Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY M51 [ANA KONU] (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.970
Cevap
124
Favori
673.977
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
53 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Anlamadim ki ticari kredi karti ibaresi de yok. Normal maximum karta 6 taksit sectiriyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • neyro61 kullanıcısına yanıt
    Hiç merak etmemek dillendirmemek en iyisi
  • E.w.i.f.K kullanıcısına yanıt
    Yalnız baska telefonlara olmuyor oppo denedim samsung note 10 denedim taksit yok. ama m51 de oluyor çok ilginç. Belki de daha satışta olmayan bir telefon olduğu için midir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neyro61 -- 1 Ekim 2020; 13:26:44 >
  • ercaner jr. kullanıcısına yanıt
    Video çekerken genellikle stok kamerayı kullanıyordum, siz söyleyince deneme amaçlı 1 dakikalık 1080p 60 fps video çekimi yaptım GCam ile, herhangi bir sıkıntı yok. :)

Ekleme : GCam sürüm bilgisini ekledim.
    SAMSUNG GALAXY M51 [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eric Cartman. -- 1 Ekim 2020; 13:29:21 >
  • neyro61 kullanıcısına yanıt
    Öyle bile olsa yasa belli. Bence ses etmeyelim yarın bir gün fiyat düşer alırız
  • Hepsiburadada yarın kargoya verilecek yazıyor bakalım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eric Cartman.

Video çekerken genellikle stok kamerayı kullanıyordum, siz söyleyince deneme amaçlı 1 dakikalık 1080p 60 fps video çekimi yaptım GCam ile, herhangi bir sıkıntı yok. :)

Ekleme : GCam sürüm bilgisini ekledim.
    Teşekkür ederim 🙏

• ercaner jr. kullanıcısına yanıt
    Rica ederim ne demek. :)

Arkadaşlar, ablam ön sipariş ile birlikte gelecek Galaxy Buds'ı kullanmadan satmak istiyor da. Piyasaya hakim olan arkadaşlardan ricam, fiyat olarak ne yazılabilir?

Teşekkürler. :)

• Eric Cartman. kullanıcısına yanıt
    Bence 300-350tl ye gider.

• Eric Cartman. kullanıcısına yanıt
    Telefon çıkmadan 60FPS olayını çözdük :D
    Samsung sitesinden önsipariş vermiştim, herhangi bir hareketlenme yok bugün de.

• Bende sipariş vereceğim iPhone se ile arasında kaldım. 1000 TL yaklaşık fiyat farkı var. Hafıza ve pilden kaybediyor iPhone ama kaliteli ve daha güçlü bir cihaz. Aradaki 1000 TL farka değer mi bilemedim ios hiç kullanmadım kullanmak da istiyorum günlük 6 7 saat ekran kullanımım var cihazda se yeter mi bilemedim. M51 in kulaklık hediyesi devam ediyor mu? Telefon eline geçen oldu mu acaba herhangi bir kronik sorun falan var mı acaba? Samsung'da pek kronik yok gerçi de. Biraz kalın ve kaba bir telefon sanırım biraz da. Çok büyük ellerim yok araç içinde tek elle kullanabilmem lazım tavsiyelerinizi bekliyorum.

• SE ile arasında bence boyut olarak ciddi fark var.

Küçük cihaz istiyorsanız SE alın derim.

kulaklık kampanyası bitti
  • Hepsiburada da yeni sipariş için en geç 14 ve 16 Ekim kargoda diye yazıyor. İlk parti satıldı diye anladım.
    SAMSUNG GALAXY M51 [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: celebic

Canlı Destek görevlisi sanırım kampanyanın dün gece itibariyle bittiğinin farkında değil ama bunu bilmesi gerekirdi ve sizi bu bilgi doğrultusunda uyarabilirdi. Belki alır belki de almazdınız.

Telefonunuzda görüşme kayıt uygulaması var mıydı? En azından görüşmeyi kayıt altına alıp bunu kanıt olarak sunabilirdiniz.

Benim telefonumda yıllardır ACR görüşme kayıt uygulaması yüklü. Bugüne kadar o kadar çok faydasını gördüm ki anlatamam.

Hepsinin ekran görüntüsü almıştım.

Yalnız kanunen ses kaydı yasak. Mahkemeye gidipte elimde ses kaydı var diyemezsiniz. Karşı tarafın kayıttan haberi olmalı ve onay vermesi gerekli.

• quote:

Orijinalden alıntı: astegon

SE ile arasında bence boyut olarak ciddi fark var.

Küçük cihaz istiyorsanız SE alın derim.

kulaklık kampanyası bitti
    Boyut konusu çok önemli değil de batarya olarak çok büyük fark var.

Peki kulaklık olmadan da bu fiyatı hakediyor mu sizce? 3800 TL şu anda kulaklık ile olsa 3500e falan denk gelecekti. İndirim beklemeli miyim

• quote:

Orijinalden alıntı: Etzel45

Peki kulaklık olmadan da bu fiyatı hakediyor mu sizce? 3800 TL şu anda kulaklık ile olsa 3500e falan denk gelecekti. İndirim beklemeli miyim

Alıntıları Göster
    İlk zamanlar düşme olmaz. Zannetmiyorum.
    O zaman bu fiyata alanlar demek kulaklık parasını da almışlar. Kampanya biter bitmez fiyatı 3.300 yaptılar derler :)
    Bir anlamı kalmaz ön siparişin.

Aceleniz yoksa bekleyin. Betarya olarak SE sizi perişan eder bu telefona göre bilginiz olsun.
    Sıradan kullanıcı iseniz 2 günde bir şarj edersiniz Samsung'u. iPhone ise kabloyla gezdirir sizi :)

• Se almayın batarya çok kötü. Kullandım 1 hafta sonra sattım. Ön siparişte m51 bekliyorum bakalım
  • Kayrabey kullanıcısına yanıt
    Yok hocam mahkemede izinsiz ses kaydı elbette geçerli delil sayılmaz. Sayılsaydı milyon dolarları, euroları sıfırlayanlar hapisteydi.

İş ve özel yaşam gereği çok ihtiyacım oluyor ses kayıt uygulamasına. Bir arkadaş Android 10'da kullanılmıyor demiş artık bakarız o zaman çaresine ayrıca bu telefonu hanıma almıştım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Etzel45

Alıntıları Göster
    Bu fiyatı hangi cihaz hakediyor ki...

Bence bir müddet bekleyin aceleniz yoksa. Ben de sizin gibi beklemedeyim.

Ama erken bir indirim geleceğini sanmıyorum.

Aslında ben biraz da Poco X3 NFC'yi bekliyorum. Bu ay çıkacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: celebic

Yok hocam mahkemede izinsiz ses kaydı elbette geçerli delil sayılmaz. Sayılsaydı milyon dolarları, euroları sıfırlayanlar hapisteydi.

İş ve özel yaşam gereği çok ihtiyacım oluyor ses kayıt uygulamasına. Bir arkadaş Android 10'da kullanılmıyor demiş artık bakarız o zaman çaresine ayrıca bu telefonu hanıma almıştım.
    Bende eskiden kullanıyordum ama artık ses kaydı google olmuyor bizde satılan cihazlarda.

Ben Note 8 pro global kullanıyorum bende kayıt yok. Ama aynı telefonun Endonezya ve Hindistan'da satılanda var.
    Hatta bu telefonların romunu yüklesem bende de olacak :)
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.