Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY M51 [ANA KONU] (366. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.970
Cevap
124
Favori
673.948
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
53 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 364365366367368
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: postalcioglu

Telefonu eşime aldım bir hafta önce. Kanal d canlı yayınından wifi ile dizi izlemeye çalışıyor ama sürekli duruyor bağlantı. wifi kapatınca sorun yok. bende mi note 3 var aynı anda açıyoruz ve duraklamadan izleniyor.

Ben de xiaomi nin yazılımından nefret etmiştim bildirimler gelmiyor geç geliyor diye, kendime de m51 alacaktım ki çöp bu telefon bu haliyle. X,Y,Z özelliği diye sıralaycaksınız ama wifi berbat daha ne olabilir ki.

Wifi arama yapınca benim telefon tüm komşuları buluyor m51 2 veya 3 ağ buluyor.

kendi ağımızda canlı yayın izletmiyor.

inşallah donanımsal değil yazılımla alakalıdır da düzelir.

Hic boyle bir problem yasamadim. Iki ayri modemde de ( biri Kablonet modemi, digeri Turknetin verdigi modem ) sorunsuz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 1 diş çeken wifi ağlarını note ve s serileri de bulmuyor. Ne wifi kopması ne yavaşlaması yaşıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: rjopkq

1 diş çeken wifi ağlarını note ve s serileri de bulmuyor. Ne wifi kopması ne yavaşlaması yaşıyorum

Yaşadığımız evden bahsediyorum. Modemle aramız 3 metre ya var ya yok...

• çöp modemini değiştir güzel kardeşim, telefonda bir sorun yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: UnicornKnight

çöp modemini değiştir güzel kardeşim, telefonda bir sorun yok.

Modem; 3 farklı telefonu iki bilgisayarı ve bir tableti aynı performansta çalıştırıyor. m51'e gelince adam seçip çöp mü oluyor?

Telefonu para verip almış olmak sorunsuz olduğu anlamına gelmez.

"Bendeki iyidir" modundan çıkın artık.

İnternette bile videoları var sonradan gördüm.

Kötüyse kötüdür, çekmiyorsa çekmiyordur.

Zamanında Xiaomi'yi de ne övgüler görüp almıştım ama xiaomi yazılımı da başlı başına bir çöp işte...

Poco x3 vasatını M51'e kıyaslayan kafalardan olmayın.

MIUI gibi aklınız sonradan gelmesin.

• Hocam 2 yıl Xiaomi kullanmış birisi olarak yazılım konusunda dediklerine sonuna kadar katılıyorum sorunlar bitmek bilmiyor
    Bende en son plus var evet biraz uzaktaki wifi ları çekmiyor aman genel olarak wi-fi'den memnunum
    Gerilim m51 e bu cihazın wi-fi sorunu olduğunu çok sık olmasa da birkaç defa duymuştum ama her cihazda olmuyor sanırım belki size sorunlu ürün gelmiş olabilir
    Wi-fi de iken internet çok yavaş demişsiniz o konudan söylüyorum yoksa tüm Samsung cihazlar uzaktaki wi-fi'leri görmüyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: postalcioglu

Telefonu eşime aldım bir hafta önce. Kanal d canlı yayınından wifi ile dizi izlemeye çalışıyor ama sürekli duruyor bağlantı. wifi kapatınca sorun yok. bende mi note 3 var aynı anda açıyoruz ve duraklamadan izleniyor.

Ben de xiaomi nin yazılımından nefret etmiştim bildirimler gelmiyor geç geliyor diye, kendime de m51 alacaktım ki çöp bu telefon bu haliyle. X,Y,Z özelliği diye sıralaycaksınız ama wifi berbat daha ne olabilir ki.

Wifi arama yapınca benim telefon tüm komşuları buluyor m51 2 veya 3 ağ buluyor.

kendi ağımızda canlı yayın izletmiyor.

inşallah donanımsal değil yazılımla alakalıdır da düzelir.

EŞimin S20 si var. Yeni alındı sayılır. Poco X3 var bende. İkisi arasınaki Wifi 5Ghz link bağlantı hızı Poco nun 78 Mbit alabildiği link hızını, S20 40 mbit civarı alıyor. -70 Db sinyal kuvveti aldığı yere S20, - 60 Db civarı da Poco alıyor. Kaldı ki Benzer durum gsm signal strength durumunda da geçerli. Kaldı ki buna nazaran SAR değerleri de düşük olacağı kanısına varmıştım. Fakat daha fazla. Samsung chipsetlerin bir narinliği ve bir miktar zayıflığını sezdim. Bu, ev ağının durumu ve sinyal karmaşası olan yerlerde değişkenlik gösterebilir. Wifi tarama listesinde 10 / 15 adet ağ bulan Poco, aynı lokasyonda S20 gerçekten de 3 adet wifi ağı buldu. Ha, sinyalin çok zayıf olduğu ağları göstermek bir şey değiştirmez. Bağlansa da paket veri aktarımı da olmayacaktır pocoda da. Tecrubemi aktardım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asyagrafik -- 25 Şubat 2021; 1:23:24 >

• valla ne kadar kötülesekte millet yine Samsung alıyor ben pes ettim

ben s20 fe kötülüyorum adam gidip bu seferde s21 veya s20 alıyor, ne anladım ben bu işten

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1.5 aydır bu telefonu kullanıyorum. en ufak bir sıkıntım yok çok şükür. telefonu kötüleyenlerin ya gerçekten telefonunda bi problem vardır ve düzeltemiyordur, ya da telefondan çok fazla şey beklediği için tatmin olmuyordur, ya da takıntıları vardır.

