Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY M51 [ANA KONU] (331. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.970
Cevap
124
Favori
673.925
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
53 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 329330331332333
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: marcelor

Anladim hocam ozaman dedigim gibi usb typec alacaksin

Çok teşekkürler hemen sipariş veriyorum

• receep 32 R kullanıcısına yanıt
    Amazona baktim 28 tl. Amazon nedense ugreen kablolarinda daha uygun oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: receep 32

https://www.hepsiburada.com/baseus-cafule-belt-type-c-2a-usb-hizli-sarj-kablosu-2-m-kirmizi-siyah-catklf-c91-p-HBV00000GC3WL?magaza=PDAteknoloji
    Şu ürüne bakabilirsin hocam

Sağol hocam hemen sipariş vereyim yanlış anlama bilmediğimden soruyorum başlıkta şarj kablosu diyor..Veri aktarımı da yapar değil mi?

• marcelor kullanıcısına yanıt
    Amazona bakmayı unutmuşum o fiyata gayet iyi oradan alınabilir
  • atillagur kullanıcısına yanıt
    Hocam senin durum cok vahim

Veri aktarimida yapar
    Sıkıntı yok hocam veri aktarma yapar diğer arkadaş yazmış amazon'da daha uygunmuş oradan sipariş ver
  • Arkadaşlar kargoyla filan uğraşmayayım diyorum bu da olur mu sıkıntısız veri aktarımı yapar mı?

https://www.vatanbilgisayar.com/ttec-type-c-sarj-kablosu-gri.html#urun-ozellikleri

Olur
  • Bunda karar kıldım :) sipariş verdim fiyatta uygun inşallah iş görür

cevaplar için sağolun arkadaşlar

https://urun.n11.com/kablo/syrox-c92-usb-type-c-samsung-xiaomi-hizli-data-ve-sarj-kablosu-P407525376

• quote:

Orijinalden alıntı: atillagur

Bunda karar kıldım :) sipariş verdim fiyatta uygun inşallah iş görür

cevaplar için sağolun arkadaşlar

https://urun.n11.com/kablo/syrox-c92-usb-type-c-samsung-xiaomi-hizli-data-ve-sarj-kablosu-P407525376

Bunu mu aldınız?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Markayi ilk kez duydum. Amazonda 2 metresi 3 tl farkla alabilirdin. Hayirlisi olsun.
  • marcelor kullanıcısına yanıt

hmm peki hocam bunun küçük kardeşleri varmış m31 ve m31s diye. m31'in tipini beğenmedim direkt eledim ama m31s nasıl acaba bir bilginiz var mı? m31s'in pili 6000 mah mış ama arada 400-500 fiyat oynuyor. kararsız kaldım şimdi.bir de incelemelerde m51'in arkasının malzemesine dandik diyorlar. siz bir dandiklik hissettiniz mi acaba? eğer alırsam kılıfla kullanıcam zaten ama merak ettim açıkçası.

• usaglam kullanıcısına yanıt
    M31 ile bilgim yok ama telefonun arkasi biraz basit gibi. Cok parlak geldi bana gerci 2 gun sonra kilif tatktim o yuzden benim icin sorun olmuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: marcelor

Markayi ilk kez duydum. Amazonda 2 metresi 3 tl farkla alabilirdin. Hayirlisi olsun.

evet hocam ama fazla uzun olmasının bana bir yararı yok aldığımda işimi görür inşallah kullanıcı yorumları genelde iyi diye tercih ettim

teşekkür ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: usaglam

hmm peki hocam bunun küçük kardeşleri varmış m31 ve m31s diye. m31'in tipini beğenmedim direkt eledim ama m31s nasıl acaba bir bilginiz var mı? m31s'in pili 6000 mah mış ama arada 400-500 fiyat oynuyor. kararsız kaldım şimdi.bir de incelemelerde m51'in arkasının malzemesine dandik diyorlar. siz bir dandiklik hissettiniz mi acaba? eğer alırsam kılıfla kullanıcam zaten ama merak ettim açıkçası.

Konuya karışıyorum kusura bakmayın

1 hafta telefon araştırması yaptım M51 de karar kıldım çok da memnunum..

M31s modeli de iyi bir model aklımda kalan farklar M51 in ekranı çok çok az da olsa daha büyük,M51 in ram 8GB M31s 6GB olmalı bir de M51 in işlemcisi biraz daha güçlüydü diye hatırlıyorum...

ben aradaki fiyat farkına rağmen 8 e 6 ram den dolayı m51 de karar kıldım.

Arka kapak hiç de kalitesiz bir görüntü yada kullanım hissi vermiyor zaten kılıf kullanacaksanız arka kapakla fazla bir işiniz olmaz diye düşünüyorum

• Aradılar bizi almaya karar verdim ama son olarak gerçekten tavsiye ediyor musunuz m51 î çok arge yaptım ama hala ç. Kronik sorunlar can sıkıyor mesela bazıları arada şarj olmuyor diyor bazıları Wifi çekim gücü yok hoparlör ses sorunları. Pembelik sorunu gibi. Bunlar ciddi sorun mu yoksa ileride güncelleme ile düzelir mi kesin

• @atillagur @marcelor

cevaplar için teşekkürler arkadaşlar. sanırım m51 benim için en uygun telefon  

• 
Sayfa: önceki 329330331332333
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.