Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY M51 [ANA KONU] (24. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.953
Cevap
124
Favori
672.915
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
53 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Siyah bir karton kutudan bahsediyor. Simsiyah üzerinde gümüş renk ile samsung yazan.

Ondan bahsediyor. Kutu kaliteli ama.

• M20 de ön sipariş satışında kocaman siyah bir kutu icinde gelmişti...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokmay -- 30 Eylül 2020; 21:7:10 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hepsiburadadan alan arkadaş biraz zor iptal eder ben zor iptal etmiştim. Eşime alcaktim tekrar samsung un sitesinden bu akşama atmıştım kampanya bitmiş çok kötü oldu :((

• Yarın 1 Ekim göndermeye başlarlar mı sizce ne düşünüyorsunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Legolasx -- 30 Eylül 2020; 21:57:40 >
  • Bu telefonu bugün gördüm açıkcası öncesinde ihtiyacım yoktu ama ihtiyaç doğdu. Bu fiyattan kulaklık olmadan sipariş edilir mi? Amazon üzerinden alacağım taksit görünüyor ne dersiniz arkadaşlar?
  • sniper23 kullanıcısına yanıt
    Arama kaydetme neydi?

• quote:

Orijinalden alıntı: E.w.i.f.K

Bu telefonu bugün gördüm açıkcası öncesinde ihtiyacım yoktu ama ihtiyaç doğdu. Bu fiyattan kulaklık olmadan sipariş edilir mi? Amazon üzerinden alacağım taksit görünüyor ne dersiniz arkadaşlar?
    Düne kadar Buds kulaklık hediyesi vardı sanırım piyasa fiyatı 500, 600 lira arası olan bir kulaklık. Bu sabah itibariyle bu kampanya bitmiş.

Normalde Samsung telefonlarının fiyatı çıkış tarihinden itibaren 2, 3 ay içinde hissedilir derecede düşer ancak öyle kontrolsüz ve dalgalı bir kur yaşanan ülkemizde 15 gün sonra dövizin ne olacağı belli olmadığı için bugünden kimse bir şey diyemez. Eğer dövizde büyük bir kıpırdanma olmaz ise telefonun fiyatı 3 aya kalmaz düşer. Eğer dövizde fırlama olursa bu fiyatı bile ararsınız.

Ekonomi bakanı "ben kurla ilgilenmiyorum" diyen bir ülkede her şey beklenir. Beklerseniz büyük ihtimal fiyat 3.500 civarına kadar düşecektir. Yalnız bu yazımdan beni sorumlu tutmayın. Yarın döviz ne olur bilinmez. Keşke dün bu kampanyayı görseydiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: munans

Arama kaydetme neydi?
    Call recording diye de geçiyor. Aradığın herkesin sesini kaydediyordu telefon. Bu epey önemli bir özellik.
  • Haklısınız, ülkede sabahtan akşama radikal değişiklikler olabiliyor. Lg g4 ün bataryasından sonra bu telefonun bataryasını görünce baya yükseldim. Kulaklık kampanyası bittiğine göre bir süre kullanıcı deneyimlerini takip edip alacağım.
  • Legolasx kullanıcısına yanıt
    Bence de artık göndersinler bu telefonlar bekle bekle nereye kadar.

• Telefonun video kalitesinin 1080p 30 fps olması gerçekten aşırı sıkıcı ilerde yazılımla 60fps olması veya bizim kamera uygulamasıyla yapabilme imkanımız olur mu? Bunu A71de deneyimleyen oldu mu acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: CEBEP

Bence de artık göndersinler bu telefonlar bekle bekle nereye kadar.
    Gittigidiyor'dan almıştım. Bu sabah "kargo hatırlatma" seçeneği aktif olmuştu. Hatırlatma gönderdim. Yazılana göre kulaklık telefonla birlikte gönderilecekti.
  • Bu telefona (M51) başka bir Samsung telefondan geçecek arkadaşlar şimdiden bilgisayarlarına yüklemedilerse SMART SWITCH uygulamasını indirip mevcut telefonlarını yedeklesinler. Yedekleme sonrası mevcut bigi ve ayarları yeni telefona kolayca aktarabilirler. Aynı şekilde telefonlara da indirebilirsiniz.
    https://www.samsung.com/tr/support/smart-switch/
  • StarFighter1 kullanıcısına yanıt
    IMX 682 kullanıldığı için büyük ihtimal yazılım ile gelecektir.

Poco X3'de de aynı CMOS kullanılmış durumda. SoC zorlanmaz.

1080p 60 fps gelir büyük ihtimal.
  • Samsung m51 in a serisinden farkı ne dahamı iyi yoksa eh idare edermi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • yasinbjk1903 kullanıcısına yanıt
    Mesela M51 ile A71 karşılaştırması şöyle ;

M51 & A71

• quote:

Orijinalden alıntı: StarFighter1

Telefonun video kalitesinin 1080p 30 fps olması gerçekten aşırı sıkıcı ilerde yazılımla 60fps olması veya bizim kamera uygulamasıyla yapabilme imkanımız olur mu? Bunu A71de deneyimleyen oldu mu acaba?
    Ben a71 kullanıyorum. 3.parti kamera uygulamalari ile denedim, 60 fps olmuyor.

• StarFighter1 kullanıcısına yanıt
    İki adet resim ekleyeyim, A71 kullanmaktayım.

SAMSUNG GALAXY M51 [ANA KONU]
    SAMSUNG GALAXY M51 [ANA KONU]

Kırmızı arkaplanlı olan Google Camera. 1080p 60 fps video çekimi destekliyor. 4K çözünürlük isterseniz, 30 fpsye düşüyor.

Diğer resimdeki de stok kamera uygulaması. Sadece çözünürlük seçimi oluyor. 4K da seçilse, 1080p de seçilse, kare hızı 30 fps oluyor.

4K 60 fps video çekiminin geleceğini pek zannetmiyorum, gelirse iyi olur ama. :)

• E.w.i.f.K kullanıcısına yanıt
    evet telefonu taksitli satıyorlar, nasıl oluyor bu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eric Cartman.

İki adet resim ekleyeyim, A71 kullanmaktayım.

Kırmızı arkaplanlı olan Google Camera. 1080p 60 fps video çekimi destekliyor. 4K çözünürlük isterseniz, 30 fpsye düşüyor.

Diğer resimdeki de stok kamera uygulaması. Sadece çözünürlük seçimi oluyor. 4K da seçilse, 1080p de seçilse, kare hızı 30 fps oluyor.

4K 60 fps video çekiminin geleceğini pek zannetmiyorum, gelirse iyi olur ama. :)
    Gcam'de denediğim zaman, 1080 60 fps secince bir kac sn cekim yapip donuyordu. Siz 60 fps secip donmadan video çekebildiniz mi?

• 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.