Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY M51 [ANA KONU] (370. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.969
Cevap
124
Favori
673.785
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
53 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 368369370371372
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hahahah yemin ederim psikolojik sorunların var senin. Bir de utanmadan fanatik diyor pembe olan şeye kırmızı diyorsun ama fanatik olan benim hahah ironiye bak. :D Sen fanatiklikten gözün dönmüş farkında değilsin. :D Pembe olan şeye halen kırmızı diyorsun ama fanatik olan benim öyle mi? :D. Senin acilen koşarak göz doktoruna ve psikiyatriste gitmen lazım. Şaka gibi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MoÇü -- 27 Şubat 2021; 23:46:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MoÇü

Hahahah yemin ederim psikolojik sorunların var senin. Bir de utanmadan fanatik diyor pembe olan şeye kırmızı diyorsun ama fanatik olan benim hahah ironiye bak. :D Sen fanatiklikten gözün dönmüş farkında değilsin. :D Pembe olan şeye halen kırmızı diyorsun ama fanatik olan benim öyle mi? :D. Senin acilen koşarak göz doktoruna ve psikiyatriste gitmen lazım. Şaka gibi..

bana ait olan rengi solmuş şeyi ben bilmeyeceğim de sen bileceksin he mi. tedavi olması gereken sizsiniz.

yallah hadi engellenenlere.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UnicornKnight -- 27 Şubat 2021; 22:4:28 >

• Halen şapka diyor. Millete doktor tavsiyesi verip utanmadan fanatik diyor bir de. Resmen fanatikliğin şekil almış halisin, zaten paylaştığı görseller ortada daha neyin tantanasını yapıyorsa...

Samsung'un bunu düzeltmesi lazım ancak düzeltir mi hiç sanmıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MoÇü -- 27 Şubat 2021; 23:50:8 >
  • SAMSUNG GALAXY M51 [ANA KONU]
    SAMSUNG GALAXY M51 [ANA KONU]

Ön 32mp Arka 64mp ile çekilen kırmızı! fotoğraflar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spoofing -- 27 Şubat 2021; 23:3:35 >
  • Spoofing kullanıcısına yanıt

Hocam attığınız fotograflarda da 1turuncu 1pembe var. Sizin arka kamerada da mi problem var acabaa?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyuncak arabalı fotoğrafta araba bildiğin pembe çıkmış. Neresi kırmızı ? Asıl kendisi göz doktorundan randevu almalı.

• telefonda mesaj yazarken google seslı yazma bulamadım nasıl yapyoruz bu ısı turkce yazacak sekılde olması lazım ıng cıkıyor klavyede

• Kendi klavyesinde bu özellik yok google klavye tavsiye ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: Andy Larkin

Bu mesaj silindi.

Ne desek boş ona :) Hintlilerin iyi baskı kurması lazım bu sorunun düzeltmesi için top onlarda.

• Telefonu almayı düşünüyorum fakat fiyatının yakın zamanda düşme ihtimali varsa beklicem. Herhangi bir bilgi var mı bununla alakalı?

• baris-balci kullanıcısına yanıt

Alışırsa her zaman ister.

• baris-balci kullanıcısına yanıt
    Neden atıyorsun, merak ettim?
  • Arkadaşlar benim ön kameradan çektim bir sorun gözükmüyor şuan. Tabi ışığı ayarlayamayınca pembeleşiyor.

• Samsung M51 serisinde telefonların çoğunda (bakın hepsinde değil) pembeleşme kırmızılaştırma sorunu var. Bunların büyük çoğunluğu ön kamera nadirde olsa arka kamerada mevcut. Bunu inkar etmenin kime ne faydası var. Aynı sorun bu telefona çok benzer A71 de yok.

Pembeleşmede her zaman değil bazı açılarda ve düşük ışıkta oluşuyor. Mesela hafif loş ışıkta watsapla görüntülü konuşma yaptığınızda karşıdaki kişi daha selam vermeden YÜZÜNE NE OLDU diye cümleye başlıyor. Kıpkırmızı oluyor yüzümüz... Ön kamera ile selfi çekimlerinde yüzde ve dudakta pembeleşmeler oluyor. Tabi bu bizde çokta iyi durmuyor :)

Çoğu telefon sahibi ön kamera veya görüntülü konuşma ile işi olmadığından bu sorunun farkında değil yada o iğrenç açıya henüz denk gelmemiş.

Ben bu sebeple telefonu garantiye gönderdim ispatlı bir şekilde birşey yok deyip geri gönderdiler. Bunun 2 sebebi var. Birinci telefonda sorun var deyip alsalar örnek teşkil edecek ve çok telefonda bu sorun var.. İkincisi yazılımla düzeleceğini ön görüyorlar. Bu sorun Hindistanda da çok yaygın.. umarım çözülür. Ama üzerine basa basa söylüyorum.. Ön kamerada ÇOĞU telefonda bu sorun var... Tekrar foto koyuyorum.Kırmızı orjinal rengi... Arka kamera ile çekilen kırmızı ön kamera ile çekilen pembe...

• arkadaşlar bana kılıf önerirmisiniz lütfen.

• Alttaki kontrol çubuğundaki geri tuşunu sola almak istiyorum. Ayarlardan nereden yapabilirim?

• mercpool kullanıcısına yanıt
    Ayarlar > Ekran > Navigasyon Çubuğu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • forgottenh F kullanıcısına yanıt

Çok teşekkür ederim hocam. Oraya bakmak hiç aklıma gelmedi. :)SAMSUNG GALAXY M51 [ANA KONU] 

• 
Sayfa: önceki 368369370371372
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.