAXY M51 [ANA KONU] Ama sevmiyorum öyle rom filan kurmak hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MoÇü -- 2 Mart 2021; 21:27:13 >

• 
Sayfa: önceki 370371372373374
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.