Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY M51 [ANA KONU] (249. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
10.970
Cevap
124
Favori
673.936
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
53 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 247248249250251
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sniper23

Temperli ekran koruyucu bulan var mı tam uyan?

Hocam ben bu m51 almayi düşünüyorum da kırılmaz cam var Samsung'un kendi sitesinde. Uyumlu değil mi acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Chesterfield

Zam gelecek diyolar hocam sene bitmeden alırım 3600 olsa da yapacak bir şey yok.

Aldınız mı hocam ben de sıkı takipteyim her gün kontrol ediyorum fiyatı. Daha düşer mi sizce şuan 3600-3700 arasında

• şöyle bi şey buldum lensun diye. alıp deneyen oldu mu acaba, güzel gözüküyor.

• holograpys H kullanıcısına yanıt

Aldım hocam dün geldi cihaz.Hocam ben 1 aydır takipteyim fiyatının sadece kara cuma da düştüğünü gördüm o zaman da param yoktu alamadım.Ocaktan sonraya bırakmadan alın bence fiyatlar artacaktır.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Chesterfield

Aldım hocam dün geldi cihaz.Hocam ben 1 aydır takipteyim fiyatının sadece kara cuma da düştüğünü gördüm o zaman da param yoktu alamadım.Ocaktan sonraya bırakmadan alın bence fiyatlar artacaktır.

hayırlı uğurlu olsun hocam iyi günlerde kullanın. Kyk nın keyfini bekliyorum ben daha  

• holograpys H kullanıcısına yanıt

Sağolun hocam eyvallah

• quote:

Orijinalden alıntı: holograpys

Hocam ben bu m51 almayi düşünüyorum da kırılmaz cam var Samsung'un kendi sitesinde. Uyumlu değil mi acaba?

Alıntıları Göster

Link var mı? Ben görmedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: sniper23

Link var mı? Ben görmedim.

Alıntıları Göster

Satıştan kalkmış sanırım, önceden kendi sitesinde telefonla birlikte ücretsiz veriyordu parayla ücreti de 20 ya da 30 tl gibi bi şeydi

• quote:

şöyle bi şey buldum lensun diye. alıp deneyen oldu mu acaba, güzel gözüküyor.

Ben ön arka olacak şekilde aldım montajının kolay olmadığını söyleyebilirim. Ekranı tamamen kaptmıyor. Arka tarafı düzgün yapamadım diye çıkardım zaten ön tarafta fena değil o kadar para eder mi bilmiyorum açıkçası
  • berkan9971 B kullanıcısına yanıt

Ne kadara almıştınız acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MoÇü -- 12 Aralık 2020; 22:34:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fire Cavalry

%100'den %45'e düştü, ekran süresi 11 saat...

Evet arkadaşlar telefonun bataryası hakkını veremiyor, 7000 mah batarya 100 saat ekran süresi vermeliydi. Bir daha samsung almam xiaomi alırım şaomiler 4000 mahla bu sonuçları veriyor (!)

Saatlik düşüşüm %2.1 olmasına rağmen 9saat 30dk ekran süresi aldım %55lik(25 saat toplam kullanım) kullanımda. Sizin değerleriniz baya iyi. Pilde mi bir sıkıntı var diye düşünmüyor değilim. 6700 civarı çıkıyor accubattery uygulamasında :D

• quote:

Orijinalden alıntı: MoÇü

Ne kadara almıştınız acaba?

Tek satıcısı var zaten her platformda aynı adamlar satıyor. 70 tl idi diye hatırlıyorum ön arka koruyucu birlikte. Kuponunuz vs varsa alınabilir fiyata düşebilir.
  • Bayagi satmis galiba millet bayaryaya hasret kalmis:)

• quote:

Orijinalden alıntı: berkan9971

Tek satıcısı var zaten her platformda aynı adamlar satıyor. 70 tl idi diye hatırlıyorum ön arka koruyucu birlikte. Kuponunuz vs varsa alınabilir fiyata düşebilir.

Alıntıları Göster

Aslında çizilmeye karşı arka kasaya uygulamak lazım böyle bir şey.

• quote:

Alıntıları Göster

Ben telefonu samsung un sitesinden alırken yanında ekran koruyucu cam hediye gelmişti. Sıfıra sıfır kapatmıyor üstelik ön kamera için boşluk yok ön kamerayı da kapatıyor.

• Şeffaf silikon kılıf kullanan var mı ? Link paylaşabilir misiniz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: tam1marjinal

Alın size 10 numara kılıf. Spigen gelmemişti daha sipariş verirken. Ama cidden güzelmiş kılıf. Ön kenarlar camdan yüksekte olduğu için ekranı düz koyunca değmiyor.

Fazla bütçe ayıramam diyorsanız hiç düşünmeden alın derim

Samsung Galaxy M51 Kılıf Karbon Görünümlü İç Tasarım Nano Silikon 60,90 TL yerine 37,90 TL
    https://urun.n11.com/cep-telefonu-kiliflari/samsung-galaxy-m51-kilif-karbon-gorunumlu-ic-tasarim-nano-silikon-P65301895

Kırılmaz cam linkini de bırakıyorum.Komple kaplıyor sadece ön cam boşluğu yok. Ama kameraya etki etmiyor.

Kılıfla cam üstteki mesajda resimli zaten.

İkisini al arkana yaslan telin keyfini çıkar 👍

Samsung M51 5D Kırılmaz Cam Ekran Koruyucu 27,95 TL yerine 17,95 TL

https://urun.n11.com/ekran-koruyucu/samsung-m51-21d-tam-ekran-koruyucu-kirilmaz-cam-P394332431

Samsung Galaxy M51 Kılıf Karbon Görünümlü İç Tasarım Nano Silikon 60,90 TL yerine 37,90 TL

https://urun.n11.com/cep-telefonu-kiliflari/samsung-galaxy-a32-4g-kilif-parlak-deri-sert-pc-kapak-P65301895

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tam1marjinal -- 13 Aralık 2020; 1:26:3 >

• quote:

Orijinalden alıntı: MoÇü

Aslında çizilmeye karşı arka kasaya uygulamak lazım böyle bir şey.

Alıntıları Göster
    Kılıf kullanmayacaksanız kesinlikle arka kasa çok kolay çiziliyor
  • Redmi note 9 prodan geçilir mi arkadaşlar ?

• 
Sayfa: önceki 247248249250251
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.