• quote:

Orijinalden alıntı: bluefour

valla ne kadar kötülesekte millet yine Samsung alıyor ben pes ettim

ben s20 fe kötülüyorum adam gidip bu seferde s21 veya s20 alıyor, ne anladım ben bu işten

S20FE de ne gibi sorunlar yaşadınız? Hali hazırda Poco X3 var..

Öncesinde S20fe çok git gel yaptım. Grafiker olduğumdan amoled bana ters geldiğinden düşünmemiştim. Fakat hala aklımı kemiriyor. Alıp kenara koyasım geldi. Cidden kupon cihaz gibi duruyor. Mesela, Galaxy note Fan edition benim gözümde efsanedir. Home tuşlu, 16/9 ekran oranı, TEk kamera olsa da günümüz cihazlar dan kat kat daha iyi doğrulukta fotoğraf çekmesi mükemmeldi. S20Fe de bana öyle geldiğinden alasım geliyor. O nedenle soruyorum.

Pahalı telefon iyi telefon mantığı yoktur bende. Sıfır FE bulsam şu an alırdım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asyagrafik -- 25 Şubat 2021; 11:34:15 >

• Exynos işlemcili babam olsa gene de almam.

Exynos görünce kaçın.

• LGatakan kullanıcısına yanıt
    Eğer alacak kişi çoğunlukla oyun oynayan birisi isen ben de tavsiye etmem
    ama oyunla pek işi olmayan kişi için bir sıkıntı olmaz
    Samsung haricinde yazılımı doğru düzgün olan cihaz yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: receep 32

Eğer alacak kişi çoğunlukla oyun oynayan birisi isen ben de tavsiye etmem
    ama oyunla pek işi olmayan kişi için bir sıkıntı olmaz
    Samsung haricinde yazılımı doğru düzgün olan cihaz yok

Katılıyorum.

ARayüzü çok iyi. Sezgisel. Oppo, realme, gibi diğer çinli üreticilerin cihazlarını elime alıp incelemedim de, Emui, Miui arası kıyas yaparsam açık ara Samsun arayüzü çok başarılı. Sezgisel.

• asyagrafik kullanıcısına yanıt
    Samsung s serisinin batarya olayını çözse gözüm kapalı kendi işlemcisi olsa dahi alırım. Mesela s20 fe. 120 hz ekran ama ekranı devamlı 120 de kullandığın zaman günü çıkarmıyor. Youtube incelemelerinde geçiyor. 60 a düşürüp kullanayım dersen bu sefer de neden s20 fe alayım diyorsun.
  • asyagrafik kullanıcısına yanıt
    2 yıl Xiaomi mi6 kullandım
    Yazılım epey sorunu, donanım ve pil olarak cidden mükemmel benim cihaz aldığımda 1 yıllıktı 2 yılda ben kullandım ama pil hala günü kurtarıyordu, yazılım sorunları ve mikrofon kalitesi beni cihazdan soğuttu
    Şu anda s10 plus kullanıyorum son derece memnunum , yazılım dediğin böyle olutabii aradığım şeyler yok değil ikinci alan modu her uygulamayı çift kullanabilme özelliği ama bildirimler düzgün gelmedikten sonra ne yapayım ben onlaraı
  • Su konuda m51 kullanıcısı veya almak isteyenler haricindeki fazlalıklar artık uzaklaşabilir mi ya? Bir de kendi aralarında kavga ediyorlar. Telefon hakkında yorumlar okumak verimli bir şeyler öğrenmeye giriyoruz bir de boş muhabbetlerinize denk geliyoruz. Yeter artik kendinize gerçek arkadaşlar bulun veya özelden konuşun

• Andy Larkin kullanıcısına yanıt

m51 sahibiyim, iphone 11'imi satıp bu cihaza geçtim. Amacım pil ömrü ve orta şeker kalite kameraydı. Beni gayet tatmin etti ama Çinliler m51'den daha iyi cihazlar piyasaya sürmeye başladılar diyebilirim.

m51 ile birlikte ips panel telefon almama kararı aldım. Amoled, OLED gibi paneller candır. IPS sadece idareten kullanılan bir panel gibi geliyor artık bana.

• LGatakan kullanıcısına yanıt

Ekran konusunda ben de ayni fikirdeyim. Amoledler haricindeki diğer ekranlar ilkel gelmeye başladı. Iphone 11'i pil konusunda o kadar mı mutlu etmiyordu sizi? Yoksa para mı lazımdı?

• Andy Larkin kullanıcısına yanıt

Hocam iphone 11'i ben çok titiz kullandım ve kullandığım 11 ay boyunca telefonun batarya sağlığını %100'de tuttum.

Ama bir zaman sonra telefonun bana değil, benim telefona hizmet ettiğim düşüncesinden kurtulamadım.

Aldığım daha yüksek fiyattan iphone 11'i sattım, gittim m51 aldım. Şimdi de batarya sağlığını korumak için %75 civarlarında şarj ediyorum ama telefonun bana hizmet ettiğini düşünüyorum.

Apple'ın alınabilir iki cihazı var. iPad ve Apple watch.

iPhone denilen alet abartılmış bir balon. Başka hiçbir şey değil.

• Konuya yazmak için m51 sahibi mi olmak lazım. Bırakın artık bu sığ düşünceleri. Belki yanımdaki kullanıyor da bir iki kişiye yardımınız dokunur. Neyse.

• 
Sayfa: önceki 364365366367368
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.