Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY M51 [ANA KONU] (250. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
10.970
Cevap
124
Favori
673.972
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
53 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 248249250251252
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sessizharflik

Redmi note 9 prodan geçilir mi arkadaşlar ?

Ben anneme redmi note 9 pro aldım. Bende M51 var. Aralarında öyle fazla bir fark yok. Bence geçilmez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sessizharflik

Redmi note 9 prodan geçilir mi arkadaşlar ?
    Sıfırdan alacak kişi için M51 daha iyi seçenek ama eski telefonu zarara satıp M51 e geçmeye gerek yok bence.
    Eski ile yeni arasında fark düşük olursa düşünülebilir ama sanırım 700-800 den aşağı olmaz (belki daha fazla) bence gerek yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yazilim guncellemesi gelmis ne hakkinda, yapsak mi? Ne dersiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkan9971

Kılıf kullanmayacaksanız kesinlikle arka kasa çok kolay çiziliyor

Alıntıları Göster

Kılıf kullanıyorum ama yine de yaptırmak daha faydalı olur gibi.

• Mr.Chesterfield kullanıcısına yanıt

Teşekkürler hocam

• Buİnsansa kullanıcısına yanıt
    Ne hakkında anlamadım ama farkettiklerim
    Klavyede öngörücü kelimeleri aşırı hızlı oluşuyor ve geri bildirimlere titreşim gelmiş birde batarya şarjdayken atıyorum 2 saat sonra şarj %100 olacak gibi uyarı yazısı gemiş başka ne var bilmiyorum 🤷🏻‍♀️
  • Blueorcid B kullanıcısına yanıt
    Aaa harika, güzelmiş yapmakta fayda var. Çok teşekkürler bildilendirme için.
  • Buİnsansa kullanıcısına yanıt
    Rica ederim
  • Bir video da gördüm ekran açıkken yandan çekince ekran kapanıyor.Bu özelliği nasıl aktif edebiliriz ?

• Arkadaşlar bu arada fit 2 bileklik aldım 2 3 gündür kullanıyorum güzel akıllı bileklik almak isteyenlere tavsiye ederim, keşke kamera kontrolü ve spO2 de olsaymış dedim sadece
    Ama tlf. Samsung diye uyumlu olsun diye bunu tercih ettim memnunum şuan werable uygulama sı direkt algılıyor ayar felan yapılıyor, gelen mesaja hızlı yanıt yapılabiliyor bayıldım 😊
  • Bu program ne ayak ya, daha teli alalı 1 ay olmadı tahmini kapasiteye bak. Sanırsın her gün şarja koyuyoruz da batarya bitmiş

SAMSUNG GALAXY M51 [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tam1marjinal -- 13 Aralık 2020; 18:56:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-80835C5F6

Bu mesaj silindi.

Şarjda bölümünde de aynı rakamlar var ne yazıkki. Hadi bataryanın gerçek kapasitesi 6800 ona okeyde. Bu azalmalar felan canımı sıktı daha yepyeni tel

• Bu arada samsung her zamanki gibi güncellemeden sonra yine batırmış. Hissedilir ölçüde şarj çabuk düşmeye başladı. Keşke güncellemeseydim. Fabrikadan nasıl çıkmışsa öyle kalsın dedikleri doğru sanırım

• AOD hiç kullanmadım, cihazı 1 saat kullandığımı nereden çıkardınız bilmiyorum ekran süresiyle aynı miktarda kullandım cihazı

Edit: Gece yatarken telefonu kapatıyorum, orada 1 saat uyanıklık diye okuduğun şey sabah telefonu açışımdan beri ne kadar süredir kullandığım. Aldığım ekran süresi 11 saatti. Aynı şarjla %2'ye kadar kullandım ve 19 saat ekran süresi aldım. Bilmediğiniz şeylerde ahkam kesip cahil durumuna düşmeyin

Buyur bak ekran 1 saat mi açık kalmış? 3 saat dizi 2 saat oyun 1er saat whatsapp instagram yapmışım sırf 12 Aralık günü. Ki telefonu 11 Aralıkta şarj etmiştim

SAMSUNG GALAXY M51 [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fire Cavalry -- 13 Aralık 2020; 20:34:53 >

• Mr.Chesterfield kullanıcısına yanıt

one hand operation+ uygulaması ile yapabilirsiniz. galaxy store da mevcut uygulama.

• berkan9971 B kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim.Acaba bu navigasyon tuşları etkinken çalışır mı.Malum onda da yandan çekip geri geliyoruz.

Edit:etkiliyor malesef navigasyon tuşlarını..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Chesterfield -- 13 Aralık 2020; 21:1:13 >
  • 
Sayfa: önceki 248249250251252
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.